Як привернути до себе гроші і удачу?

Кому не хочеться жити щасливо і безтурботно, купаючись в достатку, вільно переміщаючись туди, куди заманеться, купуючи все, що подобається? Правильно – всім. Однак виходить це далеко не у всіх. І на те є кілька причин, розібравшись з якими ми змогли б змінити своє життя на краще.

Основна причина – це негативні думки та неправильні життєві установки. Сила думки вже не викликає сумнівів ні у вчених, ні в обивателів. Її дія незаперечно доведено як відносно самої людини, генеруючого думки (наприклад, в подоланні важких захворювань), так і стосовно навколишнього світу (є маса прикладів, як люди досягають поставлених цілей, попередньо направивши туди свої думки). Сьогодні ми розглянемо, як використовувати силу думок для притягнення грошей та удачі.

Змінюємо життєві установки

Для початку необхідно виробити правильне відношення до грошей. Це завдання не з легких, для її вирішення знадобиться терпіння і зусилля, але ця гра коштує свічок.

Справа в тому, що на тонкому рівні гроші – це енергія, якою можна і потрібно управляти. Постарайтеся це відчути і усвідомити.

По-перше, слід навчитися поважати цю субстанцію у всіх її проявах: навіть найдрібнішу монету. Але це не означає, що з неї потрібно зробити культ. Просто ставитися дбайливо.

По-друге, не можна давати їй застоюватися, довго збирати. Краще обдумано направляти її потоки на свій розсуд, але і не марнуючи.

По-третє, ті гроші, якими ви вже володієте, витрачайте з задоволенням.

Також дуже важливо перестати заздрити іншим і скаржитися на брак коштів, уникати будь-яких розмов про це. Краще намагайтеся частіше бувати в місцях, де можна зустріти багатих людей, наприклад, в спортзалі, басейні. Знайомство з ними вам принесе як мінімум новий досвід. Придивіться, як ведуть себе забезпечені люди, про що говорять. Відрізняється їх спосіб мислення і манери від ваших? Ви ж розумієте, чому? Вони точно знають, чого хочуть і впевнено йдуть до мети. Ведіть себе так само. Не бійтеся витратитися на те, чого дійсно пристрасно хочете.

Як силою думок притягти до себе гроші і удачу?

Ось кілька перевірених способів направити думки в потрібне русло:

  1. порахуйте, скільки вам потрібно коштів на найважливіші справи і для комфортного життя протягом місяця, запам’ятайте суму, а краще запишіть у блокнот;
  2. кожен день думайте про приємні моменти, коли ви витрачаєте гроші з радістю на те, що необхідно;
  3. візуалізуйте потрібну суму в деталях, представляючи бажані купюри, не гадаючи про те, звідки вони візьмуться;
  4. ведіть себе впевнено, ніби ви точно знаєте, що потрібна сума з’явиться у вас в термін;
  5. якщо хочете накопичити певну суму, чітко позначте її призначення, але ніколи не відкладайте для несподіваних нещасть.

Якщо удача не пов’язана з грошима, просто уявляйте те, що вважаєте успіхом: кінцеву мету, відчуття і емоції, які ви відчуєте, досягнувши її.

В допомогу внутрішнім зусиллям людство протягом століть виробив ритуали, які залучають гроші і удачу. Вони стосуються простору, куди повинна надходити ця енергія.

Який гаманець притягує до себе гроші з фен-шуй?

Ритуальну сторону життя дуже добре вивчили китайці і виклали свій досвід у вченні про фен-шуй. Згідно йому, стосовно «будиночка для грошей» значення має все: розмір, матеріал, колір, якість виконання, його вміст.

Гаманець повинен бути просторим. Купюри в ньому вільно лежать у розправленому вигляді – це важливо. Обговорюється навіть розмір в сантиметрах – не менше 17,6 см, але краще більше. А один із зовнішніх кишень або ребро від трьох до п’яти сантиметрів.

