Як швидко висушити одяг

Гардероб є незамінною частиною життя людини. Ніхто не стане сперечатися, що після їжі, потреба в одязі виходить на перший план. Тобто спочатку людина задовольняє свою потребу в їжі, а вже потім в покупці нової сорочки або штанів.

Незважаючи на всі старання, ми часто забуваємо подбати про чистому одязі. Можливо, причиною стає щоденна зайнятість або ж звичайна забудькуватість, а можливо, вона просто не встигає висохнути.

Прання це справа нескладна, коли в наявності є пральна машина-автомат – вона і позбавить від плям, і прополоще, та вибілить, якщо треба. А ось як справа йде з сушкою? Як швидко висушити одяг, коли є всього лише годину вільного часу?

А, можливо, необхідно вирішення питання: як висушити одяг хвилин за 5?

Сушимо одяг за допомогою різних побутових приладів

Благо, цивілізація нас забезпечила всілякими побутовими помічниками, частина з яких досить часто застосовується не за призначенням:

Пральна машина. Хороший віджим вже половина часу, але дуже часто ми боїмося це робити з делікатною частиною гардеробу.

Насправді просто необхідно знати, як правильно сушити одяг після прання цим способом:

  • візьміть необхідну річ, природно, попрану правильним методом, і покладіть в наволочку;
  • розмір останньої не повинен бути занадто великим, тобто річ повинна бути складена в кілька разів, утворюючи грудку, а не вільно бовтатися;
  • міцно зав’яжіть, якщо буде потрібно, зашейте наволочку;
  • зробити це необхідно для того, щоб одяг не випала з неї під дією центрифуги;
  • покладіть в пральну машину, встановіть режим віджиму, через 15 хвилин дістаньте напівсуху річ;
    якщо в процесі прання наволочка розв’язалася, необхідно терміново зупинити машину, інакше замість бажаного результату можна отримати одне розчарування.

Обігрівачі не тільки добре опалюють приміщення, але і сушать одяг, особливо це актуально взимку, коли централізоване опалення не дуже якісне і погано справляється з поставленим завданням. Якщо одяг потрібно висушити швидше, оптимальним варіантом буде » дующей», а не тільки нагрівальний прилад, наприклад, тепловий вентилятор. Головне, стежити, щоб температура була виставлена не дуже велика. Що стосується приладів батарейного типу, то ні в якому разі не вішайте одяг сушитися прямо на нього! Це загрожує не тільки зіпсованої річчю, але і пожежею! Якщо все ж таки ви зважилися це зробити, то нікуди не йдіть. Техніка безпеки понад усе.

Фен. Звичайно, при допомозі такого приладу висушити светр досить складно. Він явно не вирішить питання про те, як висушити одяг за одну годину. Натомість, такі дрібниці, як капронові колготи, носові хустки, жіноча білизна, шкарпетки він робить сухими дуже швидко.

Праска. Це головний помічник у залицянні за гардеробом кожної господині. Але користуватися ним потрібно обережно. Занадто велика температура або недостатня вологість легко перетворить річ у пропаленную ганчірочку.

З допомогою праски добре сушити бавовняні вироби: сорочки, сарафани, майки, джинси, постільна білизна. Пропрасуйте гарячою праскою простирадло з вимкненим режимом пара, і ви побачите, як вона висихає прямо на очах. А ось ті ж капронові панчохи або інші речі їх шовку, атласу, нейлону і органзи краще залишити фену. Не варто випробовувати долю.

Природні методи сушіння

Ці методи найчастіше вимагають часу, але тут багато залежить від сезону.

Якщо на вулиці сиро, то краще скористатися вищенаведеними методами.

  1. Сонце, наше природне світило, розправляється з мокрим одягом просто на ура, досить розвісити її на літньому сонці, як через годину все буде готово;
  2. Вітер також добре вирішує поставлене завдання. Немає нічого краще, ніж вивісити речі після прання на вулицю вітряним сонячним днем;
  3. Мороз і сонце, день чудовий! Особливо для того, щоб розпочати прання. Як не дивно, але морозне повітря також непогано допомагає господиням. Напевно, всі пам’ятають затверділі підодіяльники, які зазнали заморозки на вулиці? Правда, цей спосіб вимагає доопрацювання вдома, адже після такої сушки речі все одно залишаються вологими, як після віджимання в пральній машині.

Будь-який одяг вимагає правильного і дбайливого догляду, так вона буде довше служити.

Перш ніж щось робити, уважно вивчіть ярличок, на якому вказані правила прання, сушіння, очищення, а також склад тканини, і тоді улюблену сукню або зручні джинси будуть радувати довгий час.

Залишити коментар