Як приймати лікарський засіб «Ентеросгель» від похмілля?

«Ентеросгель» – цей препарат відноситься до групи кишкових адсорбентів, володіє вираженими адсорбційними і антитоксичними діями. Виводить з організму токсичні речовини різного етології – солі важких металів, органічні та неорганічні речовини, бактерії і продукти їх життєдіяльності, алкоголь, лікарські та харчові алергени.

Лікарський засіб допомагає організму позбутися від зайвого холестерину, сечовини, білірубіну.

При цьому він не впливає на властивість всмоктування кишечника, не блокує поповнення запасу корисних речовин, не всмоктується у кров. Період напіввиведення 6 годин – повне очищення організму досягається через 12 годин.

Протипоказання – кишкова непрохідність і індивідуальна непереносимість.

Випускається «Ентеросгель» в пластикових тюбиках-упаковках по 135, 270, 405 р. Основна діюча складова – гідрогель метилкремнієвої кислоти.

На активний компонент непереносимості практично не буває, вона виникає в рідкісних випадках на використовувану смакову добавку-підсолоджувач.

«Ентеросгель» від похмілля

Досі невідомо, чому один після прийому алкоголю відчуває себе нормально, а інший відчуває болісні симптоми. У стані похмілля людина відчуває головний біль, запаморочення, нудоту, можуть з’явитися болі в печінці.

Допомагає «Ентеросгель» від похмілля? Так!

І набагато ефективніше, ніж інші препарати даної групи. Він не тільки відновлює загальний стан, але і видаляє залишки продуктів розпаду алкоголю зі складу крові, позбавляє від супутніх симптомів похмілля – повністю відновлює нормальний стан.

Дуже важливо, що при очищенні організму разом з токсинами не виводяться корисні речовини – адсорбція проводиться вибірково.

Запах алкоголю зникає не тому, що смакові добавки лікарського засобу маскують і забивають аромат браги, а внаслідок повного очищення організму. Разом з токсинами йдуть головний біль, відчуття сухості у роті і знову повертається апетит.

Дія «Ентеросгелю» – це не реклама з ролика для підвищених продажів. Воно пояснюється фармакинетическим будовою: молекули спирту за розміром набагато крупніше молекул комплексу мікроелементів. Ці маленькі з’єднання вільно проникають через лікарський засіб і не адсорбуються. Тому навіть тривале використання «Ентеросгелю» побічних ефектів не викликає і не вимагає спеціального харчування та придбання дорогих вітамінних препаратів для поповнення дефіциту корисних речовин.

Лікарський препарат виводить алкоголь і у випадках, коли він надходить в організм у маленьких дозах. Тому при лікуванні лікарськими засобами доцільно використовувати «Ентеросгель» – він допомагає печінці впоратися з підвищеним навантаженням.

Як приймати «Ентеросгель» від похмілля

Звичайно ж, краще навчитися пити в міру – або взагалі не пити, ніж потім боротися з наслідками похмілля.

Це істина, і навряд чи її можна оскаржити. Але якщо не вдалося відмовитися від застілля або не хочеться відмовлятися від «радості» життя, а контролювати себе «під градусом» не завжди виходить, необхідно замислюватися про власну безпеку.

Щоб наслідки застілля не застали зненацька, краще відразу їх попередити –придбати адсорбент підвищеної ефективності. Приймати «Ентеросгель» слід відразу же, вставши з-за столу, не чекаючи, поки почнуть відчуватися неприємні симптоми.

Скільки лікарського препарату варто випити, залежить від ваги «пацієнта». Дорослій з середньою вагою 60-65 кг достатньо 2 столових ложки гелю, якщо маса тіла більше 70 кг – не менше 3 столових ложок.

Щоб препарат було легше проковтнути, його можна розвести водою. Ця порада підходить і для тих, у кого прийом субстанції «склизкой» структури викликає огиду.

Вранці також слід повторити прийом препарату.

Якщо дотримуватися даної схеми лікування, то нерозщеплені алкоголь в кров не проникне і продукти його розпаду не чинять токсичної дії на організм.

Скільки приймати «Ентеросгелю» при похміллі, якщо скористатися корисним радою під час застілля не встигли? У цьому випадку вранці, як тільки відчули ознаки неприємного стану, відразу ж необхідно випити 3-4 ложки лікарського засобу, а через 4-5 годин ще 1 столову ложку.

Якщо запам’ятати схему прийому «Энторосгеля», страждати від похмілля не доведеться.

  • Відразу після застілля – 2 столових ложки;
  • вранці до сніданку – 2 столові ложки;
  • через 4-5 годин – половину вищевказаної дози.

Цей спосіб допоможе звести шкоду від вживання спиртних напоїв до мінімуму.

Як приймати «Ентеросгель», щоб не сп’яніти?

Якщо не хочеться відмовлятися від вживання спиртних напоїв, але довше залишатися у «здоровому глузді», слід скористатися препаратом до застілля. 3-4 ложки диво-засоби, і можна буде спостерігати з посмішкою за дивацтвами інших гостей.

Мінус такої дії можна значно перевищити норму алкоголю. Адже невелика доза буде повністю всмоктуватися гідрогелю метилкремнієвої кислоти, і відчуття легкості не виникне.

Як подолати похмілля?

«Ентеросгель» в найкоротші терміни позбавляє від неприємної симптоматики, яку викликає похмілля.

Але що робити, якщо цього лікарського препарату не виявилося під рукою, коли прокинувся? Щоб бігти в аптеку, потрібно позбутися від почуття запаморочення і нудоти.

Якщо має робочий день, то відомий засіб – мала доза алкоголю – не підходить.

В першу чергу рекомендується нормалізувати водно-електролітне стан організму: випити побільше рідини – води з лимонним соком, мінералки без газу, натуральні соки, компоти або морси, відвар шипшини, розсіл, кефір або молоко. Молоко є природним сорбентом.

Позбавить від проявів тахікардії доза вітаміну С і таблетка «Аспаркама» або «Пенталгіну», щоб усунути головний біль, слід скористатися звичним анестетиком.

Поснідати найкраще рідкою їжею – наваристим м’ясним бульйоном з часником – в східній кухні від називається «Хаш», або окрошкою.

Холодний або контрастний душ, теплові процедури підходять тільки здоровим людям. При проблемах з серцево-судинною системою до них вдаватися небажано.

Якщо з ранку необхідно піти на роботу, то потрібно поставити будильник на 2 години раніше, ніж потрібно, прийняти 2 таблетки аспірину і спати далі.

А по дорозі на роботу обов’язково слід придбати «Ентеросгель» і взяти пару ложок. Тоді ніхто з колег не помітить, що вчора добре відпочили!

Залишити коментар