Як розташувати робочий стіл по фен-шуй

Кожному з нас хоча б раз у житті хочеться зробити перестановку меблів, предметів незалежно від того, йдеться про будинку або офісі. Після того як ці маніпуляції здійснені, багато людей помічають, що в їхньому житті починають відбуватися позитивні зміни – налагодилися стосунки в сім’ї або з колегами, начальством, справи пішли в гору», а прибуток збільшився.

Зміни у своєму житті можна замінити і поставивши по фен-шуй свій робочий стіл. Якщо ви задумали робити перестановку, вам варто ознайомитися не тільки з тим, що це за практика, яка дозволяє при правильному підході залучити благополуччя, успіх, гроші, але і з тим, яким чином потрібно поставити стіл, щоб досягти таких результатів.

Що це за практика?

Про неї у наших широтах дізналися відносно недавно. Тим не менш, протягом останніх десятиліть ми не раз чули про те, що таке фен-шуй, але ставлення до цієї методики у всіх різне.

Хтось із задоволенням практикує її, а хтось бачить у ній щось надприродне, а тому що лякає. Насправді в основі її лежить взаємодія головних стихій. Його людина може «настроювати» сам, щоб досягти гармонії, удачі.

Якщо говорити точніше, фен-шуй є практикою розташування предметів інтер’єру, завдяки чому вдається привернути удачу, отримати прихильність всіх стихій.

Багато з положень цієї практики засновані не тільки на взаємодії стихій, але і на психологічних аспектах. Якщо не звертати на них уваги, людина, сам того не усвідомлюючи, може почувати себе некомфортно, що нерідко стає джерелом неприємностей.

Як правило, по фен-шуй розставляють предмети домашнього інтер’єру, але давно помічено, що обстановка на місці в офісі має не менше значення. Розташування речей, меблів відіграє величезну роль у тому, наскільки стрімко розвиватиметься кар’єра людини, чи зможе він добре ладити з колегами, знаходити спільну мову з начальством.

Чималу роль у всіх цих питаннях відіграє і розташування столу.

Загальні рекомендації

Деякі з них здадуться вам дуже простими, проте, у повсякденній метушні ми не завжди виконуємо навіть прості правила.

От що потрібно взяти до уваги насамперед при облаштуванні свого столу в офісі:

  • Не варто ставити його таким чином, щоб ви сиділи спиною до входу в приміщення. На рівні підсвідомості таке розташування сприймається, як потенційно небезпечне, а з точки зору потоків енергії, таке розміщення може накликати зрада. Особливо це стосується випадків, коли двері відчиняються всередину;
  • Не слід сидіти спиною до вікна, в іншому випадку є ризик, що вам важко буде заручитися не тільки підтримкою начальства, але і колег;
  • Не ігноруйте і символи Води. Не розташовуйте свій стіл так, щоб вони виявилися у вас за спиною. Символи води, до яких відносяться, наприклад, картини із зображенням води, фонтанчик, акваріум і т. д., повинні знаходитися перед вами. Нічого поганого не буде, якщо дані символи будуть знаходитися над вами;
  • Зверніть увагу на верх. Над вашою головою не повинно бути нависають конструкцій (кондиціонерів, балок, колон, полиць тощо). Маючи робочий стіл в офісі згідно фен-шуй, це слід враховувати, оскільки такі конструкції не тільки створюють відчуття тиску, але і перекривають позитивні енергії;
  • Ховайте дроти. Перебуваючи на видному місці, вони є символом відтоку фінансів, тому телефонні та комп’ютерні дроти потрібно прибирати за стійки або панелі.

Вдалим розташування столу вважається те, при якому людина сидить обличчям до дверей, перебуваючи не прямо навпроти входу, а по діагоналі від нього. При цьому важливо, щоб ваше місце було добре видно при вході в приміщення і ніякі сторонні предмети його не загороджували.

Постарайтеся, щоб ззаду вашого робочого місця була стіна, а якщо це не представляється можливим, на вікна повісьте щільні фіранки.

Оформлюємо правильно робоче місце в офісі

В даний час в офісах місця для кожного співробітника нерідко облаштовуються в кабінках або за перегородками. З-за цього людині може здаватися, що йому мало простору, а предмети інтер’єру, обладнання займає надто багато місця. Це не дуже сприятливе розташування по фен-шуй, тому з метою розширити простір, зробити його більш приємним для сприйняття можна за допомогою картини біля робочого столу або над ним. На ній може бути зображений пейзаж, а краще, якщо це буде який-небудь символ Води (озеро, море, річка і т. д.).

