Як стати стервом за короткий час для чоловіка?

Як стати стервом за короткий час? Наскільки часто ви задавалися таким питанням після пережитих любовних невдач або, може бути, подивившись чергову мильну оперу по телевізору, де успішні і багаті жінки панують над світом? Досить сидіти на дивані і сльози збирати в хустинку — сьогодні настав час кардинально змінити себе і своє ставлення до життя!

Жінка, яка зворушує серце

Запитайте у сотні перехожих, хто така стерва. У відповідь ви отримаєте безліч різних і не завжди гарних епітетів, таких як жінка-вамп, розлучниця, кар’єристка, чоловіконенависниця, феміністка. Саме так багато чоловіків і розлючені домогосподарки описують тих дам, якими потай захоплюються.

Як стати стервом? Її психологія набагато глибше звичайного розуміння. В першу чергу це жінка, що любить себе всупереч всьому і навіть громадській думці, та, яка знає, як привернути увагу чоловіків, досягти успіху на роботі та в усьому цьому вирі справ залишитися красивою і сильною.

Стерво впевнена в тому, що їй потрібно. Більш того, вона знає, як досягти своїх цілей. Така жінка не витрачає свого часу на недостойних чоловіків і тим більше не стрибає з однієї постелі в іншу, як думають багато хто. Але все це дається їй не просто так, а в результаті ґрунтовного, скрупульозного і постійної праці.

Якщо ви хочете, щоб життя сама собою налагодилася, а проблеми вирішилися сторонньою допомогою, не витрачайте час на прочитання цієї статті. Але якщо ви готові наполегливо працювати, вдосконалювати своє внутрішнє «Я» і стати дійсною тією жінкою, яка зворушує серце, тоді починаємо роботу над собою.

Стервологія: основоположні принципи

Як стати стервом за короткий час і освоїти всі правила поведінки? В цьому нелегкій справі допоможе список, у якому ви самі повинні описати всі свої позитивні і негативні якості, в тому числі і зовнішність. До речі, до складання такої персональної анкети можна залучити своїх друзів, родичів і знайомих, адже завжди цікаво дізнатися, що про тебе думають інші.

Отже, візьміть в руку олівець з папером і приступайте до роботи:

 1. У першому пункті можна позначити своє ставлення до тієї чи іншої ситуації, описати основні якості характеру. Для довідки: виправити потрібно буде все, що вписується під поняття істерика, вимоги і почуття маленької скривдженої дівчинки.
 2. Тепер переходимо до зовнішності, стилю одягу, кольору волосся – загалом, до всього, що відноситься до іміджу. Спробуйте в цьому пункті описати ту жінку, яка, на вашу думку, ідеальна.
 3. Наступний пункт – сексуальність. І мова тут повинна йти не про глибокі декольте і млосних поглядів, а про те, як ви ведете себе наодинці з чоловіком.
 4. Не забудьте також додати в анкету і свої мінуси. Подумайте гарненько, як у вас зі здоров’ям. Адже в супутники життя ми хочемо здорового і міцного чоловіка, а самі?
 5. Освіта і соціальний статус – наступний етап розвитку. Тут потрібно похвалятися тим, скільки дипломів лежить у столі, і яка кількість мов було вивчено. Але не забудьте описати і нові омріяні висоти, наприклад, пройти курси з психології.
 6. Коло спілкування для жінки не менш важливий, ніж гроші і влада. Адже повинні ж ви будете з кимось познайомити свого обранця?

Після того як ви докладно внесли у список все, що забажає ваша душа, необхідно оцінити кожний параметр за десятибальною шкалою. Не влаштовують волосся і нігті? Терміново вирушаємо до косметолога і шукаємо народні рецепти. А може бути, бали провисли на здоров’я? З цим жартувати і зовсім не варто: йдемо до лікаря, записуємося в спортзал і налагоджуємо правильний режим харчування, а якщо потрібно – худнемо.

Простіше кажучи, необхідно покращувати все, що можна, і прагнути до досконалості по максимуму. Але поки ви будете зайняті перетворенням себе коханої, не забудьте розставити правильні акценти на тих місцях, де ваша оцінка була високою. Наприклад, можете похвалитися красивими очима і пухленькими губками? Кидаємо всі сили туди: регулярно робимо макіяж, чистку обличчя, выщипываем брови.

І забудьте про старих майках, футболках і балетках. Тепер ви повинні бути елегантною і ефектною жінкою. Спідниці, легкі брюки, найтонші панчохи, взуття на підборах і ажурні сукні – ось ваші нові подружки.

Чоловіки: «посібник з експлуатації»

Сміливі і мужні представники сильної статі були, є і будуть завжди. Але головне – на них будується весь світ, в тому числі і стерви. Якщо ви думаєте, що така жінка може обходитися без чоловічої уваги, ласки і турботи, то глибоко помиляєтеся. Стерво невіддільна від чоловіка. Єдине, що відрізняє її від слабких панянок, — вона вміє керувати сильними світу цього і знає, на які кнопочки і коли потрібно натиснути.

Як стати стервом для чоловіка? Весь секрет у тому, що така жінка повністю вивчила чоловіче «Я» і при бажанні може стати для свого обранця іншому, коханкою, соратником і навіть носовою хустинкою. А для цього доведеться неабияк попрацювати і над собою, і над чоловічим поведінкою. Проаналізуйте весь отриманий життєвий досвід, але тільки не з точки зору «всі чоловіки – козли». Постарайтеся знайти і виправити свої помилки у поведінці, щоб у подальшому не допустити подібних промахів.

Взагалі, про науку любові, флірту і взаєморозуміння можна написати цілий трактат, а не тільки лише кілька слів в жіночому журналі. Проте є загальні правила для стерви, яка хоче закохати в себе чоловіка всерйоз і надовго:

 1. Ніколи не варто витрачати свої сили і час на негідних представників чоловічої статі. Якщо вже ви встановили собі планку знайти чесного і мужнього хлопця, то тримайте її до кінця.
 2. Не дозволяйте своїм почуттям взяти гору над розумом і тим більше не намагайтеся любити чоловіка більше, ніж він вас.
 3. Постійно розвивайтеся, вчіться, подорожуйте, відкривайте для себе нові горизонти, щоб завжди залишатися цікавою і загадковою.
 4. Не опускайтеся до рівня базарних торговок і звичайній жіночій ревнощів. Не варто стежити, вишукувати, читати СМС і всіляко перевіряти свого обранця. Справжня жінка вище всього цього.
 5. Навчитеся повністю «розчинятися» в своєму обранцеві. Він хоче поїхати на вихідні з вами за місто? Не варто задавати зайвих питань – просто порадійте.
 6. У відносинах, кохання і секс завжди віддавайте більше, ніж можете взяти взамін, і нічого не просіть. Повірте — все повернеться з подвійною силою.
 7. Не потрібно бути нав’язливою, дзвонити по 50 разів на день, писати листи і вимагати зустрічі. Якщо чоловік сам не хоче йти на контакт, на жаль, змусити його неможливо.
 8. Навчіться бути для свого обранця хорошим другом, вмійте відвернути його від насущних проблем.

Цей список можна продовжувати до нескінченності, зрештою, в кожній жінці завжди знайдеться те, що потрібно вдосконалювати. Згадайте, що заповів нам дідусь Ленін: вчитися, вчитися і ще раз вчитися. І вперед, — з новими силами і завзяттям ліпити з себе сильну, цілеспрямовану і гідну жінку з великої літери!

Залишити коментар