Як приготувати домашнє вино з варення

Деколи багато господинь виявляють, що баночка улюбленого варення забродила або ж смак домашнього ласощі виявився гіршим, ніж очікувалося. В такому разі не варто засмучуватися, оскільки можна приготувати смачне вино, яке буде володіти ягідним смаком і приємною солодкістю.

Рецепт вина з старого варення в домашніх умовах

Дріжджі використовувати не рекомендується, оскільки винні дістати непросто, а звичайні дають неприємний смак. Замість них підготуйте родзинки. Можна використовувати ласощі з яблук, малини, полуниці та інших фруктів і ягід. Не рекомендується змішувати два різних види частування, оскільки смак може вийти несподіваним.

Якщо частування не надто солодке, тоді додайте цукор, враховуючи, що на 500 мл води необхідно взяти 250 г піску. По цьому рецепту виходить натуральний алкогольний напій, у якого фортеця буде становити 10-13%.

Для готування слід взяти такі інгредієнти: на 1 л води і варення, а також 115 грамів ізюму.

Схема приготування:

 • для цього рецепту приготування домашнього вина з варення візьміть банку об’ємом 3 л і гарненько помийте її, використовуючи соду, а потім стерилізуйте. Ці процедури дозволять впоратися з усіма мікробами. Додайте в неї кип’ячену воду, варення і родзинки, але тільки його попередньо не мийте, оскільки на поверхні знаходяться важливі бактерії, без яких процес бродіння не настане;
 • гарненько перемішайте вміст, а потім закрийте банку капроновою кришкою. Поставте ємність в тепле місце на 10 днів, але тільки стережіться прямих сонячних променів. Після закінчення часу відкрийте кришку, видалите мезгу з поверхні, а рідину процідіть через кілька шарів марлі;
 • чисте сусло перелийте в чисту банку, а потім надіньте на шийку звичайну медичну рукавичку, в якій варто попередньо в одному пальці зробити дірку, використовуючи голку. Якщо є гідрозатвор, тоді використовуйте його. Залиште банку на 40 днів. В процесі бродіння рукавичка надуется, а коли все буде готове, вона спаде, а на дні виявиться весь осад;
 • залишилося акуратно розлити вино по пляшках. Важливо, щоб осад залишився на дні банки. Пляшки з алкоголем перенесіть в підвал, поклавши їх в горизонтальне положення. Тривалість зберігання – мінімум 2 міс.

Як зробити з варення домашнє вино з медом і спеціями?

Варто вибирати ласощі з червоних ягід, в такому випадку напій вийде з яскравим вираженим смаком і ароматом. Хочете здивувати гостей на найближчому святі, тоді обов’язково почастуєте їх келишком такого вина.

Для приготування напою слід взяти такі продукти: 1,5 л джерельної води і варення, 500 г цукру, 5 г кориці і гвоздики, 50 г меду, 300 г родзинок.

Готувати будемо так:

 • візьміть банку об’ємом 3 л стерилізуйте її і влийте туди домашнє ласощі і воду, а ще насипте цукор. Все гарненько перемішайте і залиште в темному і прохолодному місці на місяць;
 • коли пройде відведений час, ємність відкрийте і видаліть утворилася мезгу. Рідину процідіть через кілька шаром марлі і влийте її в іншу чисту банку. Туди ж відправте корицю, гвоздику, мед і родзинки. Банку знову закрийте і залиште ще на місяць;
 • після закінчення відведеного часу рідину необхідно знову процідити і вже можна розливати по банках. Вино можна вважати готовим. Його можна пити як самостійний напій, а також використовувати для приготування глінтвейну.

Рецепт приготування в домашніх умовах вина з варення на рисі

Цей рецепт краще всього використовувати, якщо є баночка заготовки з чорної смородини. У підсумку виходить напій не тільки красивого кольору, але і з яскравим смаком і ароматом.

Щоб зробити смачний алкогольний напій, підготуйте такі продукти: баночку варення в 1 л, по 200 г винограду і рису, а ще 2 л води. Якщо не сезон свіжого винограду, тоді використовуйте 100 г родзинок.

