Як робити високі вечірні зачіски на довге волосся?

Мода мінлива, але довгі здорові локони – це завжди красиво. Дівчата, які мають такий скарб, просто зобов’язані навчитися робити вечірні зачіски на довге волосся. Вони можуть бути різними: пучки, коси або локони, але існують загальні правила, знаючи які ви без праці зможете зробити вечірні зачіски своїми руками, не звертаючись за допомогою до майстра.

Поради та рекомендації перукарів

Завершений образ надають різноманітні заколочки і інші аксесуари.

Придбати їх потрібно заздалегідь продумати, щоб вони підходили до ваших нарядам. Тоді навіть просто зібрані в пучок локони будуть виглядати святково.

Щоб вечірні зачіски на довге волосся, зроблені своїми руками, виглядали акуратно, шевелюру краще помити напередодні. Якщо ви зробите це в день торжества, то укласти їх буде набагато складніше. Допоможуть зафіксувати спеціальні засоби: муси, гелі, пінки та інші. Коли немає кучериків, можна використовувати віск. На завершення побризкайте лаком.

Класичний варіант

Ця укладка робиться для хвилястих або прямих волосся. Вона вважається універсальною, тому що підходить для будь-якого типу обличчя. Зберіть волосся у високий хвіст і закрутіть його по всій довжині, фіксуючи шпильками.

Кінці пасом завийте, передні можна зібрати в хвіст або залишити вільними. По боках прикрасити аксесуарами і закріпіть лаком. Цей варіант підходить для будь-яких заходів, і, до того ж, вам не буде потрібно багато часу і сил.

У стилі Джулії Робертс

Красиві високі пышногривые укладання завжди в моді. Вони роблять образ яскравим і помітним.

Для створення «гриви» вам знадобиться плойка і трохи терпіння:

  • Гарненько розчешіть всі пасма;
  • Відокремте одну пасмо волосся шириною в декілька сантиметрів на маківці;
  • Зафіксуйте її в щипцях плойки і акуратно доведіть їй до кінчиків. Чим швидше і м’якше будуть руху, тим рівніше і красивіше вийдуть кучері;
  • За аналогією обробіть інші пасма, фіксуючи кожну лаком.

Зробити вечірню високу зачіску на довге волосся можна за допомогою термобігудів. Поділіть їх на пасма і кожну намотайте у вертикальній площині. Коли бігуді охолонуть, зніміть їх і обережно розділіть волосся пальцями.

На маківці зробіть невеликий начісування – це додасть відсутній обсяг і легку недбалість, якими відрізняються високі зачіски.

Барбі-стиль

Така завивка визнана чоловічою половиною людства еротичною і сексуальною.

Зробити її нескладно:

  • Всі локони поділіть на дві частини по горизонтальній лінії в області верхівки;
  • Верхню частину закріпіть затиском;
  • Нижню поділіть на пасма по 2 сантиметри кожна;
  • Плойкою накрутіть від самих коренів;
  • Ті ж дії виконайте з верхньою частиною.

Укладіть локони, і побризкайте зачіску лаком. Кожна прядка повинна бути цілісною, гладкою і «лежати» окремо.

Якщо обсягу недостатньо, підніміть кожен локон біля основи з допомогою лаку, обережно збийте руками.

Щоб урізноманітнити образ, можна підняти верхні пасма і закріпити їх на потилиці за допомогою шпильок і шпильок. Нижні нехай вільно звисають.

«Гладкий гламур»

Така вечірня зачіска з чубком на довге волосся відмінно виглядає на прямих і хвилястих волоссі. Нанесіть на всі пасма мус або пінку, зробіть косий проділ і зачешіть більшу частину волосся на одну сторону. Зафіксуйте шпильками або невидимками, побризкайте лаком.

Гладку сторону декорують різними аксесуарами і прикрасами, на ваш смак. Якщо волосся пряме, деякі пасма можна злегка підкрутити, щоб додати «родзинку».

Грецька богиня

Невід’ємний атрибут цієї зачіски – кучері. Зачешіть пасма і на маківці скріпіть їх шпилькою. Кілька пасом повинна вільно звисати. Це класичний варіант грецької укладання з чубчиком, але варіацій багато. Можна розділяти косами, «коронами», колосками, джгутами.

Прикрашати такі прості зачіски можна довгими шпильками. Більш сучасний варіант – декоруйте тільки з одного боку, використовуючи дрібні заколочки з камінчиками.

Укладання дифузором

Просту вечірню зачіску на довге волосся можна зробити за допомогою дифузора – це спеціальна насадка.

Вона забезпечує легку недбалість і творчий безлад. Обробіть шевелюру мусом або пінкою.

Висушуючи, здійснюйте кругові рухи, піднімаючи пасма біля коріння.

Коли все волосся висушені, збийте їх пальцями. Фіксувати лаком не потрібно, інакше зачіска буде виглядати неохайно.

Хвилі можна створити і праскою.

Відокремлюйте тоненькі пасма та намотуйте їх на плойку, тримайте кілька секунд.

Використовуючи ці ідеї, ви завжди зможете робити красиві вечірні зачіски на довге волосся на кожен захід і в будь-якій ситуації виглядати карколомно.

Залишити коментар