Як швидко і безболісно для нігтів зняти тіпси в домашніх умовах?

Підкреслити красу жіночих ручок завжди допомагають нігті. Якщо свої пластини з якої-небудь причини їх власниці не подобається, дівчина може вдатися до нарощування. Для цієї процедури завжди застосовуються тіпси, які і є штучною нігтьової пластиною. За рахунок неї збільшується довжина нігтя, а також змінюється його форма.

Але іноді дівчатам приїдається такий манікюр і перед ними постає питання про те, як зняти тіпси. А якщо немає часу відвідати салон, то робити це потрібно в домашніх умовах. Процес вимагає певних знань, інакше відновлювати нігті потім доведеться дуже довго.

Наслідки зняття тіпсів

Чому ж так важливо навчитися правильно проводити цю процедуру?

Незалежно від того, для якого виду манікюру застосовуються тіпси, вони фіксуються за допомогою спеціального клею, який забезпечує відмінне зчеплення використовуваного матеріалу.

У зв’язку з цим зняти тіпси, просто сковырнув її, практично неможливо без пошкодження поверхні власних нігтів.

На щастя, є більш щадні методики видалення штучної пластини, ніж просто відірвати її разом верхнім шаром нігтя.

Нерідко жінки, які самостійно виконували цю процедуру, кажуть, що після нарощування здоров’я їх власних нігтів значно погіршився, у силу чого вони стали млявими, шорстким на дотик, втратили блиск.

Насправді самі використовувані для нарощування матеріали нігтьовим пластин нічим не загрожують, а погіршення їх здоров’я, швидше за все, є результатом неправильного видалення тіпси.

Щоб уникнути таких неприємних наслідків, краще, звичайно, звернутися до майстра за їх видаленням. При цьому бажано, щоб процедуру виконав той же фахівець, який робив нарощування. Але якщо такої можливості немає, ознайомтеся з тим, як це можна зробити своїми силами з мінімумом травматизму. Методика залежить насамперед від матеріалів, які використовувалися для нарощування.

Підготовка

Цей етап дуже важливий і однаковий для зняття нарощених тіпсів як при видаленні акрилу, так і при видаленні гелю в домашніх умовах. Саме цими матеріалами, як правило, нарощують нігті.

Полягає він в укороченні виступаючого краю нігтя. Його потрібно зробити максимально коротким, інакше через нього може бути пошкоджена поверхня пластини, якщо він почне розхитуватися.

Фахівцями для цього використовується каттер або, як його ще називають, типсорез.

Якщо такої у вас є, обов’язково скористайтеся ним, а якщо ні, можете застосувати кусачки, які використовуються для манікюру. В останньому випадку буде складніше, але це набагато зручніше, ніж застосування для зняття тіпси ножиць.

Який би інструмент для цього ви підібрали, ваші рухи повинні бути акуратними. Товсті пластини піддаються видаленню не так легко, як звичайні, в силу чого з-за неправильних рухів (різких, що тягнуть, рвуть) ви пошкодите природне нігтьове покриття.

Якщо в деяких місцях після обрізки залишилися гострі, нерівні краї, підпиляєте їх, щоб вони не заважали і не дряпали вас при подальших маніпуляціях.

Впоравшись з цим завданням, можете продовжувати процедуру, тільки ознайомтеся з тим, як потрібно діяти, щоб правильно зняти тіпси, нарощені різними матеріалами.

Знімаємо акрил

Враховуючи те, що для нарощування акрилу використовуються спеціальні матеріали і клейова основа, знімати їх теж бажано за допомогою спеціальної рідини. Називається вона «Acrilik Remover», а придбати її можна у магазині, де продаються засоби для нігтів, або в салоні.

Бажано, щоб ця рідина була виготовлена тим же виробником, що і сам матеріал, яким виконано покриття. Якщо ж таку знайти не вдалося, нарощені нігті можна знімати рідиною від інших виробників. У крайньому разі (якщо взагалі ніякого потрібного кошти знайти не вдалося), можна скористатися звичайною рідиною для зняття лаку, але вона повинна містити ацетону.

