Як прибрати брилі на обличчі: досягаємо поставленої мети без допомоги косметолога

Куди йде наша юність і молодість? Адже коли ми молоді і свіжі, ми чомусь впевнені, що в такому стані будемо перебувати все життя. Ми нехтуємо інтенсивним доглядом, чураемся спеціальних масажів, обходимо кабінет косметолога, мотивуючи це всього лише одним простим питанням – навіщо мені це?

Що таке брилі?

Але на жаль, час невблаганний. І замість бадьорою, сяючою дівчатка, ми починаємо спостерігати в дзеркалі вранці похмуру жінку з важкими печатками втоми на обличчі. Та все ускладнюється специфічними естетичними дефектами – міжбрівній морщиной, маріонетковими складками, брылями.

Всі ці речі не тільки додають нам вік, але і змінюють сприйняття особи в цілому – воно стає похмурим, сумним, злобним і надмірно суворим. І якщо зморшки ще можна розгладити шляхом ін’єкцій «Ботокса» або точкової корекції філерами на основі гіалуронової кислоти, то брилі, як нам здається, не піддаються ліквідації зовсім.

Брилі – це ділянки опустилася внаслідок впливу гравітаційного птозу шкіри, розташовані по контуру нижньої щелепи. Зрілі пані жартівливо називають таке явище «бульдожьими щоками». Закон тяжіння працює у всіх сферах нашого життя, а тому вікове відвисання шкіри просто неминуче для кожного.

Як прибрати брилі на обличчі?

Самий очевидний і об’єктивну відповідь на це питання – за допомогою пластичного хірурга. Але якщо ви вирішите спробувати зробити такий істотний крок на шляху до омолодження в домашніх умовах, сміємо вас запевнити – у вас цілком може вийти. Щоправда, лише за умови, що відвисла поки лише шкіра, а м’які тканини і апоневротичний комплекс залишаються на своїх колишніх «позиціях».

При гравітаційному птозі другої, третьої або четвертої ступеня, на жаль, допоможе тільки повноцінне хірургічне втручання. Причому звичайної кругової (ендоскопічної) підтяжкою тут теж не обійтися. Доведеться звертатися до більш агресивної процедурі SMAS-ліфтингу. Благо, сьогодні у професійних косметологів можна пройти інтенсивний апаратне відновлення, щоб відстрочити візит до хірурга на невизначений термін, навіть якщо є істотні проблеми.

Причини формування брил у молодому і зрілому віці

Ви напевно знаєте, що для кожного деструктивного чинника є свої причини. І справа тут не тільки в природному провисанні шкіри під впливом законів сили тяжіння. Омолодження обличчя не можна починати просто так, не з’ясувавши конкретних провокуючих факторів стрімкого процесу старіння. В іншому випадку, ваші старання не увінчаються рівним рахунком ніяким результатом.

Обмовимося відразу – кремів проти брил не існує в принципі. А якщо якийсь косметичний продукт і обіцяє вам настільки серйозний ліфтинг шкіри, знайте напевно – це не більш ніж пустушка.

Реклама то і справа заманює зневірених жінок красивими назвами і обгортками, коли на ділі пропоновані продукти мають не більш виражену дію, ніж стандартний живильний крем.

В якості прикладу можна розглянути такий гучний речовина, як гіалуронова кислота.

Мільйони жінок щодня купуються лише на це словосполучення, беззаперечно довіряти всьому, що говорять про речовині маркетологи. Чим обумовлена така повальна популярність?

Гіалуронат дійсно знайшов широке застосування в професійній терапевтичної косметології. Філлери і розчини на його основі використовують у таких важливих і ефективних процедурах, як контурна пластика, мезотерапія і біоревіталізація. Але різниця полягає в тому, що в даному випадку активний компонент проникає в глибинні структури шкіри ін’єкційним шляхом, а отже, молекули вільно проникають в клітини і тканини. При поверхневому нанесенні молекули не можуть проникнути в пори силу своєї природної величини. Тому відповідь на питання «чи прибирає гіалуронова кислота брилі на жіночому обличчі?» можна відповісти однозначно. Якщо це крем – однозначно ні, а якщо повноцінна малоінвазивна процедура («уколи краси») – цілком можливо.

