Як прибрати жуйку з штанів: популярні та ефективні способи очищення

Сучасне молоде покоління дуже любить жувальну гумку, хоча правильно позбутися від неї виходить не у всіх. Тому дуже часто жуйку знаходять на стільці в школі, сидіння стадіону, кріслі в кінотеатрі і т. д. Тому неуважному людині, так і самому любителю жувальної гумки, легко випадково забруднити штани.

Розглянемо, як прибрати жувальну гумку з штанів в домашніх умовах. Важливо пам’ятати, що починати очищення потрібно відразу, так як застаріле забруднення прибрати буде набагато складніше.

Перші самостійні дії

Після виявлення на брюках липкою субстанції потрібно прибрати її більшу частину з допомогою тупих металевих предметів і лише потім шукати спосіб видалення залишків.

Після в таз з теплою водою вливають 2 ковпачка засоби для миття килимів і залишають одяг відмокати мінімум на 12 год.

Якщо таким чином позбавитися від жуйки не вийшло, можна застосувати інші перевірені способи, які вже багато часу допомагають очистити одяг від неприємного придбання.

Як видалити жуйку з штанів?

Якщо на одязі випадково з’явилася пляма від гумки, потрібно знати з допомогою чого його виводять без яких-небудь наслідків для тканини.

Сьогодні відомі наступні основні способи очищення:

  1. Заморожування – самий відомий і перевірений метод. Забруднений одяг поміщають в целофановий пакет і на 2 год. кладуть у морозильну камеру. Після закінчення часу жуйку просто отскребают від штанів. Іншим способом, пов’язаних з холодом, є прикладання льоду до замурзаному ділянці одягу. Такі маніпуляції проробляють з одягом великого розміру, яку немає можливості помістити в морозилку. Роблять це, поки гумка не змерзне, а потім отскребают. Додатково за допомогою цього методу позбавляються від слідів монтажної піни, смоли, пластиліну і навіть патьоків парафінової свічки;
  2. Теплова обробка. Видалення проводиться за допомогою дії високої температури. На місце забруднення кладуть аркуш паперу і зверху пропрасовують розігрітою праскою. Якщо з першого разу нічого не вийшло, перед повторенням потрібно дати одязі охолонути. Таким чином, речовини, що входять до жуйку розплавляться і легко очистяться від одягу. Як і в багатьох інших способах на завершення потрібно випрати річ в пральній машинці в звичайному режимі;
  3. Хімічна обробка. Сьогодні можна позбутися від жуйки з одягу за допомогою спирту, рідини для миття посуду або засоби для зняття лаку. Для цього обраним складом змочують ватний диск, яким інтенсивно протирають забруднене місце. Важливо обережно очищати кольорову або ніжну тканину, щоб її не пошкодити. Якщо жувальна гумка відразу не відходить, можна покласти вату на кілька хвилин на забруднене місце і почекати. Після просто все отделившее витерти. Завершальним етапом є проведення машинного прання.

Інші відомі способи

Сьогодні крім простого нагрівання і охолодження існує ще безліч ефективних і нескладних методів позбавлення від жуйки.

Розглянемо кожен детальніше:

  1. Оцтова кислота. Цей метод підходить тільки для очищення одягу з грубого матеріалу, так як вхідні в засіб речовини можуть зіпсувати тканину. В пластикову ємність наливають оцет і розігрівають його. Потім в нього змочують зубну щітку і труть пляма до його максимального видалення. Для повного очищення потрібна машинне прання з будь-яким миючим засобом;
  2. Скотч. Після очищення налиплого частини жуйки будь-яким способом на решту пляма наклеюють скотч, ретельно його пригладжують і різким рухом відривають. Для кращого ефекту маніпуляцію повторюють кілька разів, при цьому краще кожен раз використовувати новий шматок скотча. Щоб остаточно прибрати пляма, рекомендується провести звичайне машинне прання одягу;
  3. Жувальна гумка. Для видалення старої жуйки підійде нова, яку добре розжовують і линути до старої. Трохи натиснувши, різко відривають її, таким чином видаляючи старе забруднення. Для видалення залишків проводять звичайне машинне прання;
  4. Бензин. Завдяки речовинам, що входять до складу, після нанесення цього засобу на розмазану жуйку через деякий час вона відшаровується. Правда, на деяких тканинах можливе утворення жирних плям, тому на завершення потрібно випрати одяг з пральним порошком або будь-яким іншим миючим засобом.

Як видно з усього вищевикладеного, незважаючи на неприємність, проблему можна вирішити досить легко.

Перш ніж нервувати, краще не втрачати час і відразу почати очищати жуйку.

Щоб не пошкодити тканину, краще починати з найбільш простого методу і, якщо в його допомогою очистити не вийде, пробувати вже інші.

А щоб ніколи не довелося очищати жувальну гумку з штанів та інших предметів гардероба, позбавтеся від поганої звички приклеювати жуйку до столів і сидінь стільців.

Хто знає, може, ваш приклад виявиться заразливим і вихованих людей у світі стане більше?

Залишити коментар