Найкращий матеріал для гаманця – шкіра. Якщо для вас це поки непосильно, купіть замшевий або матерчатий гаманець, але ні в якому разі не з штучних матеріалів – поліетилену, пластику та ін Зверніть увагу, щоб він був добре прошитий, шви не з’їжджали, а нитки не стирчали. Вважається, що купуючи гаманець, ви закладаєте підвалини свого майбутнього добробуту. Тому витратьте на нього максимум, який зможете собі дозволити, але при цьому важливо, щоб річ дуже подобалася вам самим.

Про те, якого кольору гаманець краще притягує гроші, вчення фен-шуй має масу рекомендацій. Краще вибирати колір у відповідності зі стихією, до якої ви належите за датою народження. Так, стихії Землі багатство принесе гаманець жовтих відтінків, золотистий, світло-бежевий; стихії Металу – чорний, сірий, білий; стихії Дерева – зелений, коричневий, стихії Води – чорний, бузковий; стихії Вогню – яскраво-червоні тони.

Є й універсальні кольори. Так, червоний підійде будь-якому знаку, він є символом достатку і багатства, найсильнішим для активізації грошової енергії. У той час як синій і його відтінки грошову енергію гасять.

Купюри в портмоне повинні бути розкладені по достоїнству, у порядку зростання, обличчям – в одну сторону. Різна валюта повинна зберігатись у різних відділеннях. Щоб посилити тяжіння грошової енергії, потрібно покласти в нього талісмани. Це можуть бути китайські монети, зв’язані червоною стрічкою, одно — або стодоларова купюра, гілочка кориці, лист м’яти, вересу, корінець хрону, стручок квасолі або зображення цих предметів, а також гексаграмми і руни. Талісмани повинні мати своє місце в гаманці і не заважати, тим більше, не пошкоджувати купюри.

Ще одна неодмінна умова для вмісту гаманця: у ньому не повинно бути нічого зайвого: ні фотографій, ні записок, ні чеків, ні тим більше, сміття. Тільки гроші, кредитки і талісмани. Також, що б ви не купували, гаманець не повинен залишатися порожнім — залиште хоча б саму дрібну монету.

Для збільшення добробуту дуже важливо правильно організувати простір свого будинку.

Як притягувати гроші в будинок?

Згідно з ученням фен-шуй, будинок ділиться на зони, які відповідають за певні сторони життя своїх мешканців. Так, за багатство відповідає південно-західна частина будинку. Тут рекомендують розташовувати робочий кабінет, обставляючи його максимально предметами з природних матеріалів, кімнатними рослинами, що мають форму дерев.

Сильним талісманом, який притягує гроші, є круглий акваріум з дев’ятьма рибками, одна з яких чорна, а решта — золоті. Таку ж роль грають картини з зображенням дерев’яних млинів, вітрильників, струмків.

Уособленням процвітання і благополуччя вважається також їдальня. Тут завжди повинні панувати чистота і порядок. Стіл повинен бути ідеально порожній і покритий гарною чистою скатертиною. Під. скатертина для притягання грошей кладуть купюри.

Є грошові ритуали і для інших кімнат. Так, в передпокої має бути просторо, дзеркало сяяти чистотою. Біля порога – гарний килимок, під який потрібно підкласти монетку. У сумки, в якій лежить гаманець, має бути своє, почесне місце в будинку.

Щоб гроші текли в будинок, потрібно ретельно прибирати в ньому і регулярно виносити сміття, полагодити всі крани (вважається, що з водою витікають гроші), викинути всі речі, якими ви не користуєтеся, старий одяг, тріснула або зламану посуд.

Ще заведіть хорошу звичку відкладати в скарбничку хоча б невелику суму з кожного грошового надходження – ці заощадження будуть служити магнітом. Купюри збирайте в скриньку, яку додайте в південно-східній частині будинку.

Як бачите, якою б сильною не була магія грошей, в основі її лежить людська активність, усвідомлена діяльність.

Так що міняйте свій образ думок і навколишній простір, використовуйте талісмани та рекомендації майстрів фен-шуй, працюйте і мрійте – і успіх у справах і багатство обов’язково прийдуть у ваш будинок, ваше життя. А ще обов’язково дякуйте гроші кожен раз, коли вони до вас приходять.

Залишити коментар