Як продати весільну сукню: корисні поради колишнім нареченим

Причин позбавитися від такого бажаного, довго і ретельно обраного наряду у новоспеченої дружини може бути маса. Як правило, молодій сім’ї потрібно чимало коштів, особливо якщо в ній очікується поповнення.

Нерідко облачення просто займає багато місця в шафі, її доводиться перекладати з місця на місце, берегти від псування, або просто найближча подруга хоче вигідно купити сукню на свою наближує весілля.

Як би там не було, в голові жінки міцно поселяється думка, «а чи можна продавати весільну сукню», адже з цим пов’язано так багато забобонів і страхів?

Коли цього робити не варто?

Не можна виставляти наряд на торги, якщо ви від природи недовірлива і забобонна людина, бо людина зазвичай отримує те, що випромінює. Боїтеся «продати» своє сімейне щастя і любов чужій людині? Тоді упакуйте річ надійніша, а потім виберіть їй місце на антресолі, де вона вам ніколи не буде заважати.

Додаткові плюси такого вчинку полягають у тому, що помилуватися вбранням можна буде у будь-який час, а в потрібний момент передати його у спадок своїй доньці чи невістці, віддати на перешивку в ательє або просто зробити милою сімейною реліквією.

В яких випадках можна позбутися від непотрібної речі?

Якщо ви вірите, що ваше особисте щастя і благополуччя ніяк не залежить від декількох метрів тканини і продажу сукні, сміливо звільняйте від нього свій гардероб.

Прийміть до відома, що наряд, одягнений навіть на пару годин, дуже сильно втрачає в ціні, і продати його вдасться хіба що за третю частину від початкової вартості. Приготуйтеся розумно торгуватися і чекати свого покупця, не женіться за вигодою і бажайте жінку, яка купила одяг, любові і міцних сімейних уз.

Що робити з вінчальним платтям?

Церковні служителі наполягають на тому, що після весілля нікому не потрібно перепродувати або віддавати наряд, який пройшов вінчальний обряд, хоча письмового заборони на то церква не має. Найкращий варіант – зберігати річ будинку, і не показувати нікому, використовувати як оберіг, щит від заздрісників і бажаючих наврочити наявне у вас щастя.

Якщо ви задумали продати весільне плаття, обов’язково вкажіть, що воно б/у, і пройшов обряд вінчання. Врахуйте, що останній факт відлякає більшу кількість потенційних покупців, але в цій справі немає місця таємниць і недомовкам.

Набагато краще і спокійніше для совісті почекати наречену, не страждає забобонами.

Куди подіти фату?

У випадку з цим аксесуаром діють більш жорсткі прикмети, ніж ті, чому не можна продавати ношене весільну сукню. Вважається, що немає нічого поганого в перепродажі сумочки, урочистих туфель, біжутерії та самого вбрання, але ось фату варто залишити вдома, і навіть не давати нікому міряти. Найбільш дбайливих господинь нехай радує той факт, що за цей відріз повітряної тканини вона виручить мінімальну суму коштів, негідну хвилювань і турбот.

Пункти реалізації

Якщо у вас на руках виявилося абсолютно нова сукня, що залишився після покупки іншого, перенесення або скасування урочистості, можете спробувати віднести його разом з чеком в той салон, який продав вам наряд.

Врахуйте, що право повернення невикористаної речі становить 14 днів, і якщо вам відмовляють з незрозумілих причин, сміливо звертайтеся в суспільство, що захищає права споживачів.

Знову ж таки, якщо власник салону відмовився прийняти товар по чеку, або всі терміни давно вийшли, не переходьте на крик або загрози.

Постарайтеся продати невикористане весільну сукню в салон як б/у, трохи зниженою вартістю. Скоріше всього, що начальство не відмовиться від очевидної вигоди.

Думаєте, що при нинішньому виборі нових нарядів ви не знайдете, куди продати своє колишнє в шкарпетці весільну сукню?

Глибоко помиляєтеся, оскільки не кожна наречена мріє про білому вбранні, здатна його купити «з нуля». Та й уявлення про моду на подібні речі у кожного свої, і те, що давно вважається ретро, для когось стане іконою стилю і краси.

Перед тим як продати весільну сукню, подумайте, які організації вашого міста займаються реалізацією подібних виробів та вживаного одягу в цілому. Мова зараз йде про комісіонках, яких в даний момент розвелося безліч. Не соромтеся дізнатися умови співпраці з кожної з них і вибрати найвигідніший варіант. До речі, заздалегідь сфотографуйте наряд і виставте його на віртуальних торгових майданчиках, що в рази прискорить появу клієнта.

Не забувайте і про те, що багато салонів з продажу весільних аксесуарів будуть ради викупити вашу одежинку, незважаючи на те, що вона має очевидні ознаки шкарпетки. Чому? Все просто: за цілком прийнятну ціну вони придбають річ, яку потім здадуть в хімчистку, приведуть в ідеальний стан, продадуть чи будуть здавати напрокат.

Куди ще можна звернутися?

Будь ласка: жіночі форуми, сайти матусь, друковані видання вашого міста та регіону, інтернет-аукціони і іже з ними – все це реальний шанс швидко і вигідно позбутися від весільної атрибутики. Не упускайте їх з уваги, раз вже вирішили поповнити сімейний бюджет подібним способом.

Залишити коментар