Як розвинути в собі надздібності: п’ять правил гарантованого успіху

Про наявність надздібностей у деяких людей чули багато хто з нас. Але що означає цей термін насправді? Що це: вміння літати, як птах, або переміщатися в часі? Не зовсім. До категорії надздібностей відноситься, насамперед, ясновидіння, цілительство, психометрія, телекінез і телепатія.

Незважаючи на те, що скептики твердять або про неможливість подібних речей в принципі, або про природний дар у людей з їх наявністю, надздібності все ж можна розвинути в собі наполегливою працею і практиками.

Приховані потенціали

Здавна відомо, що людина постійно використовує лише 10% своїх здібностей і ресурсів. Інші можливості «сплять», і вперто чекають, поки їх зволять пробудити. У списку надздібностей значиться навіть інтуїція – можливість передбачити що-небудь.

І багато хто кажуть, що у них вона є. А отже, кожен з нас цілком здатний пробудити в собі глибинні дари свідомості і підсвідомості, щоб продуктивно і корисно для себе використовувати їх на практиці в реальному житті. Тільки уявіть собі, наскільки полегшилось б ваше життя, якби ви змогли «зчитувати» думки людей, заздалегідь знати, що вони хочуть і чекають від вас! Заінтриговані? Тоді давайте розвивати свої суперздатності разом!

Існує чимало технік і правил, які допомогли б вам пробудити свої таємничі внутрішні ресурси.

Але перше, що ви повинні запам’ятати – вам необхідна віра в себе і свої сили. А тому закоренілим скептикам і занудам краще не продовжувати читання цього матеріалу і не витрачати свій час.

Якщо ви хочете пробудити в собі магічні або цілющі дари, ви повинні свято і беззаперечно вірити в свій успіх. Якщо ж у вас немає відчуття впевненості на цей рахунок – навряд чи щось зможе вийти. Тому що навіть видимі перші досягнення ви будете оцінювати як щось на зразок співпадіння і збігу обставин, а значить, не зможете і не захочете йти вперед. Тому, відповідаючи на питання про те, як розвинути в собі надздібності, ми можемо дати перший і головний відповідь – вірити в них.

Які надздібності існують у людей?

Що таке «екстрасенсорні здібності в цілому? Адже у кожного з нас цей термін, так чи інакше, бував на слуху. Деякі помилково вважають, що екстрасенси – це звичайні ворожки і маги. А ті, хто подивився відповідні телешоу, вважають їх звичайними шарлатанами, що роблять свій бізнес. Але на ділі екстрасенсорика – це дуже глибоке і широке поняття, яке може включати як одну надздібності, так сукупність багатьох з них.

Список надздібностей сміливо можна назвати солідним, і в нього входять:

 • Ясновидіння – вміння бачити те, чого не можуть побачити звичайні люди. До цього ставиться
  візуальне сприйняття аури, фрагментів і сюжетів з минулого чи майбутнього, бачення фантомів і образів. Ясновидіння саме по собі має кілька відгалужень. Наприклад, серед ясновидиць існують медіуми – люди, які бачать духів і можуть входити з ними у безпосередній контакт;
 • Яснознание – цим терміном називають здатність чути щось, що виходить від вищих сил. Наприклад, попередження, місцезнаходження шуканого об’єкта і т. д.;
 • Яснослухання – це вміння чітко сприймати свій внутрішній голос, а також настанови, що йдуть від духів, фантомів або божественних сутностей;
 • Ясночувствование – читання інформації з усього поля Всесвіту. У народі цей навик називається «розвиненою інтуїцією»;
 • Яснообоняние – здатність відчувати запахи, які не може відчути звичайна людина без особливого дару;
 • Телепатія – можливість «читати» думки і наміри сторонніх людей;
 • Телекінез – пересування предметів думкою і концентрацією уваги на них;
 • Цілительство – вміння зцілювати себе і інших без ліків і трав, за допомогою сили думки, біоенергії і конкретних мислеобразів;
 • Психометрія – можливість «зчитувати» інформацію з предметів, фотокарток та інших матеріалів.

