Як правильно голити небажане волосся на тілі?

Велика частина дівчат вирішують проблему небажаного волосся в інтимному місці за допомогою бритви. Адже віск – це досить болюча процедура, а лазерна епіляція – дорога. А ось гоління інтимної зони – це дешево і не боляче.

Однак інтимну зону треба голити правильно, інакше може виникнути подразнення.

Зі скількох років можна голити зону бікіні?

Це питання хвилює всіх дівчат, і вирішує його вона сама.

Замислюватися про видалення волосся дівчини починають у період статевого дозрівання – в 13-15 років. Якщо волосяний покрив приносить дискомфорт, можна починати видаляти волосся в цьому віці. Якщо ж вони не заважають, можна не чіпати. Взагалі, дівчині треба самій вирішувати зі скількох років їй краще видаляти волосся.

Зазвичай другим періодом, коли це питання знову починає хвилювати, виникає при появі у дівчини хлопця. Оскільки виникає можливість статевого акту.

Знову ж дівчина вирішує це питання сама. Потрібно голити зону бікіні у дівчат? Це питання дуже інтимний, кожен може поступати так, як вважає за потрібне.

Як правильно дівчині голити інтимну зону?

Перш за все, треба дотримуватися деяких порад, які допоможуть вам відповісти на питання: як голити інтимну зону, щоб не було роздратування:

 • верстат – це дуже важливо, вибирайте якісний і багаторазовий прилад;
 • не брейтесь часто, повинно пройти не менше 3 днів між процедурами;
 • шкіру треба як слід зволожити, тоді гоління буде більш ефективним;
 • не можна проводити видалення на сухій шкірі, так як це точно призведе до появи подразнення;
 • цей процес краще відкласти до вечора, за ніч шкіра встигне відновитися.

Якщо ви видаляли волосся, і, незважаючи на те, що ви дотримувалися всіх правил, з’явилося подразнення, значить, необхідна гидрокортизоновая мазь. Вона заспокоїть шкіру, знімає свербіж та подразнення. Але не можна користуватися їй дуже часто, вона для цього не призначена.

Чим і як краще голити інтимну зону?

Перш за все, виберіть правильний верстат. Не варто купувати дешевий і одноразовий. Краще вибирати якісний верстат з гелевими прокладками і кількома лезами. Тоді головка верстата буде добре і легко ковзати по шкірі. Три або чотири леза у верстаті забезпечать вашу безпеку.

А тепер переходимо до самої процедури:

 1. прийміть теплий душ, пар відкриє пори, волоски стануть м’якше;
 2. якщо волосся дуже довгі, подрежьте їх, потім буде легше користуватися бритвою;
 3. на волосся нанесіть засіб для гоління, залиште його на дві хвилини;
 4. потім верстатом рівномірно проводите по зростанню волосся, верстат тримайте під кутом 30 градусів, не натискайте на верстат, він повинен легко ковзати (запам’ятайте, якщо ви голите інтимне місце проти зростання, то почнеться вростання волосся);
 5. залишився гель або піну, змийте прохолодною водою (така вода допоможе порам закритися);
 6. обробіть інтимне місце лосьйоном після гоління.

Що стосується кошти для зони бікіні, не можна використовувати мило. Воно висушить шкіру, і шкіра буде дратуватися. Тому вибирайте спеціальні засоби без спирту. Крім того, і гель для гоління, і засіб після гоління потрібно попередньо перевіряти. Раптом у вас буде алергія на рідину? Тому спочатку нанесіть на шкіру трохи засоби, через кілька хвилин змийте і почекайте хоча б півгодини. Якщо подразнення та висипи не з’явилося, можете сміливо користуватися засобом.

Чому не можна необережно голити зону бікіні?

Хоча ця процедура вважається абсолютно рядовий і звичайної, існує думка, що вона небезпечна. Наприклад, французькі вчені висловили думку, що ця процедура може викликати появу шкірної інфекції, проникнення в шкіру контагіозного молюска, а також гостроверхій кондиломи.

Ось чому не можна без ретельної підготовки і дотримання гігієни проводити цю процедуру, на думку деяких вчених. Однак, оскільки це питання є дуже особистим, вирішувати його треба кожній дівчині індивідуально.

Залишити коментар