Для проведення процедури нам необхідно «озброїтися» такими засобами:

  • Фольга алюмінієва. Її знадобиться стільки, щоб можна було розрізати шматок на 10 рівних частин розміром приблизно 12х7 мм;
  • Ватяні диски або шматочки м’якої матерії. Розмір їх повинен бути таким, щоб вони повністю покривали пластину;
  • Рідина, якою знімаються нарощені нігті.

Перед процедурою слід надіти захисні окуляри, а якщо таких немає, хоча б сонцезахисні,
бо як дрібна стружка може потрапити в очі. Отже, ви вже видалили зайву довжину, тепер потрібно допомогою пилочки, що має грубе напилення, зняти верхній шар покриття, який називається фінішним. Від інших шарів він відрізняється блиском. Фініш необхідно повністю видалити.

Цей процес потребуватиме від вас терпіння і застосування сили, оскільки, незважаючи на те, що цей шар здається тонким, позбутися від нього в домашніх умовах досить складно.

Переконайтеся, що фініш повністю видалений, а потім можна приступити до наступного кроку.

Ватні диски необхідно змочити в спеціальній рідині, покласти їх на пластини і відразу ж загорнути кожен крайній фаланг пальця фольгою. Робити це потрібно таким чином, щоб повітря не проникав крізь цю обгортку.

У такому положенні ваші пальці повинні пробути хвилин 40. За цей час акрил стане м’яким. Далі по черзі знімайте обгортки з фольги з кожного пальця, прибирайте ватяні диски. За допомогою лопатки для манікюру ви зможете зняти нарощені акрилові пластини без будь-яких проблем, оскільки вони перетворюються в желеподібну м’яку субстанцію.

Знімати фольгу слід по черзі, тому як ця розм’якшення маса досить швидко застигає. Після процедури на деяких нігтях можуть залишитися невеликі частинки акрилу. Його дуже просто можна прибрати тканиною, змоченою в ту ж рідина, яку ви використовували. Тепер необхідно ретельно вимити руки, а потім обробити їх кремом, яким зазвичай користуєтеся.

Знімаємо гель

Цей процес вимагає від вас більшої майстерності і часу. Порівняно з цим процесом процедура зняття акрилу здійснюється досить швидко і легко.

Майстер, який використовує для цього спеціальну машинку, зробить це швидше, ніж ви самостійно в домашніх умовах, але якщо для вас це не аргумент на користь походу в салон, готуйтеся до витраті часу і сил.

Необхідно «озброїтися» такими засобами:

  • Пилочки (2 шт.), абразивність яких становить 80 (або 100) грит і 150 (180) грит;
  • Баф для полірування;
  • Ватяні диски або шматочки тканини;
  • Широка кисть;
  • Рідина для зняття лаку з вмістом ацетону.

Щоб зняти тіпси, для початку візьміть такий інструмент, як пилка, у якій абразивність менше. Нею акуратно знімайте верхній шар покриття, стежачи за тим, щоб не була пошкоджена ваша власна пластина.

За допомогою пензлика весь час смахивайте образовывающуюся в рясному кількості пил.

Весь час перевіряйте, де шар залишився тонше, а де товщі звичайним натисканням на нігті. Відрізнити, де ще залишився гель допоможе і ватний диск, який потрібно змочити в рідини для видалення лаку, а потім змащувати їм пластини – за зміни їх кольору ви зрозумієте, достатня кількість гелю ви зняли.

Коли шар буде знято, озбройтеся пилкою з більшою абразивністю і видаліть нею залишки покриття.

Щоб зробити процедуру правильно, необов’язково видаляти абсолютно все покриття. Якщо залишиться невеликий шар гелю, матеріал не зашкодить вашій природної пластині. Поверх нього можна нанести звичайний лак, але не забудьте попередньо відшліфувати її бафом, вимити руки після заходу і обробити їх кремом.

Багато дівчат сьогодні відмовилися від нарощування нігтів, віддавши перевагу природному довжині. Але власні пластини багато покривають гель-лаком, який дозволяє манікюру триматися набагато довше.

Зняти такі тіпси можна швидко, використовуючи ту ж методику, як і для видалення акрилу. Чекати 40 хвилин не потрібно – досить 7-10 хвилин.

Видаляйте тіпси правильно, інакше пошкоджені нігтьові пластини втратять здоровий зовнішній вигляд, а на їх відновлення може піти не один місяць.

Залишити коментар