Як одягти і прикрасити новорічну ялинку в цьому році

Підготовка до зустрічі Нового року завжди починається з визначення місця, де буде проходити свято, і складання списку гостей. Після цього починаються варіанти прикраси кімнати, формування меню на стіл, продумування власного зовнішнього вигляду. Але жоден Новий рік не обходиться без головної прикраси – новорічної ялинки. Святкове дерево завжди займає важливу частину кімнати, біля неї роблять багато фотографій і ще довго милуються ялинкою, коли свято вже закінчений.

Щоб поставити і прикрасити новорічну ялинку, яка буде радувати і господарів, і гостей, важливо продумати її елементи прикраси, іграшки та гірлянди. Тим більше наступаючий рік належить Червоному Вогняного Півня – тварині яскравого, активного, пихатій і в якійсь мірі, эгоистичному. Його потрібно задобрити, щоб весь наступний рік супроводжувала удача і процвітання.

Варіанти прикраси

Сучасна промисловість новорічних іграшок, гірлянд і прикрас пропонує покупцям такий асортимент різноманітних аксесуарів, що досить легко загубитися і заплутатися. Велика кількість прикрас дає можливість тематичного прикраси або створення стильного дизайну новорічної лісової красуні. Варіантів прикраси може бути кілька:

  • класика – знайомий багатьом з дитинства стиль, при якому на ялинку вішаються різні іграшки, кульки, вогники і дощик;
  • мінімалізм – передбачає невелику кількість однакових прикрас, наприклад, тільки бантиків або куль однакового кольору;

  • тематичне прикраса з використанням одноманітних іграшок, наприклад, тільки тварин або квітів гостролиста, що є символом різдвяних свят;
  • іграшки та прикраси для ялинки можна виготовити своїми руками з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, не забувши про фігурці півня, якого обов’язково потрібно додати на гілки новорічного дерева;
  • деякі прикрашають ялинку тільки гірляндами і дощиком, не використовуючи іграшок і кульок взагалі.

Який би варіант не був обраний, важливо робити це всією сім’єю з участю дітей і отримувати задоволення від самого процесу прикраси ялинки. Тоді результат буде радувати всіх навколо, і обов’язково принесе в дім щастя на весь наступний рік. А верхівку ялинки, замість звичної перевернутої бурульки, потрібно обов’язково прикрасити фігуркою яскравого півня.

Колірна гамма

Щоб ялинка припала до смаку Червоному Вогняного Півня, її варто оформити у відповідній кольоровій гамі – червоні, жовтогарячі, золоті і срібні кулі та іграшки. Якщо можливості придбати таку кількість однакових іграшок немає, можна розвісити наявні прикраси, але додати тільки червоних і жовтих дождиков навколо гілок.

Хоча зелені, сині та білі кулі додадуть яскравості і святковості новорічному дереву. Не варто переживати про те, що прикрас буде занадто багато – зустрічаючи 2017 рік, їх можна розмістити скільки є і навіть трохи більше. Чим яскравіше і разноцветнее буде виглядати ялинка на Новий рік, тим більш радісним і насиченим він буде.

Спокійні іграшки приглушених тонів, бежевого, рожевого, блакитного краще прибрати до наступного року. Вогненний Півень любить виділятися і привертати до себе увагу, тому чим більше яскравості і блиску буде на ялинці, тим краще. Можна розвісити червоні намиста, іграшки, зроблені з бісеру, золотисті ключики і бубонці. Взагалі червоно-золота гама – це символ багатства і процвітання, тому використовуючи такі прикраси можна запрограмувати весь наступний рік на благополуччя.

Крім ялинки, можна прикрасити полиці, стійки з квітами, фоторамки і дверці шаф. Обов’язково потрібно знайти місце в будинку для новорічного вінка з хвої з кульками. Зазвичай його вішають на двері, але можна залишити вінок у головній кімнаті, наприклад, на стіні. Прикрашаючи ялинку і кімнату, варто дозволити власної фантазії керувати діями і варіантами, тоді атмосфера вийде оригінальною і святковою. А весь наступний рік пройде легко і подарує безліч позитивних моментів.

Залишити коментар