Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт в домашніх умовах

Красивий і плоский живіт – один з головних ознак підтягнутою і привабливою фігури. Стрункий силует – не тільки ознака здоров’я, він підвищує самооцінку, допомагає в особистих відносинах, дозволяє носити модну і стильну одяг.

Можна прибрати живіт, хитаючи прес, – актуальне питання для всіх, хто прагне до досягнення ідеальної фігури.

Як накачати прес живота в домашніх умовах

В процесі схуднення область живота складна для позбавлення від зайвого жиру. Правильне рішення — поєднувати вправи для преса зі зниженням калорійності в раціоні харчування. Цей комплексний підхід допоможе прибрати жировий шар, одночасно зміцнюючи м’язи живота.

Красива форма живота досягається не виснажливими вправами на прес, а певною системою схуднення і гімнастики для спалювання жирових відкладень, яка реальна в домашніх умовах.

Для досягнення визначених результатів без шкоди здоров’ю слід поставитися до зарядки для преса живота з усією відповідальністю. Занадто великі навантаження з метою прибрати живіт можуть призвести до перевтоми організму.

Роблячи вправи для преса живота, слід знати, що багато дієти для схуднення несумісні із заняттями спортом. Деякі з них сприяють виснаження організму. Тому краще проконсультуватися з дієтологом чи можна качати прес в умовах використання даної дієти, щоб не відчувати нездужань і запаморочень.

Що потрібно враховувати, хитаючи прес живота в домашніх умовах

Вправи на прес слід робити, дотримуючись кількох правил:

 • Приміщення, де відбуваються заняття, має бути добре провітрено;
 • При виконанні вправ виникає почуття спраги, тому потрібно підготувати заздалегідь питну воду;
 • Фахівцями рекомендується робити гімнастику в ранкові години, до сніданку. Але качати прес можна і в інший час дня, приблизно через 2,5 години після прийому їжі;
 • Щоб ефективно прибрати зайвий жир в ході схуднення, вправи слід виконувати у швидкому, посиленому темпі;
 • Не рекомендується качати прес з використанням обтяжень, щоб уникнути формування об’ємних м’язів;
 • Правильно починати виконання вправ для преса з невеликих навантажень – перші пару тижнів не більше трьох підходів приблизно по 10 повторень. Дотримуючись регулярність занять в домашніх умовах, щоб ефективно прибрати живіт, потрібно поступово перейти в щоденний режим занять;
 • Качати прес випливає з напруження м’язів живота. Показником того, що вправа виконується правильно, є відчуття печіння. Займатися рекомендується плавно, без різких ривків.

Як правильно робити зарядку на прес, щоб прибрати живіт

Найбезпечніші і кращі вправи на прес – різні варіації прямих і зворотних скручувань. Для того щоб прибрати живіт, відмінний результат дає метод гігантського сету, при якому комплекс вправ виконується поспіль, не зупиняючись.

Після одного сету дозволено відпочинок протягом хвилини, при правильному його виконанні м’язи нижнього і верхнього преса чудово опрацьовуються.

Кожна вправа виконується від 20 до 50 разів:

 • Лежати на спині із зігнутими ногами, вдих, потягнутися за руками вперед, видихнути. Піднімаючись, слід напружувати м’язи преса, не махаючи головою;
 • Сісти на край лавки або ліжка, потім лягти на спину. Не стуляючи пальці, завести руки за голову, згинаючи ноги в колінах, тягнути їх до живота. Випрямити тулуб, тримаючи м’язи в напрузі, і знову підтягнути ноги. Ця вправа ефективно для нижнього преса;
 • Лежати на спині, розташувати руки вздовж тулуба, піднімати ноги, згинаючи їх у колінах. Піднімати таз над поверхнею підлоги з напругою живота, намагаючись не спиратися на руки;
 • Лежати на спині, підняти корпус, утримуючи його в такому стані 10секунд.

