Як правильно зшити спідниця з фатину своїми руками

Сьогодні ми з вами поговоримо про подъюбниках і способи їх створення своїми руками.

Але перш ніж перейти до розглядання схем і правил шиття такої речі, давайте розглянемо, навіщо ж потрібен такий елемент в гардеробі.

Виправляємо або підкреслюємо силует

Виявляється, під’юпник використовується для створення більш гарного силуету, так і спідниця при його використанні виглядає набагато краще.

Хочеться також відзначити і той факт, що даний предмет є незамінним і в тому випадку, якщо ви зупинили свій вибір на напівпрозорої тканини. З допомогою додаткового шару тканини ви вирішуєте проблему з надмірною відвертістю наряду.

Обов’язковою вважається наявність елемента і тоді, коли ви шиєте довгу спідницю. В даному випадку справа в тому, що подъюбники шиються з гладкої тканини, а це значить, що він не чіпляється до колготкам. Так що, пришиваючи такий елемент гардеробу до спідниці, ви можете бути впевнені, що матеріал не буде задиратися.

Загалом, якщо спідниця з підкладкою зроблено правильно, то ваш силует буде виглядати набагато краще, ніж без подъюбника. Що стосується придбання суконь і спідниць в магазині, то перед тим, як оплачувати товар обов’язково походіть в обраній вами одязі по торговому залу. Так ви зможете визначити, чи зручно вам форма предмета, чи не заважає він нормально йти. І тільки після того, як ви впевнені, що модель сидить на вас ідеально, можете йти оплачувати покупку.

Тепер що стосується того, як правильно підбирати матеріал для речі.

В цілому існує два варіанти:

  1. вам потрібен під’юпник для того, щоб основна тканина не чіплялася колготи. Підкладка буде складатися з одного шару. А оптимальним вибором тканини в даному випадку буде фатин;
  2. ви хочете надати з допомогою підкладки вашого наряду більше пишності і легкості. В даному випадку шарів має бути кілька.

Увага! Якщо ви хочете зробити багатошарову підкладку своїми руками, то не варто використовувати для всіх верств одну і ту ж тканину, оскільки в цьому випадку спідниця буде повнити фігуру.

А для того щоб ваш наряд виглядати гармонійно, рекомендуємо вам використовувати для створення шарів такі тканини:

  1. для першого шару – нейлон або будь-яку іншу м’яку тканину. Її перевагою в даному випадку є те, що така підкладка досить приємна для шкіри, але в той же час не пристає до неї і не електризується;
  2. для другого шару можна використовувати жорсткий фатин. При цьому пам’ятайте, що чим пишніше ви хочете спідницю, тим більше фатину вам знадобитися;
  3. а ось третій шар рекомендується робити з м’якого фатину. Таким чином, ви можете легко згладити всі грубі складки, які можуть виникнути через нижніх шарів.

І якщо ви будете дотримуватися подібні рекомендації при шитті сукні або спідниці, то ваш наряд буде виглядати дуже оригінально. Хочеться відзначити і той факт, що зшити під’юпник своїми руками ви можете навіть для фабричної речі. Головне, правильно зніміть мірки зі своєї фігури і акуратно пришийте отриманий елемент одягу до шву.

Які матеріали потрібні для виготовлення подъюбника під плаття своїми руками

Для того щоб зшити спідниця з фатину або сітки своїми руками вам знадобляться матеріал (в нашому випадку сітка або м’який фатін), гострі ножиці, спеціальна гумка для пояси, пластикова корсетна смужка. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про всілякі нитки, без яких зшити що-небудь неможливо.

Зверніть увагу на той факт, що шити підкладку можна не тільки з сітки або фатину. Якщо ви вирішили робити одношарову підкладку, то можна використовувати і такі тканини, як шовк або мереживо. Підійдуть також і бавовняні тканини.

