Як скріпки зробити сердечко покроково?

Чого тільки не придумують рукодільниці! Якщо влаштувати виставку в стилі hand-made, то можна побачити багато різних шедеврів. Для майстерності використовуються практично будь-які підручні матеріали.

Сьогодні ми будемо майструвати з канцелярських скріпок. А почнемо з того, що з’ясуємо, як скріпки зробити сердечко.

Скринька для рукоділля

Сьогодні ви дізнаєтеся, як зробити скріпку у вигляді сердечка. Складного в цьому нічого немає. Таке заняття, як кажуть, на всі руки від нудьги. Ви можете приділити хвилинку творчого процесу під час роботи в офісі, в інституті або на уроках у школі.

Для конструювання сердечка підійдуть скріпки будь-якого розміру, але тільки з заокругленим краєм. З трикутних та прямокутних скріпок спорудити сердечко не вийде.

В основному сердечка з скріпок використовуються у вигляді закладок. Таким винаходом також можна прикрасити романтичний сувенір для своєї другої половинки.

Для роботи нам знадобляться різнокольорові фломастери. Якщо у вас під рукою звичайні металеві канцелярські приналежності, їх можна пофарбувати декоративним лаком для нігтів. Наприклад, червоний лак рівномірно лягати і добре триматися на скріпці.

Серце в подарунок

Сердечко з скріпки покроково робиться дуже просто, вам не потрібні ніякі додаткові інструменти і матеріали. Тільки скріпка. Зараз ми розповімо, як зробити закладку сердечко з скріпки. Можна відразу змайструвати кілька різнокольорових фігурок. Вони дуже добре скріплюють сторінки книги, щоденника або щоденника. Представницям слабкої статі і дітям така саморобка сподобається.

Необхідні матеріали та інструменти:

 • канцелярські скріпки кольорові.

Покрокове опис творчого процесу:

 1. Найпростіше сердечко з скріпки зробити, якщо розігнути закруглення в протилежні сторони. В цьому випадку вийде сувенірна сердечко, ось тільки в якості закладки його використовувати не можна.
 2. Наша мета — зробити оригінальну закладку, яка надійно буде фіксувати сторінки.
 3. Візьмемо скріпку будь-якого кольору. Вона дуже просто згинається.
 4. Кладемо скріпку перед собою горизонтально.
 5. Починаємо акуратно згинати верхню частину приблизно посередині. Якщо сильно перестаратися, то скріпку можна переламати.
 6. Бачите, що нижній кінець трохи довше і поки він знаходиться із зовнішньої сторони? Акуратно заправляємо його всередину, робимо це за передньою стінкою скріпки.
 7. Продовжуємо загинати скріпку. Вузьку частину заправляємо всередину, щоб вона вийшла по діагоналі.
 8. Намагаємося стискати скріпку пальцями обох рук, так вийде симетричні.
 9. Ми бачимо, що у нас вже вийшло сердечко, але поки воно не буде триматися.
 10. Вибираємо один край, злегка його загинаємо, а кінчик розправляємо по прямій лінії.
 11. Залишилося тільки приміряти закладку у формі сердечка і зафіксувати її на аркушах книги.
 12. Якщо ви хочете просто змайструвати серце з скріпки, її потрібно розгорнути посередині, а потім з’єднати дві закруглені частини в центрі. Скористайтеся такою простою схемою.

Варіант для діточок

З великою канцелярської скріпки можна змайструвати оригінальну закладку у формі сердечка. Всього два-три рухи — і вашу книгу буде прикрашати красиве серце. Таку саморобку із задоволенням зроблять діти.

Необхідні матеріали та інструменти:

 • канцелярська скріпка великого розміру.

Покрокове опис творчого процесу:

 1. Кладемо скріпку перед собою у вертикальному положенні. Менша частина повинна бути внизу.
 2. Тепер захоплюємо обидві петельки скріпки і розтягуємо їх в протилежні сторони.
 3. Петелька, яка утворилася внизу, буде підставою закладки.
 4. Потім нам потрібно з’єднати вільні кінці скріпки.
 5. Притримуємо верхні заокруглення пальцями і з’єднуємо їх по центру. Закладка готова.

Скрепочная ланцюжок – оригінальна прикраса

Якщо ви не можете приборкати фонтан своїх творчих здібностей, ось вам ще одна цікава ідея в скарбничку майстрині. Нам знадобляться різнокольорові фломастери. У кінці такого ланцюжка можна прикріпити сердечко, яке ви вже зробили. Буде оригінальна подвійна закладка. Її легко зафіксувати.

Діти таку ланцюжок можуть використовувати як іграшкова прикраса. Юним принцесам це винахід сподобається.

Необхідні матеріали:

 • кольорові канцелярські скріпки;
 • цвях або олівець діаметром 0,6-0,7 див.

Покрокове опис творчого процесу:

 1. Для створення оригінальної ланцюжка нам знадобляться скріпки.
 2. Можна використовувати канцелярські скріпки різних кольорів. Об’єднувати їх будемо блоками, щоб ланцюжок вийшла різнобарвною, немов веселка.
 3. Тепер приступимо до самої трудомісткої частини роботи. Кожну скріпку нам потрібно розправити і перетворити її в дріт.
 4. Кількість стібків залежить від того, якої довжини ланцюжок ви хочете сплести.
 5. Ось такі зволікання у нас виходять.
 6. Для з’єднання кілець нам знадобляться маленькі відрізки дроту, разрежем одну на кілька частин.
 7. Також потрібно вибрати відповідний круглий предмет для намотування кілець. Ідеально підійде цвях або простий олівець.
 8. Прикладаємо скріпку до круглого стержня.
 9. Залишаємо зверху невеликий кінчик. Він повинен бути випрямленою.
 10. Тепер починаємо закручувати распрямленную скріпку навколо стержня. Закручуємо по спіралі, укладаючи кожен шар поряд з попереднім.
 11. У нас виходять ось такі заготовки.
 12. Робимо таких кілець стільки, скільки нам необхідно для бажаної довжини ланцюжка.
 13. Використовуємо інші кольори канцелярських скріпок. В одній ланці розташовуйте приблизно за 10-12 скрепочных кругляшек.
 14. Маленький рада: для з’єднання потрібні невеликі колечка, а щоб їх не майструвати вручну, можна від зроблених заготовок відрізати один виток. Скористаємося кусачками.
 15. Починаємо збирати ланцюжок, поєднуючи по два колечка різних кольорів. В результаті у нас вийде ось така ланка.
 16. Продовжуємо плетіння за аналогією до бажаної довжини. В кінці ланцюжка можна прикріпити серце, зроблене з канцелярської скріпки.

Такі вироби з канцелярських скріпок робляться за лічені хвилини. Ви можете навіть під час обідньої перерви або шкільної зміни змайструвати собі оригінальну закладку. А якщо хочете здивувати свою кохану людину раптовим романтичним подарунком, швидко складіть з скріпки сердечко. Творчих вам успіхів!

Залишити коментар