«Бій з тінню»: як позбутися від злих паразитів у своєму організмі?

Близько 90% всього населення планети вражена паразитами, які живуть в організмі і отруюють його зсередини. Паразитарні інвазії не тільки впливають на фізіологічний стан здоров’я, але і провокують різнорідні ментальні проблеми – агресію, тривожні стани, страхи, інсомнія, депресії.

Кому потрібна евкаліптова чистка

Протипаразитарні чищення особливо популярні серед сироїдів і фруктарианцев. Незважаючи на те, що в їх тілах паразитам не так комфортно, і вони втрачають свою природну середу з продуктами гниття, сам по собі перехід на харчування сирими овочами та фруктами не може дати потрібного ефекту.

Евкаліптова антипаразитарная чистка кишечника – нове слово в здоровому способі життя. Вона рекомендується не тільки вегетаріанцям, веганам і сироїдам, але і тим, хто дотримується абсолютно звичайного харчування. Чистка, надана нами в цьому матеріалі, є патентом доктора Миколи Володимировича Губарєва.

Її принцип – витравлювання паразитів з організму людини без застосування токсичних і отруйних засобів. Протягом всього курсу вам потрібно буде використовувати дешеві і доступні продукти, але строго за наведеною схемою і з дотриманням всіх основних правил.

Поетапне лікування: докладний курс

Приступити до евкаліптової чищення від паразитів може будь-хто з вас. Головне – не мати абсолютних протипоказань до терапевтичних маніпуляцій, наведеним у розділі. Наприклад, люди з виразкою і підвищеною кислотністю не можуть проводити цю процедуру через необхідність споживання лимонного соку.

Якщо прямих абсолютних протипоказань у вас немає, ви можете приступити до чищення вже зараз.

Методика лікування лимонно-евкаліптової чищенням включає в себе два етапи, які постійно чергуються один з одним протягом 8-10 днів. За основною частиною курсу піде специфічна закріплює програма, яка стане особливо актуальною для м’ясоїдів. Якщо ви їсте продукти тваринного походження щодня, така чистка не повинна бути для вас одноразовою. У вашому випадку оптимально проводити її раз в 1-1,5 року.

Перший етап курсу

 • Встановіть будильник на будь-який час між 00.00-02.00 години ночі. Встаньте в «годину ікс» і введіть перорально (випийте) 120-170 мл свіжовичавленого лимонного соку. Стежте, щоб рідина не потрапляла на зубну емаль – пийте її через трубочку або вводите в горло шприцом;
 • Вранці того ж дня зробіть собі очисну клізму об’ємом 2 л, Температура води не повинна перевищувати 20-22 градусів за Цельсієм;
 • Після повного спорожнення кишечника, введіть ректально 1 л відвару евкаліпта (температура 40-42 градуси). У нього потрібно додати ефірне масло рослини в кількості 15-30 крапель. Масло повинне бути строго натуральним. Тримати цей розчин в кишечнику рекомендовано протягом 20 хвилин. Після повторного спорожнення, в нього вводять сік лимона (130 мл);
 • Ввечері, між 21.00-22.00 годинами знову ставиться звичайна очисна клізма.

Ви повинні розуміти, що всі маніпуляції вимагають неухильного дотримання, тому якщо ви працюєте або постійно зайняті справами, повноцінна лимонно-евкаліптовий чистка навряд чи стане для вас кращим рішенням.

Щоб приготувати евкаліптовий відвар, зберіть 30 г свіжого листя рослини, залийте їх 1 л кип’ятку, проварити на слабкому вогні до повторного кипіння рідини. Після цього томіть на плиті ще протягом 15 хвилин. Готовий відвар наполягають в герметичній посуді протягом 2-3 годин, після чого охолоджують, зціджують і використовують за вказаним призначенням.

Другий етап курсу

Слід відразу за першим, на наступний день:

 • Почніть день стандартно для чищення – з звичайної клізми. Оптимальний час для її проведення – проміжок між 8.00-9.00 ранку;
 • Далі введіть ректально 1 л евкаліптової відвару, традиційно приготованого за рецептом вище. Температура рідини, як і на першому етапі – 40-42 градуси за Цельсієм. Тримайте розчин в кишечнику не менше 15 хвилин, після чого повністю очистити його;
 • Ввечері, о 21.00-22.00 поставте звичайну очисну клізму.

Етапи очищення кишечника від паразитів слід чергувати один за іншим протягом 8-10 днів. На третій день ви повторюєте перший етап процедури, на четвертий – другий. І так далі. Весь період очищення рекомендується утримуватися від продуктів тваринного походження.

Ідеально, якщо протягом цих 10 днів ви станете дотримуватися принцип сироїдіння або систему вегетаріанського харчування. Настільки потужна чистка кишечника також необхідна тим, хто планує чистити печінку надалі (наприклад, від лямблій). Якщо цього не зробити, і відразу приступити до чищення печінки, може бути сильна інтоксикація.

Практичні поради

Чому лимонно-евкаліптовий чищення вашого кишечника може спрацювати? Тому що обидва її інгредієнта виділяють цілющі ефірні масла, які впливають на весь шлунково-кишковий тракт, не залишаючи гельмінта, аскариди та іншим паразитам ні єдиного шансу.

Але щоб домогтися максимальних результатів, слід дотримуватися простих практичних правил:

 • Чітко виконуйте всі запропоновані маніпуляції;
 • Особливу увагу приділіть часу їх проведення: не запізнюйтесь і не починайте процедури раніше покладеного терміну;
 • Використовуйте клізму без наконечника. По-перше, він пригнічує напір, а по-друге, травмує задній прохід;
 • Стандартна очисна клізма, крім води, повинна включати в себе природні підкислювачі. Відмінно згодиться сік журавлини, яблучний оцет, екстракт обліпихи;
 • Клізми, які ставляться вранці і ввечері, також можуть містити в собі англійську сіль;
 • Заздалегідь визначтеся з максимально зручною позою, у якій вам досить комфортно вливати вміст клізми свій кишечник;
 • Після проведення клізми терпіть протягом визначеного часу. Ви також можете ставати в позу зразок берізки, щоб зняти хворобливі відчуття і ще глибше очистити ходи кишечника;
 • Дотримуйтесь температурний режим. Звичайну очисну клізму ні в якому разі не робіть тепліше належної температури. Гаряча і тепла вода, потрапляючи в кишечник, миттєво розчиняє калові відкладення, що концентруються на його стінках, провокуючи його прискорене всмоктування в кров;
 • Крім дієти, в період лікування можна включити прийоми фітотерапевтичних відварів і настоїв з очисним ефектом;
 • Категорично відмовтеся від прийому спиртного на момент очищення.

Думки про евкаліптової чищення від паразитів дуже неоднозначні. Теоретики виступають проти неї з масою доводів, а практики хвалять її чарівні ефекти, і навіть «хваляться» знімками того, що з них вийшло в процесі.

Звертатися до даної методики – суто особиста справа кожного. Ми лише бажаємо кожній своїй читачці відмінного здоров’я без внутрішніх і зовнішніх перешкод.

Залишити коментар