Як правильно робити макіяж для мигдалеподібних очей

Ви ніколи не замислювалися, чому східним жінкам нерідко приписуються магічні здібності? Багато вважають, що справа в їх очах, схожих на очі кішки – видовжених, спрямованих до скронь і за формою нагадують мигдаль, за що вони і отримали назву мигдалеподібних. У всі часи така форма вважалася еталонної, а про дівчат, яких природа нагородила такими очима, складали легенди. Гарний макіяж для мигдалеподібних очей здатний як привернути увагу оточуючих, так і стати предметом насмішок, тому дуже важливо навчитися правильно його робити.

Звичайний денний макіяж

Насправді мигдалеподібну форму важко чимось зіпсувати. Як вже було сказано, такі очі вважаються класикою жанру і надають величезні можливості для експериментів. Головне, що повинна враховувати жінка – це колір райдужки, стилістику і колір свого вбрання, а також привід, задля якого вона робить мейк-ап.

Тому, озброївшись тінями самих різних відтінків, олівцями для очей, підведенням і тушшю, можна приступати до макіяжу для очей мигдалеподібної форми.

Розтушуйте по всій області верхньої повіки тіні будь-якого світлого відтінку, наприклад, аметистові. Не забудьте опрацювати зону під нижньою частиною брів. Цим же кольором проведіть межу в подресничной зоні нижнього століття, починаючи працювати від внутрішнього куточка ока, але не до кінця, а приблизно до середини. Тепер візьміть тіні більш темного відтінку, наприклад, світло-коричневі, і нанесіть їх на зовнішній кут ока, добре розтушувавши.

Не забудьте опрацювати зону і під нижніми віями, але не всю, а лише частину, тобто від середини і до кінця зовнішнього краю ока. У вас повинен бути плавний перехід від світлого відтінку у внутрішнього куточка до темного у зовнішнього.

В принципі, такого макіяжу для денного часу доби цілком достатньо. Але якщо тіні здаються вам надто блідими й невиразними, ви можете провести стрілки вій верхньої повіки. Тут головне – правильно підібрати колір олівця. Блондинки можуть використовувати сірий, кароокі жінки – чорний, а зеленоокі – коричневий. Головне, щоб тон олівця поєднувався з кольором тіней.

Вечірній макіяж

Техніка макіяжу для темного часу доби дещо інша. Опрацювати лінію над віями олівцем світлого відтінку. Таким же чином діяти і знизу. Отриманий контур повинен бути товстим, тому не потрібно занадто сильно заточувати олівець. Тепер можна наносити тіні по техніці, описаної вище.

Ви можете використовувати самі різні відтінки, але дотримуватися одне головне правило – перехід від світлого відтінку до темного повинен бути плавним. Якщо ви боїтеся помилитися, підбирайте тіні за колір очей. В макіяжі для карих мигдалеподібних очей можна використовувати всі відтінки синього, блакитного, бузкового, волошка синя і т. п. Для особливих випадків вибирайте відтінки золотого, бронзового і мідного.

Власницям зелених очей як не можна краще підійдуть тіні бузкових і коричневих відтінків. Не зіпсують враження і тіні світло-жовтих відтінків, цегляних і кольору слонової кістки. В яскравому святковому макіяжі для мигдалеподібних зелених очей чудово виглядає дует з ніжно-бузкових тіней і зеленої підводки в колір райдужки.

Блакитноокі жінки, охочі зробити колір своєї райдужки більш насиченим, повинні вибирати тіні зелених відтінків або використовувати для обведення олівець такого кольору. Але крім зелених їм підійдуть сірі, коричневі, сталеві відтінки, бежеві.

Якщо у вас великі очі, то малюйте підводку олівцем вище лінії росту вій верхньої повіки. При бажанні її можна розтушувати. Якщо ваші очі не відрізняються великим розміром, промальовувати чорним олівцем повіки по внутрішньому краю. Тобто по лінії, де розташовано отвір слізного міхура з нижнього боку, і по лінії під віями зверху.

Такий макіяж обов’язково приверне до себе увагу і не залишить байдужим нікого. Залишилося нанести на вії подовжуючу туш і макіяж готовий.

Брови

Що стосується брів, то вони не повинні бути занадто вузькими і надзвичайно широкими.

У моді природність, тому можна трохи підкоригувати брови знизу, якщо вони занадто широкі, і пофарбувати їх олівцем, колір якого на один тон темніше відтінку волосся.

Розчешіть їх, рухаючись щіточкою знизу вгору.

Зробити красивий макіяж не так вже й складно, якщо мати достатньо терпіння і весь необхідний набір для подібного творчості.

Залишити коментар