Як правильно вибрати кисті для макіяжу брів

Як нафарбувати брови, щоб вони стали ідеальним доповненням до макіяжу, красиво підкреслювали очі, при цьому виглядали природно і приховували недоліки, якщо вони є? Брови ідеально підходять для макіяжу, їм можна надати потрібну форму і додати трохи об’єму та кольору. Їх форма, якщо вона підібрана і виконана правильно, може в одну мить прикрасити обличчя.

Якщо ж вони неправильно нафарбовані, то навіть з ідеальною базою додають нам років. Наприклад, дуже темні – загострюють риси особи або надають йому вороже або неприродне вираз.

Навіщо потрібен макіяж брів?

Саме тому, незалежно від загального макіяжу, його досконалість і красу підкреслюють брови, або, навпаки, вони можуть зруйнувати всі наші зусилля. Ось чому варто приділяти їм достатньо уваги. Багато жінок вважають, що вони повинні бути досконалими.

Однак, на думку стилістів – це не найголовніше. Найбільш важливим є їх природний вигляд. Не слід занадто сильно змінювати їх колір або форму, щоб не порушити цю неймовірно важливу природність.

Важливо також завжди ідеально поєднувати їх макіяж з інтенсивністю загального мейк-апу. Якщо очі пофарбовані складно, то і брови треба підкреслити, щоб ці два елемента не боролися один з одним за увагу. З іншого боку, при легкому щоденному макіяжі, не варто їх надто підкреслювати, інакше вони будуть дуже домінувати і «витісняти» з уваги все інше.

Які кисті можна зустріти у продажу

В макіяжі дуже важливо вибрати ідеальну кисть (якщо ви використовуєте тіні). Які пензлі для фарбування брів будуть найбільш корисними, залежить від мейк-апу та вибір інструментів для кожного випадку – справа індивідуальна. Але існують базові, класичні кисті для виконання макіяжу брів, які краще всього підходять для тих чи інших цілей. Їх можна купити набором або кожну окремо.

Набір кистей, які ви можете купити в магазині косметики або в інтернеті є зручним рішенням, тому що він часто включає в себе всі необхідні екземпляри. Однак не всі вони вам можуть знадобитися. І не кожен бренд вдумливо підбирає кисті, багато з них просто не будуть затребувані в повсякденному використанні.

Крім того, ми не завжди готові витратити відразу багато грошей, адже хороші засоби для макіяжу коштують недешево.

Якщо брови мають багато прогалин, і хотілося б домалювати в цих місцях тонкі волоски, то краще вибрати дуже точну, тонку, жорстку скошену кисть для брів з синтетичними волосками. Скошений пензлик дуже зручна. Особливо якщо ви використовуєте помади або типу фарби Aqua Brow. Великий плюс таких пензликів – коротка ручка, завдяки якій можна максимально наблизитися до дзеркала.

Можна також поліпшити форму брів олівцем. Добре заточений олівець дозволить намалювати невеликі тонкі смуги. Закінчити макіяж краще фарбою або тінями. Це найкращий спосіб закріпити нашу роботу.

Найбезпечніший спосіб поліпшити форму – намалювати лінії тінями відповідного кольору, використовуючи тонку, плоску, жорстку скошену щітку з натурального ворсу. Для цього треба взяти невелику кількість тіней на кисть і нанести макіяж зсередини назовні. Для більш сильного ефекту процедуру можна повторити знову. Якщо ми хочемо пофарбувати їх м’яким кольором, більш зручна кисть трохи товщі, але з більш м’якими щетинками.

Нижня лінія брів є дуже важливим елементом. Важливо підкреслити її обережно, особливо якщо ми бачимо, що в ній є багато порожніх місць. Для нижньої лінії підійде тонка кисть, для заповнення порожнеч між волосками треба правильно підібрати відтінок, краще коричнюватий в прохолодних тонах, і його контур слід підкреслити світло-бежевим олівцем для очей.

Якщо ви хочете нанести делікатну і точну лінію коректора на верхню повіку або вам необхідно покласти основу для тіней, ідеальною буде кисть для брів звичайної форми, і не занадто жорстка, така, яка добре підходить для нанесення тонального крему і коректорів.

Пензлики для фарбування відрізняються також шириною і довжиною волосків:

  • Якщо щетинки в них розташовані у формі півкола, їх довжина збільшується з наближенням до центру, щетинки нерівномірно обрізані, то тіні не прилипають до них по всій довжині, це означає, що вони будуть накладені нерівномірно;
  • Вузька напівкругла щітка добре працює для нанесення тіней для повік;
  • Скошена щіточка більш тонка і м’яка, дозволяє легше намалювати ідеальні лінії, з її допомогою може бути легко нанесена суха підводка;
  • Скошена кисть для нанесення тіней більш товста і жорстка, полегшує нанесення природного кольору.

Варіантом корекції брів може бути використання татуажу, який дозволить вам раз і назавжди підкреслити їхню форму та позбавить вас від необхідності щоденного макіяжу. Ця процедура може бути виконана у «волосковой» техніки, техніки татуажу брів «сухий пензель» або «акварель».

А якщо вам не подобається форма ваших брів на фотографії, це можна легко виправити за допомогою фотошопу, підібравши правильну кисть у програмі «фотошоп для брови».

У будь-якому випадку постарайтеся, щоб ваш щоденний макіяж виглядав природно і гармонійно.

Залишити коментар