Багатьох хвилює питання: «Чому я качаю прес, а живіт збільшується?» Рельєфність живота досягається з допомогою його сушіння, суть якої полягає в правильному харчуванні. Для цього потрібно максимально скоротити споживання жирів і вуглеводів, смажених і жирних страв, цукру і солі. Основою раціону повинна стати білкова їжа, салати, фрукти, зелень.

Втягування живота для преса

У деяких випадках при схудненні проведення повноцінних тренувань може бути нездійсненно – протипоказань медиків, відсутність вільного часу або з інших причин. Але навіть в таких ситуаціях є можливість прибрати зайві жирові відкладення. Існує вправа, виконувати яку можна в будь-яких умовах – вакуумна гімнастика для преса живота.

Суть цього методу полягає в тренуванні поперечної м’язи живота, з допомогою якої утримуються внутрішні органи. При неправильному харчуванні, відсутність занять спортом або з інших причин ця м’яз витягується. Виконувати вакуумну гімнастику можна кількома способами. Для початку, щоб звикнути, можна протягом дня втягувати живіт на кілька секунд.

Процес цієї гімнастики полягає в наступному: вдихнувши на повні груди повітря через ніс, швидко видихнути через рот, втягнути живіт як можна сильно і утримувати в такому стані, затримавши подих, півхвилини. Час і сила втягування поступово збільшуватимуться.

Втягувати прес для схуднення живота можна, перебуваючи в різних положеннях:

 • Сидіти з прямою спиною, поклавши руки на колінах;
 • Лежати на спині, зігнути коліна з підняттям ніг, поклавши руки на живіт або уздовж тіла;
 • Стояти на колінах, поставивши руки перпендикулярно підлозі, як для віджимання;
 • Стояти прямо, можна нахилившись, спираючись руками на що-небудь;
 • Присівши на коліна, покласти долоні на коліна, подавшись корпус трохи вперед.

Завдяки тому, що під час втягування живота відбувається активна робота м’язів, при регулярному виконанні цих вправ можна досягти наступних результатів:

 • Прибрати живіт, сформувати красиву талію;
 • Вирівняти поставу;
 • Натренувати прес і м’язи всередині живота;
 • Проводити профілактику кишкових проблем та запорів;
 • Підтягнути шкіру на животі.

Масажер для преса живота

Масажер – це пристосування, що допомагає в боротьбі із зайвою вагою, зменшення жирових відкладень на животі. Він застосовується в домашніх умовах в комплексі з режимом харчування та фізичними вправами.

Для схуднення використовуються три види таких приладів – тепломассажеры, вакуумні і вібромасажери.

 • Тепломассажеры виготовляються у вигляді пояса, який стимулює потовиділення. За рахунок цього відбувається процес схуднення і виведення шлаків з організму. Протипоказаннями до застосування є непереносимість високих температур, гіпертонія, наявність новоутворень.
 • Вібромасажери провокують скорочення м’язів живота, подаючи їм імпульси, покращують кровообіг. Цей процес дозволяє прибрати зайвий жир за допомогою вібрацій. Дані пристрої виготовляються в основному у вигляді пояса, дозволяючи при їх використанні залишати руки вільними для інших справ. Також вони бувають ручними. Варикоз і гіпертонія є протипоказанням для такого масажу.
 • Вакуумні масажери діють за принципом баночного масажу. При його застосуванні поліпшуються обмінні процеси, що сприяє схудненню. Протипоказані дані пристосування при захворюваннях серця, судин, шкіри, печінки, нирок, поганий згортання крові.

Вправи в сукупності зі збалансованим, переважно білковим, харчуванням, а також масаж проблемних зон досить швидко перемагають зайві жирові відкладення в області живота.

Крім того, все це не вимагає якихось особливих матеріальних вкладень: не обов’язково відвідувати дорогий фітнес-клуб, адже можна займатися і в домашніх умовах!

Залишити коментар