Як правильно користуватися флюїдом для волосся?

Зовсім недавно, буквально пару років тому на полицях аптек краси, а потім і у вільному продажі з’явився новий засіб – флюїди, які використовуються для укладання і догляду за волоссям. Незважаючи на тривалий період, що минув після його презентації жіночій публіці більшістю відомих брендів, що випускають засоби краси, не всі дівчата ще не знають, що це і як цим користуватися.

Що означає слово флюїд?

При вимові слова «флюїд», якщо не навіть не знати його точного значення, виникає образ чогось приємного, природного, не має постійної форми. У фізиці це слово позначає текуче, змінює свою структуру речовина, яка легко взаємодіє з іншими тілами, легко проникаючи в них.

А в езотериці словом «флюїд» позначають якесь випромінювання біологічного поля людини, які при контакті з іншими біополями взаємно залучають або відштовхують людей.

Користуватися косметичним засобом флюїдом означає покривати шкіру або волосся тонким і легким за текстурою кремом, що містить тільки найнеобхідніше – зволожувачі, вітаміни і масла. Саме завдяки невагомою структурі цієї косметики її так називають.

Що таке флюїди в косметології?

Розробки сучасних лабораторій щодо винаходу засобів по догляду за жіночою красою радують своєю різноманітністю, а часом ефективністю придуманих коштів. Жінки, які не забувають стежити за своєю зовнішністю регулярно, зберігають привабливість до похилого віку завдяки використанню новітніх досягнень в косметологічної промисловості. Досить подивитися на дружин відомих політиків і голлівудських зірок, щоб зрозуміти, що це так і є.

Косметологічні флюїди бувають різними, з різним ступенем впливу на стан пасм і відрізняються своїм призначенням.

Тому підбирати це засіб для досягнення бажаного ефекту варто індивідуально, конкретно під свій тип волосся. Флюїди використовують:

  • Відновлюючи ушкоджені волосся, постраждалі внаслідок інтенсивного використання фарб, фена або фіксуючих засобів;
  • Для захисту від руйнівного впливу агресивного навколишнього середовища, такого як інтенсивне сонячне випромінювання, хімічні домішки у воді, яка використовується для миття голови, сильного морозу в зимовий час року;
  • моделюючи зачіску, використовуючи багату вологою структуру косметичного засобу;
  • для лікування посічених кінчиків і мелированых волосся, роблячи відновлювальний ефект.

Використання флюїдів рекомендується, щоб волосся стали еластичним і блискучим, а локони м’якими і об’ємними. Він надає їм природний блиск і шикарний вигляд.

Як використовувати флюїди для волосся на практиці?

Це косметичний засіб має короткостроковим ефектом і тому рекомендується зробити його застосування у разі повної сумісності, постійним. Наприклад, гель флюїд для мелированых волосся випускається з додаванням різних силіконових складових, олії рослинного походження (найчастіше каріте) і вітамінів групи Е. Завдяки такому складу вони перестають бути ламкими і швидко відновлюють структуру, стають еластичними, м’якими і сяють здоров’ям після укладання.

Флюїд для посічених кінчиків волосся і їх лікування, схильних заплутуватися або ламатися. Силікони склеюють пошкоджені волоски, утримуючи в них вологу і поживні речовини, вітаміни а, розчинені в льняному маслі, оздоровлюють і надають природну м’якість і блиск. Перш ніж приступити до використання засоби, рекомендується відвідати свого майстра і обрізати змертвілі кінчики на півсантиметра або більше, залежно від реальної проблеми.

Для волосся масло-рідина має дію, схожу з засобом для посічених кінчиків під назвою «рідкі кристали». Воно відрізняється більш сильною дією, так як призначений для волосся після хімічної завивкою або постраждалих від частого фарбування. Його наносять по всій довжині і не змивають, даючи можливість повністю вбратися.

Зручно використовувати гелеподібну форму флюїду для укладання волосся та моделювання зачіски. Для цього наносять на свіжовимите волосся і рівномірно розподіляють по всій довжині, вичісуючи їх дерев’яним гребенем. Після чого, використовуючи фен та додаткові кошти, створюється укладання. Використовуючи цей препарат, ви будете виглядати за будь-якої погоди і освітлення свіжо і вражаюче.

Користь щоденного використання флюїду

Повсякденне часте використання флюїду йде тільки на користь здоров’ю й зовнішньому вигляду.

До його складу входять тільки органічні, природні речовини і ті хімічні елементи, які надають виключно позитивний вплив, наприклад, силікон, протеїни рідкого шовку або кераміди.

Також, для посилення лікувального ефекту використовують натуральні рослинні жири.

Оливкова та бавовняна олія та соняшникову олію не просто надають пом’якшувальний ефект, але і допомагають підживлювати волосся, розчиненими в них корисними вітамінами груп Е і D.

Флюїд для волосся має багато спільного з органічною косметикою і народними засобами завдяки не тільки складом, але і надаються захисним впливом.

Мало того, засіб чудово поєднується в застосуванні з різними трав’яними відварами, кисломолочними масками для волосся закріплюючи і продовжуючи їх позитивну дію.

Залишити коментар