Як позбутися від клопів в квартирі самостійно

Такі комахи, клопи, найчастіше зустрічаються саме у квартирах. Саме тут вони знаходять собі харчування і середовище для виживання. Сьогодні вивести клопів самостійно зі свого помешкання стало важче, ніж раніше. Ці комахи витримують різні методи боротьби з ними, незважаючи на менш універсальний спосіб життя їх порівняно з тарганами або мурахами.

Як виглядають клопи?

Це такий вид паразитів, які небезпечні не лише для людей, але і для тварин. Вони на протязі багатьох років є справжньою проблемою для людства. Після укусу комахи з’являється неприємний свербіж і подразнення, почервоніння та інші запальні ознаки на поверхні шкіри. Крім того, вчені довели той факт, що клопи є переносниками найстрашніших хвороб для людини, вони можуть тривалий час носити в своєму організмі збудника цих недуг. Саме тому, спори про те, як вивести клопів з квартири швидко і безпечно, ніколи не припиняються.

Швидко та ефективно – це найголовніше, що потрібно отримати в боротьбі з подібними паразитами. Тому що клопи здатні дуже швидко розмножуватися, особливо, якщо живуть у відповідних умовах. Наприклад, одна самка може в добу відкласти 15 яєць.

Якщо вчасно не вжити заходів і не вивести клопів з приміщення, кількість паразитів буде з кожним днем зростати, поки не стане катастрофічно небезпечним для людини.

Коли їх стає дуже багато, не завжди з ними можна впоратися самостійно. Запущені випадки вимагають втручання спеціалізованих дезінфекційних організацій.

Винищення постільних клопів в домашніх умовах

Багато людей намагаються вирішити проблему з клопами самостійними силами, використовуючи різні засоби. І тільки в крайньому випадку, якщо у них не виходить справитися з ними, вони звертаються в спеціалізовані служби. Перш, ніж визначитися з методами боротьби, необхідно знайти джерело зараження. Багато хто, навіть не помічають, коли їх кусають комахи, саме тому складно визначити, де вони живуть. Як правило, клопи живуть під шпалерами або в плінтусах, у щілинах або меблів, за книгами або батареями, під картинами або побутовими приладами.

Це стосується всіх клопів, в тому числі і сексуальних. Комахи живуть і відкладають яйця не тільки на білизну або меблів, але і в електричних приладах, на домашніх вихованців, тому, щоб знайти місце їх скупчення, необхідно ретельно оглядати кути і щілини. Якщо виявиться комаха при огляді, наприклад, личинка або доросла особина, значить, десь поруч знаходиться ціле сімейство. Необхідно оглянути якомога більше місць.

Народні методи боротьби з клопами

Люди навчилися справлятися з цими комахами, тому в народі існує величезна кількість способів, які допомагають винищувати клопів.

  1. Оцет. Простий і безпечний метод для людини, але відлякує комах. Необхідно обробити оцтом всі місця, де були помічені клопи. Меблі, білизна або інша поверхня не постраждає, а ось різкий запах рідини відлякує комах.
  2. Окріп. Щоб прогнати клопів необхідно в усі щілини, плінтуса, меблі або білизну, а також і інші місця їх проживання обробити окропом.
  3. Валеріана. Цей засіб можна використовувати для того, щоб виманити комах з місць їх скупчення. Але якщо відкладені яйця або в будинку є тварини, валеріана виявиться абсолютно марною.
  4. З давніх часів наші предки використовували окріп, скипидар і гас. Вони змішували ці рідини і обробляли всі поверхні, меблі, плінтуса, білизна. До зазначеного складу можна додати ще трохи і мила.
  5. Полин. Запах цієї трави дуже добре відлякує різних комах, клопів, бліх та інших шкідників. Досить розкласти її по квартирі або під меблі, білизна.
  6. Клопи, як і інші комахи, бояться низьких температур. Взимку можна не тільки провітрювати приміщення, але й виносити на вулицю подушки, ковдри, білизна. На морозі клопи помирають буквально за добу.
  7. Можна обробляти місця скупчення комах водою, додаючи до неї спирт і перекис водню.

В народі існує величезна кількість методів, які допомагають позбутися від клопів та інших шкідників. Важливо пам’ятати, що при використанні таких методів слід дотримуватися і правил безпеки. Ось, наприклад, клопів можна вбити не тільки низькою, але і високою температурою, використовуючи газовий або спиртовий пальник. Досить обробити металеві поверхні, де імовірно є гнізда клопів.

Використовуючи народні засоби знищення клопів в домашніх умовах, необхідно набратися терпіння.

Процедура складна і тривала, тому що слід обробляти кожну річ, перевіряти всі місця ретельно. Після проведення робіт рекомендується випрати всі речі при високій температурі. Якщо народні засоби не допомагають або це дуже виснажлива процедура, тоді можна подумати про те, щоб скористатися сучасними методами. Це аерозолі, порошки, аерозолі та розпилювачі.

Боротьба з клопами хімічними засобами

Народні методи боротьби допомагають, якщо шкідники в квартирі з’явилися зовсім недавно. Багато людей намагаються самостійно позбавитися від комах не тільки народними засобами, але й спеціальними хімікатами. І це не дивно: клопи швидко розмножуються, тому необхідно діяти з тією ж швидкістю.

Порошки розводяться водою і отриманою сумішшю обробляють всі місця, де можуть бути комахи. Але не варто забувати про заходи безпеки. По-перше, роботи проводити в рукавичках, халаті, з марлевою пов’язкою або респіратором. По-друге, добре провітрювати приміщення після обробки. Зберігати такі хімікати слід подалі від дітей, у щільно закритих ємностях і в нежитловому приміщенні. Такий засіб можна використовувати з періодичністю в 4 місяці. Деякі порошки можна додавати в шпалерний клей, щоб попередити зараження клопами.

Аерозолі та спреї володіють неприємним і різким запахом, але швидко вивітрюються після використання. Це засоби, які діють миттєво, додатково в комплекті йдуть насадки, щоб обробити важкодоступні місця. Комаха не може рухатися та швидко гине. Таке противопаразитное засіб можна нанести на будь-яку поверхню простими рухами. Найкращий ефект досягається, якщо розпорошувати отруту безпосередньо над гніздом клопів. Аерозолі мають один недолік, речовини, які розпорошуються, частково можуть потрапити в дихальну систему тварини або людини. Тому під час їх використання слід дотримуватися правил безпеки.

Всі хімікати не відрізняються високою ціною, але мають незаперечні переваги. По-перше, вони швидко вбивають не тільки яйця, але і личинки, а також дорослих особин. По-друге, після обробки запах швидко вивітрюється і на поверхні, наприклад, меблів не залишаються плями.

Крім рідин і спреїв, є ще й олівці, які наносяться на шляху можливого пересування комах. Це зручне, але небезпечне засіб для людини, тому що навіть невелика його кількість може викликати алергійну реакцію.

Залишити коментар