Існують також категорії людей з надздібностями, які не володіють перерахованими вище навичками, зате володіють техніками виходу в астрал, позатілесних подорожей у просторі і часі і т. д. Вони можуть бачити світ «з того боку». Деякі з них стверджують, що бували на інших планетах і спілкувалися з «вихідцями» звідти.

Яскравий приклад – український автор семінарів по духовному розвитку Валерія Лук’янова.

І хоча дівчина прославилася швидше за своєю зовнішністю і фігурою «ляльки», вона завжди наполягала на тому, щоб її сприймали як людину з надздібностями. Про те, як відкрити в собі надздібності, ми розповімо в наступному розділі.

Пробуджуємо в собі надздібності

Як ми вже говорили, перше, що вам потрібно – це щира віра у свої сили і в існування надздібностей в цілому. Якщо ви налаштовані скептично, вам краще залишити цю затію, оскільки навіть при позитивній динаміці вас будуть гарантовано долати сумніви. Якщо вас щось бентежить – краще не приступати до цієї справи.

Як правильно пробудити в собі надздібності:

 • Вірити. Втім, тут ми повторюватися не будемо. Ви повинні вірити не тільки в саме
  існування будь-якої надздібності, але і в її наявність у себе. Вам буде набагато простіше, якщо у вас вже виникали які-небудь внутрішні «натяки» в минулому. Наприклад, ви передбачали затримку рейсу, або уникали нещасного випадку суто з внутрішнього чуття. Якщо таке бувало – ви можете розраховувати на успіх!;
 • Направляти. Перш ніж пробудити свої надздібності, ви повинні усвідомити, що їх потрібно направляти тільки в позитивне русло. Згадайте фільм «Керрі» за романом Стівена Кінга, де дівчина навмисно розвинула в собі телекінез, щоб жорстоко помститися кривдникам. Якщо у вас приблизно ті ж цілі, знайте – це шлях вкрай деструктивний! І те, що дається вам більше, потрібно використовувати тільки з благом і во благо. Напишіть на аркуші паперу, чого ви хочете домогтися своїми новими вміннями. І якщо в списку буде значитися слово «помста», або щось на зразок того – кидайте цю затію, вона не принесе вам нічого доброго;
 • Вивчайте. Кожен день штудируйте, аналізуйте і порівнюйте інформацію по вашій темі. Це допоможе вам не тільки заглибитися в процес, але і знайти для себе оптимальні тренінги, які підійдуть особисто вам. І не забувайте практикувати і відточувати отримані навички. Намагайтеся застосовувати їх в усіх сферах життя, навіть коли ви не сконцентровані на самому навчанні. Наприклад, якщо ви навчаєтеся телепатії, тренуйтеся не тільки на своїх близьких і знайомих. Спробуйте «вважати» думки абсолютно сторонньої людини!;
 • Фіксуйте. Кожен ваш результат – це ваша перемога. Ви обов’язково повинні фіксувати її не
  тільки у себе в голові, але і в спеціальному щоденнику. Якщо ви скажете кому-небудь про своїх практиках, і над вами почнуть насміхатися (що дуже ймовірно), то не зможе порушити впевненість у власних силах. А коли у вас перед очима буде конкретний приклад того, що ви вже досягли у своєму розвитку, застерегти вас у власних силах буде непросто;
 • Тренуйтеся. Вам доведеться займатися своїми навичками якщо не щодня, то на регулярній основі. Посудіть самі – чи зможете вивчити англійську мову, якщо станете займатися їм раз на місяць і щиро вважаєте, що у вас є «дар», який прийде сам по собі? Швидше за все, в такому випадку ви не просунетеся далі фрази «my name is…». Так чому ж ви вважаєте, що розвиток надздібностей не зажадає від вас ні часу, ні зусиль? Займайтеся постійно, удосконалюйтеся, практикуйте і «шліфуйте свої вміння.

Розвинути в собі екстраординарні здібності може кожен – були б задатки до них. Але лінь тут стане справжнім ворогом. Тому не відступайте на півдорозі. Виберіть для себе цікавий тренінг і слідуйте їй до кінця. Не варто брати відразу по 4-5 книг, і, не закінчивши одну, приступати до іншої.

Нехай ваші надздібності принесуть вам блискучі результати!

Залишити коментар