Кроки приготування:

 • на першому етапі банку варення відкривається, а вміст перекладається у підготовлену і стерилізовану ємність, об’ємом в 3 л. Туди ж відправте крупу, яку мити не потрібно, щоб не видалити корисні бактерії, і виноградні ягоди. Влийте теплу кип’ячену воду і гарненько все перемішайте;
 • зверху надягніть рукавицю, зробивши в ній голкою дірку. Залиште ємність в теплому місці на місяць. Про те, що процес бродіння закінчений, буде свідчити спущена рукавичка;
 • залишилося вино процідити, перелити в пляшки і закрити щільними кришками. Важливо робити все акуратно, щоб не перелити осад. В принципі дегустацію можна проводити відразу, але краще всього залишити його ще на пару тижнів настоюватися.

Рецепт швидкого вина з варення

Розглянемо варіант приготування смачного алкогольного напою, який готується в короткі терміни. Щоб прискорити процес, будемо використовувати дріжджі, але тільки спробуйте знайти винні.

Необхідно взяти такі інгредієнти: 1 л забродженого ласощі, 1 ст. рисової крупи, 20 г дріжджів і кип’ячену воду.

Схема приготування:

 • в підготовлену ємність викладіть підготовлені інгредієнти, в тому числі, і воду, щоб її рівень доходив до плічок ємності;
 • зверху на шийку надягніть рукавицю і прожарити один палець голкою. Ємність поставте в тепле, але темне місце. Після того як процес бродіння буде закінчений, з рукавички піде все повітря, а на дні виявиться осад. Саме вино буде прозорим. Обов’язково спробуйте його і, якщо потрібно, то додайте цукровий пісок, в розрахунку, що на 1 л має припадати 20 г;
 • залишиться тільки акуратно розлити все в пляшки, але тільки стежте, щоб осад залишився в ємності. Напій можна буде пити вже через 2-3 дні. Щоб додати оригінальності провину, можна додати гвоздику, корицю або м’яту.

Вино з варення в домашніх умовах з тростинним цукром

Тростинний цукор робить напій смачним і оригінальним на смак. Сьогодні купити цей продукт можна практично в кожному супермаркеті. Постарайтеся знайти велику сулію, щоб забезпечити якісний процес бродіння, а значить, підсумковий продукт буде смачним і ароматним.

Підготуйте такий набір продуктів: по 1 л варення і кип’яченої води і 100 г тростинного цукру

Ось як все готується:

 • у підготовленій ємності з’єднайте варення і воду, а потім засипте туди тростинний цукор. Все добре перемішайте і закрийте капроновою кришкою, але можна використовувати і медичну рукавичку;
 • бутель поставте в темне місце і залиште на 2 міс. Наступний крок – видаліть мезгу, а рідину процідіть через кілька шаром марлі. Перелийте її в чисту ємність і залиште ще на 40 днів у темному місці. Коли пройде відведений період часу, можна проводити дегустацію.

Як зберігати вино, приготоване з забродженого варення в домашніх умовах?

Щоб приготований напій не зіпсувався, його необхідно правильно зберігати. Це важливо не тільки для збереження смаку, але і для тривалості періоду зберігання.

Вино з забродженого варення слід зберігати, враховуючи такі правила:

 • розливати готовий напій необхідно виключно в чисті ємності і краще всього, якщо вони будуть зроблені з темного скла;
 • ідеальною температурою для зберігання вважається – 10-12 градусів;
 • щоб отримати дійсно смачний і ароматний напій, рекомендується його обов’язково витримувати. Зазвичай процес триває 1,5-3 міс.;
 • важливо, щоб під час зберігання пляшки знаходилися в горизонтальному положенні. Оберігайте пляшки від стрибків температури, вібрацій і т. п.

Тепер ви знаєте, що з старого варення можна приготувати смачне домашнє вино. Використовуйте представлені рецепти в якості основи для своїх кулінарних експериментів, застосовуючи різні спеції.

Залишити коментар