Як правильно зшити під’юпник

І перше, що вам потрібно запам’ятати: завжди готує всі матеріали заздалегідь, щоб потім не бігати по квартирі в пошуках потрібного кольору ниток або голки. Обов’язковим є вимірювання талії, адже якщо ваша спідниця може стовбурчитися з-за того, що пояс підкладки буде трохи ширше, ніж потрібно.

Тепер що стосується підготовки тканини. Пам’ятайте, що перед тим, як зшивати всі елементи предмета, їх треба гарненько відпарити за допомогою праски. Необхідність такої процедури обумовлена тим, що після відпарювання тканина вже не сяде після прання. А це означає, що пишність спідниці залишиться незмінною.

Після того як тканина отпарена, вам потрібно розрізати її на п’ятдесят смужок. Оптимальний розмір в даному випадку – 50х20 сантиметрів. Хоча, якщо вам потрібно зшити пишний підклад під довгу спідницю, то довжину смуг фатину можна збільшити. Тепер беремо гумку і одягаємо її на будь-яку поверхню таким чином, щоб ви мали можливість прикріплювати до неї смуги.

Прикріплення смужок відбувається наступним чином: просто протягуємо смужку фатину через гумку і зав’язуємо на вузлик. При цьому намагайтеся розташовувати вузлики не занадто близько, оскільки так ви можете зробити широкий пояс, який буде виглядати досить грубо.

Увага! Гумка не повинна перекручуватися, оскільки це може призвести до того, що спідниця стане однобокою. До речі, варто стежити і за рівномірністю розташування смуг. В іншому випадку можуть виникнути просвіти або нерівності.

Після того як ви прив’язали кожну смужку тканини до резинці, берете нитки і голку і пришиваете кожен вузлик, щоб фатиновые смужки міцно трималися на поясі і нікуди не з’їжджали. Обмітати стоїть і краю кожної смуги, щоб вони не бахромились. І ще один маленький секрет: якщо ви хочете, щоб підкладка краще тримала форму, то рекомендуємо вам з’єднати низ всіх смужок з допомогою спеціальної пластикової корсетній смужки, купити яку можна в будь-якому галантерейному магазині.

Як правильно зробити спідниця з кільцями своїми руками

Більшості дівчат здається, що кільця – це пережиток і використовувати зараз подібне пристосування для створення подъюбника не варто. Але така думка є помилковою. Особливо добре виглядає такий эоемент у весільних вбраннях, оскільки завдяки йому ви можете надіти пишну сукню, не відчуваючи себе при цьому в купі тканини.

Крім того, кільця допомагають тримати форму сукні, і з його допомогою ви можете вільно крокувати. Зверніть увагу і на той факт, що при використанні подъюбника такого типу поділ сукні завжди лежить рівним колом. А це означає, що вам не потрібно переживати з приводу симетричності силуету.

Варто сказати і кілька слів про недоліки такого пристосування.

В першу чергу обережними потрібно бути власницям чутливої шкіри, оскільки в даному випадку використовується тільки жорстка тканина, яка може натирати.

Також варто відзначити той факт, що кільця розраховані лише на значну довжину спідниці і краще всього виглядають з моделями в підлогу. Ну і, звичайно ж, пам’ятаєте, що до ходьби з кільцями потрібно звикнути.

Але краса вимагає жертв, тому якщо ви хочете добре виглядати на власному весіллі, то варіант виготовлення нижньої спідниці з обручами своїми руками може бути цілком прийнятним.

Що стосується особливостей виготовлення подібної конструкції, то словами це описати досить складно.

Саме з цієї причини ми рекомендуємо вам подивитися декілька відеороликів з майстер-класами з виготовлення пишного подъюбника своїми руками. Знайти подібний майстер-клас можна в інтернеті.

Як бачите, підкладка – це потрібний елемент більшості спідниць, здатний зробити більш комфортним процес їх носіння. Але створювати її своїми руками потрібно дуже обережно, оскільки таким чином можна як поліпшити, так і зіпсувати силует.

Тому якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, то рекомендуємо вам звернутися до професіоналів. Вони, принаймні, зможуть навчити вас створювати подъюбники. Удачі!

Залишити коментар