Варто також розглянути такий спосіб, як прийом препаратів гіалуронової кислоти всередину. Вони реалізуються в аптеках і показані людям з дефіцитом суглобової змазки, однак їх можна використовувати і в якості омолоджуючого ліки, оскільки саме віковий дефіцит гіалуронової кислоти робить шкіру менш пружною і еластичною.

До інших причин формування брил слід віднести:

 1. Надмірна вага та / або його періодичні коливання (шкіра розтягується і «пустує»);
 2. Вроджена або набута деформація прикусу;
 3. Звичка розтягувати шкіру руками при вмиванні, обтирании рушником і нанесенні уходових продуктів;
 4. Зловживання мануальним масажем, або його некоректне самостійне виконання;
 5. Вік (проблема виникає переважно після 45 років).

Окремо слід сказати про розрекламованих вправах для видалення брил на обличчі.

Ними теж не можна зловживати, оскільки, як і під час масажу відбувається розтягування шкіри.

А оскільки з віком вона втрачає свою природну здатність до скорочення, її можна легко піддати в’ялості. Тому вправи варто виконувати максимально обережно, без зусиль і різких рухів.

 

Як позбутися від брил самостійно і за допомогою професіоналів?

Якщо ви твердо вирішили, що операцію з підтяжки обличчя вам проводити рано, але відчайдушно роздумуєте над тим, як можна позбутися від брил на обличчі, ми дамо вам кілька рекомендацій, випробуваних багатьма жінками.

 1. Вправа Керолл Мадджио (американського інструктора з фейсбілдінга). Розслабте м’язи обличчя. Поставте безіменний палець на носогубної лінії, середній – на опуклій частині щоки, вказівний – біля вушного козелка. Не надавайте надлишкового тиску. Тепер широко розкрийте рот і прикрийте зуби губами. Спробуйте посміхатися в такому положенні протягом 25-30 секунд. Виконайте 5 підходів. Ефект цього тренінгу проти брылей настає через 2-3 тижні щоденного виконання;
 2. Застосування еластичного бинта від брылей на обличчі. Еластичний бинт допоможе вам підтягти не тільки брилі, але і друге підборіддя. І з його допомогою потрібно робити компреси. Для цього вам знадобиться сам матеріал і пергамент. Распарьте обличчя і протріть його улюбленим косметичним молочком. Зачекайте кілька хвилин і втирайте у проблемні зони трохи живильного крему. Потім змочіть ватні диски зволожуючою емульсією і накладіть на брилі. Зверху накрийте «конструкцію» пергаментом і обв’яжіть еластичним бинтом (як можна тугіше). Почекайте півгодини, зніміть компрес і обмийте обличчя прохолодною водою. Повторюйте процедуру 1-2 рази на тиждень до досягнення оптимального результату;
 3. Омолоджуючі і зміцнюючі маски. Як ще самостійно підтягнути брилі на обличчі? У цьому вам допоможуть домашні маски. Позбутися від непривабливих брил простіше всього за допомогою яєчно-сирною маски. Збийте в піну білок курячого яйця, після чого розімніть в ньому столову ложку среднежирного сиру. Додайте чайну ложку квіткового меду. Накладіть компресом на очищене і розпарене обличчя, прийміть горизонтальне положення, витримайте 15-20 хвилин і ретельно обмийте шкіру водою кімнатної температури. Робіть маску протягом 1,5 місяців щотижня.

У боротьбі з вашою проблемою вам також можуть допомогти наступні косметологічні послуги:

 • Плазмоліфтінг;
 • Біоармування;
 • Контурна пластика з використанням філерів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію;
 • Мезонити;
 • Лімфодренажний масаж;
 • Термаж;
 • Интрасьютикалс.

Всі процедури повинні виконуватися строго в амбулаторних умовах, сертифікованим косметологом.

Будь ласка, не довіряйте своє обличчя самозванцям, і не купуйтеся на дуже низькі ціни! Виконання деяких процедур терапевтичної косметології в кустарних умовах може спричинити за собою важкі ускладнення!

Залишити коментар