Як підняти обвислі груди? Робота над відновленням красивих форм

Дуже часто радості материнства затьмарюються невеликими фізичними труднощами. Однією з них є провисання грудей. Близько 90% відсотків жінок відчувають цю проблему саме після пологів та грудного годування. Головними причинами стають відсутність м’язового тонусу і млявість шкіри грудей, а повернути молочним залозам колишні форми і пружність допоможе спеціально розроблена програма.

Як сприяти підняттю грудей за допомогою фізичних навантажень

Добре, якщо фізичні завантаження звичні для жінки до народження дитини, в такому випадку серія вправ для підняття грудей принесе більший ефект.

Можна використовувати такі вправи, вирішуючи питання, як підняти обвислі груди:

  • Віджимання від підлоги або іншій поверхні. Якщо м’язи плечей не надто треновані, краще віджиматися від поверхні. Поставте руки ширше плечей, це полегшить завдання. Колінами упріться в підлогу. Руки згинаємо в ліктях одночасно, намагаючись поверхні торкнутися грудьми. Кількість підходів і віджимань має поступово збільшуватися. Дуже добре, коли відразу вийде зробити 15 разів поспіль по 3-4 підходи, проте не перестарайтеся, якщо не відчуваєте в собі сили. Обмежтеся поки 5-7 разами, але з повною віддачею;
  • Ізометрія долонь. Це вправа дуже просте на відміну від попереднього. Встаньте прямо, долоні складіть разом і притисніть до грудей, лікті розведіть (поза молитви). Ритмічно чергуйте напруга і розслаблення долонь. Відчувайте, як напружуються м’язи плечей. Потім, не розмикаючи долонь, підніміть їх над головою і повторіть напруга/ розслаблення. Ваші кисті виступають провідником енергії. Зробіть 15-20 разів внизу і стільки ж вгорі.
  • Робота з гантелями. Піднімаючи груди з допомогою гантелей, можна за тиждень регулярних тренувань домогтися поліпшення. Виконуйте лежачи на спині, ноги повинні бути зігнуті в колінах, стопи щільно упиратися в підлогу. В кожній руці тримаємо за дві невеликі гантелі, випрямляйте руки вгору перед собою. Тепер уявімо, що між гантелями натягнута тятива, яку потрібно натягнути, і розводимо руки в бік. Руки не повинні стосуватися підлоги, так як тятива поверне їх у попереднє положення. Бажано довести розтяг до упору і на кілька секунд затримати розведені руки. Нічого страшного, якщо відчуєте біль у м’язах.

Намагайтеся перед виконанням комплексу провести невелику розминку розігріваючого характеру, що включає вправи на дихання животом.

Відновлюючий масаж

Пологи та годування дитини грудьми – складний процес, після якого піднімати форму буде складно. Не всі можуть виконувати фізкультуру за станом здоров’я. Але душ приймають всі і кожен день, тому тонізуючий аква-масаж – незамінна процедура. Відрегулюйте напір струменя і температуру води рівно настільки, щоб відчувати себе комфортно. Круговими рухами починайте масажувати в області грудей, злегка направляючи струмінь води вгору. Приділяйте процедури від 5 до 8 хвилин в день.

Відновлюючі маски

Сьогодні косметична хірургія може творити чудеса, а прилавки рясніють великою кількістю коригуючої продукції, але при бажанні значно заощадити гроші, ефекту відновлення можна досягти і в домашніх умовах, самостійно створюючи засоби, що дозволяють підняти груди після годування.

Шкіра в області грудей ніжна і чутлива обов’язково потребує повноцінного догляду.

Готуючи маску самостійно, переконайтеся, що у вас немає алергії на його компоненти.

  • Тонізуюча мигдальний маска. Мигдальне масло змішайте з медом у пропорції 1/1. Нанесіть на вологу шкіру грудей і область декольте, рівномірно розподіливши шар суміші. Залиште на 20 хвилин, потім змийте теплою водою і промокніть насухо м’яким рушником.
  • Зігріваюча маска з редьки. У дрібно протерту кашку з редьки додайте чайну ложку рослинної олії. Наноситься масочка на марлеву пов’язку і тримається на грудях 15 хв. Змивається прохолодною водою.
  • Живильний медовий крем. 2 столові ложки меду (натурального) розвести в 50 мл води. Залишити на грудях на кілька хвилин. Мед неодмінно повинен бути натуральний. Змивати річною водою.

Крім відновлювальних процедур не перегрівайтеся на сонці, не приймайте занадто гарячу ванну, не зловживайте пересушивающими засобами для душу і носіть зручний підтримуючий бюстгальтер.

У цьому випадку вам вдасться швидко в домашніх умовах підняти груди.

Залишити коментар