Від почуття втоми і рутини врятує наявність на робочому місці якого-небудь предмета, який вам дуже подобається. Дивлячись на нього, ви будете відчувати радість, а втому відступить. Можете поставити фотографію когось із близьких.

Не рекомендується працювати між стелажами, полицями, шафами, іншої меблями. Всі ці предмети офісного інтер’єру обмежують кар’єрний ріст, заважають сприймати нову інформацію, розвиватися. Якщо іншого варіанту немає, максимально звільніть всі ці полиці і стелажі.

Згідно фен-шуй робочого місця, людині необхідний захист. Її може надати велику рослину або інший яскравий великий предмет. Особливо це стосується тих людей, які не можуть собі дозволити облаштуватися на іншому місці, крім як біля великого вікна. Ще більшого захисту потребують люди, які до того ж працюють в офісі, розташованому на високих поверхах.

Ще одна рекомендація про те, як поставити свій робочий стіл в офісі за фен-шуй, стосується
освітлення. Бажано, щоб крім природного світла, ваше робоче місце висвітлювалося лампою, яка повинна розміщуватися над головою або з боку, протилежного робочої руці.

Часто в офісах завішують вікна допомогою штор або жалюзі, оскільки яскраві сонячні промені можуть заважати роботі.

Повністю відмовлятися від природного освітлення не варто, бо воно теж необхідно для гармонії і сприяє залученню грошей. При роботі в приміщенні без вікон необхідно розмістити в ньому картину, на якій зображений природний ландшафт. Її можна замінити невеликою акваріумом, квітами у вазі, великим рослиною на столі.

Одне з головних правил цієї практики полягає в тому, що ваш робочий стіл завжди повинен бути чистим і на ньому відсутні сторонні предмети, папери, документи.

Захаращена обстановка сприяє утрудненню циркуляції позитивної енергії. Приміщення потрібно регулярно провітрювати, прибирати в ньому, не допускаючи скупчення пилу, а папери потрібно постійно перебирати і відправляти в архів ті, які в даний період часу не потрібні. Все це важливо для залучення удачі, грошей, благополуччя.

Сектори столу

Ваш робочий стіл можна розділити на три частини, кожну з яких варто приділити увагу.

Центр

Це зона удачі, грошей, слави, прагнень і майбутніх звершень. Цей сектор символізує також удачі минулого, а якщо ви бажаєте знайти стимул для досягнень у майбутньому, можете поставити в цю частину свої нагороди, грамоти в рамці, кубки і т. д.

Якщо таких немає, краще залишити центральну частину взагалі порожній, щоб відкрити собі вільний шлях до майбутнього, райдужним перспективам.

Лівий край

Він символізує достаток, багатство. Якщо ви прагнете до хорошого прибутку, на лівий дальній від вас кут столу варто поставити грошове дерево, краще, якщо воно буде живим.

Наслідуючи цієї рекомендації, ви вирішите відразу 2 завдання:

  • Наявність квітки на робочому місці;
  • Наявність символу багатства, хороших прибутків.

При бажанні цей символ ви можете замінити трипалого жабою, скарбничкою. Якщо ви зупинитеся на останньому варіанті, на робочому столі під скарбничку варто підстелити червону серветку для залучення грошей, оскільки по фен-шуй червоний колір – символ прибутку. Ви можете вибрати і інший варіант – обв’яжіть скарбничку червоною стрічкою.

Правий край

Цей сектор символізує заступництво, творчість. З цієї сторони рекомендується розмістити результати вашої успішно завершеної роботи (наприклад, закінчені проекти, але багато документації розміщувати тут не варто).

Щоб заручитися заступництвом начальства, з правої сторони рекомендується поставити телефон.

Якщо говорити про робочому столі комп’ютера, на ньому по фен-шуй повинна бути відповідна заставка. Вдалим варіантом буде пейзаж, зображення води, природи. Крім того, потрібно врахувати, що на моніторі теж повинен панувати порядок – непотрібні ярлики, документи, файли і папки потрібно видаляти.

Виконуючи ці нехитрі правила, ви зможете залучити в свій бізнес, кар’єру і життя удачу, гроші і фінансове благополуччя.

Залишити коментар