Як правильно носити кварц рожевого кольору?

Рідкісна жінка залишається байдужою до коштовних каменів. Мало того, любов до прикрас у неї прокидається ще в ранньому дитинстві, коли з маминої скриньки потайки витягуються фамільні коштовності, і точно так само, в глибокій таємниці, приміряються і поєднуються з нарядами. Рубіни, алмази, сапфіри…

Вони не знайдуться в кожній родині, а от вироби з рожевого кварцу – часті гості користувачів середнього класу, тому, що цей камінь відноситься до розряду напівдорогоцінного, хоча це ніяк не позначається на його зовнішніх даних, лікувальних, і навіть магічні властивості.

Види кварцу

Рожевий кварц буває трьох різновидів:

 • зірчастий;
 • напівпрозорий;
 • рожево-молочний і з білими включеннями.

Перший вважається самим незвичайним і дорогим, оскільки після відповідної обробки в ньому «загоряється» зірка шість променях, як це буває з сапфірами або алмазами.

Великий рожевий камінь зустрічається досить рідко, і то тільки на бразильських родовищах. Найчастіше його знаходять у великих кристалах або у вигляді розсипи дрібних камінчиків, придатних для масових прикрас або ексклюзивних виробів.

Варто зауважити, що подібний мінерал застосовується не тільки в ювелірній галузі. З нього збирають цілі панно і формують флорентійську мозаїку, оправляють у дорогоцінні метали, залучають для виготовлення дрібних тематичних фігурок, брелоків та інше.

Лікувальні можливості

Літотерапія називає цей майже дорогоцінний камінь джерелом довголіття і міцного здоров’я, має досить сильною енергетикою, і здатним вилікувати не тільки тіло, але і дух людини. На думку прихильників літотерапії, кварц рожевий допомагає вилікувати чоловіче безсилля, хвороби «по-жіночому» і патології нирок, зняти набряки і очистити кров, поліпшити самопочуття при діабеті і запаленні підшлункової залози.

Кварц має здатність благотворно позначатися на стані і роботі серцевого м’яза, допомагає швидше відновитися після перенесеного інфаркту та сильного нервового потрясіння.

Щоб усунути нічні тривоги і страхи, досить покласти камінчик під подушку, що заодно позбавить від гипервозбудимости, знервований і депресивного стану.

Рожевий кварц рекомендується носити при таких хворобах кісткової системи, як: болі в суглобах, ревматизм або реабілітаційний період після переломів. В якості талісмана або масажера, камінь відрізняється при шкірних висипаннях, синцях або бородавках.

Якщо ж ваша діяльність безпосередньо пов’язана з комп’ютерами, то фігурка і цього напівдорогоцінного мінералу захистить від шкідливого випромінювання, і буде перешкоджати накопиченню втоми.

Варто зауважити, що прикраси з рожевого кварцу замовлені людям з пухлинами та іншими добро — або злоякісними новоутвореннями. Під його впливом, вони будуть поступово збільшуватися.

Магічні властивості

Як і всі напів — і повністю дорогоцінне каміння, кварц володіє своїми магічними здібностями, до яких відносяться наступні:

 • Це символ ніжних і щирих почуттів як дружніх, так і романтичних;
 • Рожевий кварц – це камінь, що допомагає жінкам у пошуках справжньої і постійної любові;
 • Він здатний заспокоїти душу після розриву попередніх стосунків, і подарувати бажання знову зійти на любовну стезю;
 • Меланхоліки отримують від кварцу вміння радіти життю, прощати образи і бути оптимістами;
 • Парні фігурки з цього каменю сприяють збереженню любові та довіри в сім’ї;
 • Чоловікам мінерал допомагає впоратися з імпотенцією і стати довгожителями;
 • Творчі люди примножують свій талант, якщо регулярно носять намисто з рожевого кварцу або амулети з цього каменю;
 • одиноким він допомагає обзавестися новими знайомствами і справжніми друзями.

Кому підходить цей мінерал?

Кільця або сережки з рожевим кварцом – відмінний варіант для жінок, які належать до кольоротипу «Літо».

Зокрема, вироби з таким каменем прекрасно виглядають на платинових блондинок, тоді як брюнеткам краще вибирати кулон або браслет з рожевого кварцу, має червонуватий відтінок.

Дамам, які належать до кольоротипу «зима», краще зупинити свій вибір на камені, у якого від природи є яскраво-рожеве забарвлення з ліловим відтінком.

Астрологи переконані, що кільце з рожевим кварцом може носити представник практично будь-якого зодіакального сузір’я, але максимальну користь від нього отримає тільки Водолій.

Жінки цього знаку, знайдуть повне душевний спокій, тоді як чоловікам дістанеться успіх на професійному терені.

Якщо говорити про те, як саме правильно носити рожевий кварц, то можна сказати наступне: прикраси з ним потрібно знімати на ніч, і не носити безперервно. Рекомендується носити вироби до отримання від них потрібного ефекту, після чого заховати подалі від чужих очей.

Пам’ятайте, навіть якщо камінь вам підходить на всі 100%, це зовсім не означає, що він не може завдати шкоди.

У випадку з кварцом він може проявитися у вигляді повного переходу у світ ілюзій, або абсолютного і необгрунтованого оптимізму.

Залишити коментар