Як швидко і безболісно зняти кільце з пальця

В один зовсім не прекрасний момент зняти кільце з опухлого пальця не вийшло, хоча раніше воно знімалося і надевалось вільно. Спочатку на явище не звернули уваги, потім набряк почав збільшуватися.

Не варто чекати моменту, коли доведеться приймати радикальні заходи – розрізати аксесуар.

Потрібно відразу задуматися, як без проблем зняти кільце з розпухлого пальця.

Буває й інша ситуація. Обручку довго не знімали, а потім воно вросло в шкіру.

Інколи проблему можна вирішити за допомогою «домашнього» способу. Головне – знайти правильну методику.

Чому аксесуар застряг

Палець у людини змінюється за розміром з віком, може опухати з-за проблем зі здоров’ям, при зміні клімату. Якщо носити кільце довго, змін можна не помічати.

Тонус м’язів пальця підвищується при стресових ситуаціях, і носіння аксесуара починає заподіювати незручність.

Набрякають верхні кінцівки коли п’єш багато води, в спеку, при зловживанні солоними продуктами. Іноді палець збільшується в розмірі поступово – наприклад, під час вагітності.

При спробі різко зняти аксесуар можна травмувати не тільки шкіру, але і кровоносні судини, під неї пролягають, вивихнути фалангу. Пухлина збільшиться, що викличе посилення хворобливості і вже зняти кільце потрібно за станом здоров’я – щоб не травмувати кисть.

Як позбутися прикраси

Як зняти кільце з пальця, не завдаючи собі шкоди? Від ривків слід відразу ж відмовитися. Кілька спроб, і палець опухне ще більше:

  • Якщо немає підручних засобів, максимально, що можна зробити: змочити шкіру слиною і вертіти кільце повільно і акуратно по напрямку до нігтя. Може бути, спроба увінчається успіхом і;
  • Більш прогресивна методика – змазати шкіру вазеліном, олією, кремом, мильною піною. Загалом, будь рідкою субстанцією, яка зможе зіграти роль мастила. Потім перстень обертають тряпицей – з умащенной поверхні рука буде зісковзувати – і діють за вищеописаним алгоритмом;
  • Набряк з’явився вранці. У цьому, швидше за все, винна похибка в раціоні. Не варто відразу кидатися стягати аксесуар. До середини дня набряк спаде. Хочеться прискорити процес – до речі, надлишок рідини накопичується не тільки в пальцях, але і під очима – можна випити що-то з сечогінним ефектом. Не потрібно діяти радикально і хапатися за фуросемід або щось подібне, достатньо заварити якісь травки: кукурудзяні рильця, листя брусниці, смородини, плоди шипшини;
  • Пальці припухли з-за спеки. Потрібно підняти руки так, щоб вони знаходилися вище лінії серця. Набряк зійде протягом півгодини;
  • Один із законів фізики говорить: при нагріванні предмети розширюються, при охолодженні – стискаються. Можна спробувати потримати пензлик в холодній воді, іноді допомагає, особливо якщо чергувати холодну воду і підняття руки вгору. Але потрібно враховувати, що на охолодження реагує не тільки тіло, але і метал. Нехай і незначно, але розмір кільця може зменшитися. Тому доцільно не опускати всю кисть в холодну воду, а докласти до пальця шматочок льоду. Слід постаратися, щоб з металом він не стикався;
  • Іноді достатньо попросити кого-то відтягнути складки шкіри на суглобі пальця. Самостійно впоратися з цією дією важко;
  • Зменшити в розмірі припухлий палець допоможе розсіл. Сіль має властивість притягувати воду і виводити її з тканин. Сіль розчиняють у воді, що має температуру 10-12 ? с;
  • Коли припухлість на пальці з’явилася після травми, допоможе позбутися від аксесуара лікарський засіб. Прокаїн або будь-який інший анестетик місцевої дії зменшує пухлину за рахунок зниження чутливості;
  • Немає медикаментозних препаратів – не біда. Їх замінять: сік алое, міцний настій дубової кори, спирт. У цьому випадку ліки діє довше, але через 2-5 годин набряк спаде.

Ці методи вже не допоможуть, якщо довго не знімається обручку буквально «вросло в шкіру. Є досить «стародавній» спосіб.

Під кільце намагаються протягнути нитку – краще шовкову. Робиться це так: вушком просовується вперед голка з просунуті в неї довгою ниткою. Потім нитку обмотується навколо пальця щільними витками – ніяких прогалин залишитися не повинно.

Далі можна спробувати зняти аксесуар – нитка зменшує обсяг пальця, але якщо не вийде, то починають розмотувати нитку від основи пальця. При розмотуванні вона буде піднімати перстень вгору, і його вдасться зняти.

Радикальний спосіб

Як зняти кільце, якщо набряк не спадає, палець практично посинів і сильно болить? В цьому випадку потрібно замислюватися не про кільці, а про пальці.

При зверненні до ювеліра цілісність кільця після розпилу зазвичай вдається відновити. Тільки довіряти свою руку, якщо між шкірою і кільцем неможливо встановити захист, необхідну при розпилюванні, вкрай ризиковано. У деяких випадках варто знехтувати аксесуаром, навіть якщо він дорогий, і звернутися до травмпункту.

При розрізуванні медичними пристосуваннями навіть дуже дорогий перстень може перетворитися на шматок металу, але зате кисть руки не постраждає. На шкіру попередньо завдадуть анестетики, виведуть зайву рідину, щоб можна було метал підчепити безболісно.

В даний час одними із самих популярних прикрас стали кільця і персні з вольфраму. Якщо під таким прикрасою звіт палець, розрізати аксесуар буде неможливо.

У цьому випадку застосовується тільки один спосіб – ювелірний виріб поміщається в лещата і стискається, поки не трісне. Зрозуміло, палець під час процесу буде знаходитися всередині кільця.

Як зберегти кисть і прикраса

Не потрібно чекати, коли доведеться вирішувати проблему, як зняти кільце з отекшего пальця.

Стало кільце замало, потрібно або замінити його іншим прикрасою, або сходити до ювеліра для розтяжки. При придбанні кільця відразу вибирати те, яке легко знімається і надівається, сидить щільно, але не стискає палець, не застряє на фаланзі.

На ніч ювелірні вироби бажано знімати, як і при роботі з миючими, навіть якщо руки захищені рукавицями. І не варто носити у спеку прикраси, особливо якщо знаєш за собою схильність до набряклості.

Якщо до «голим» пальцях звикнути важко, то необхідно мати для «особливих» випадків аксесуар на розмір більше.

Не треба обурюватися, почувши цей порада: «Я що, мільйонерка!» Рідко зустрічаються жінки, у яких тільки одне кільце. Так чому б, купуючи прикраси, не обзавестися ними «на всі випадки життя»?

Залишити коментар