Як пожвавити стосунки і повернути інтерес коханого?

Навіть самі романтичні стосунки з часом можуть втратити іскру, і ось ваш коханий вже не дивиться на вас очима самовідданого героя з казки. Багато жінок підтвердять, що колишньої феєрверк почуттів, захлестывавший партнерів, непомітно згас.

Часто подібний розвиток подій зовсім не означає повну втрату взаємних почуттів. Бути може, ваші стосунки просто перейшли на більш зрілий рівень, коли на перший план виходять повагу та глибока прихильність, а не юнацьке буйство емоцій. Однак якщо ви відчули, що партнер перестав відчувати до вас банальний інтерес, а відносини потрапили під загрозу розриву, потрібно терміново вживати заходів.

Як повернути інтерес чоловіка?

Існує безліч способів «струсити» партнера, нагадавши йому про себе. Все, звичайно, залежить від конкретного випадку. Так чи інакше, на початку знайомства ви чимось привернули увагу чоловіка до себе, а значить, у ваших відносин є певна база.

Та ви й самі зможете згадати ті почуття, якими були поглинені на ранніх етапах відносин, коли кожна секунда поруч з коханим була наповнена відчуттям безмежного щастя.

Постарайтеся згадати той час, попутно розібравшись в наступних моментах:

  • якою людиною ви були в той момент, коли ваш чоловік зрозумів, що не уявляє свого життя без вас;
  • серед тисяч дівчат він вибрав саме вас, а це невипадково – задумайтеся, чому так сталося;
  • чи зможете ви знову стати тією натхненницею для коханого чоловіка, якою були на світанку відносин;
  • вирішіть для себе, чи готові ви повернути собі втрачені якості і пережити зміни власного характеру, щоб відродити колишню пристрасть.

Старанна робота над власною особистістю може допомогти майже кожній жінці стати еталоном для свого чоловіка. Більш того, навіть інші чоловіки оцінять ваш позитивний характер.

Зв’язавши себе узами шлюбу, багато пані вирішують, що відтепер можна собі дозволити виглядати як завгодно і вести себе як завгодно. Поступово згасають почуття та інтерес чоловіка, як повернути їх буває непросто зрозуміти. Якщо та прекрасна німфа з поступливим характером і теплотою в очах, яку ваш коханий звик бачити до шлюбу, раптом перетворюється в стервозну особистість з величезними претензіями, тоді результат вирішений наперед. Подумайте, можливо, саме зміни у вашому власному характері запустили цей сумний сценарій.

Відродження почуттів – основні правила

Напевно, кожна друга жінка після кількох років у шлюбі замислювалася: з боку коханого чоловіка як повернути інтерес?

Але процес повернення втраченого довгий і місцями дуже стомлюючий.

Ось чому потрібно проявити старанність і постаратися здійснити комплексний підхід до майбутньої задачі:

  1. проявіть терпіння. Те, як швидко жінки розбираються в любовні негаразди і приймають внутрішні зміни, чоловікам просто недоступно. Не намагайтеся тиснути на чоловіка, будьте послідовні і гранично спокійні;
  2. глибокий аналіз відносин. Постарайтеся відтворити в пам’яті той переломний момент, коли відносини почали стрімко втрачати свою силу. Бути може, в якийсь період ви або ваш чоловік дозволили собі зайвого. Якщо в певний момент один партнер зачепив за живе іншого, то з часом навіть ледь помітна недомовленість може зрости в глибоку прірву нерозуміння;
  3. працюємо над зовнішнім виглядом. Перш ніж приступати до радикальних змін власної зовнішності, вважаючи, що саме це справить незабутнє враження на чоловіка, задумайтеся, наскільки собою задоволені ви. Нова стрижка, фітнес, манікюр – можливо, ці нехитрі маніпуляції змусять, в першу чергу, вас самих поглянути по-новому на відображення в дзеркалі. Як тільки ви будете отримувати задоволення від власної ефектності і привабливості, чоловік обов’язково зверне на це увагу;
  4. ефект несподіванки. Як давно між вами і вашим чоловіком, траплялися моменти, повні подиву й захвату? Навіть найбільш спокійні люди час від часу потребують яскравих враженнях. Продумайте простий, але несподіваний вчинок, який буде рішуче відрізнятися від вашого повсякденного сімейного життя. Покличте чоловіка на романтичне побачення до джазове кафе, попередньо залишивши йому загадкову записку, або рушайте в одноденну подорож за місцевим історичним пам’яткам. Чоловік розгляне вас в новій якості, як партнера, з яким можна весело і різноманітно проводити час.

Деякі жінки цікавляться, як повернути зацікавленість чоловіка-Лева або іншого певного знака. Наприклад, Леви гостро відчують брак уваги і захопленого ставлення з вашого боку. Якщо ви хочете повернути розташування Лева, то робота над стриманістю в негативних емоціях стане вашим основним завданням. Постійні сварки по дурницях, невдоволення і депресії не додадуть пристрасті вашим відносинам.

Так чи інакше, чоловіки будь-якого знаку чекають від відносин живих емоцій, теплоти та щирості.

Працюйте над собою, дивуйте себе і оточуючих, радійте простим речам і шукайте нові фарби в життя – і тоді ваш чоловік не просто зацікавиться вами знову, але і, бути може, запалився давно забутої юнацької любов’ю.

Залишити коментар