Як накрутити волосся випрямлячем в домашніх умовах, чи можна накручувати волосся?

Розкішні локони – один з безпрограшних варіантів жіночої укладання. З красивими завитками можна зробити і стильну ділову укладку, і зачіску для виходу в світ або урочистості. Завити волосся в тугі кучеряшки або створити розкішні хвилі можна різними способами – за допомогою плойки, бігудей, папільоток, брашінга, а можна домогтися красивих локонів праскою-випрямлячем. Як накрутити волосся випрямлячем – читайте докладні і корисні інструкції нижче.

Корисні поради по створенню гарних кучериків праскою

Створювати елегантні кучері завжди слід на чистій шевелюрі. Тому перед укладанням обов’язково вимийте голову і гарненько просушіть. Так як термозавивку корисною процедурою не назвеш – бажано нанести на голову бальзам і дати їй висохнути природним шляхом. Якщо сушити шевелюру феном, а після додатково робити термічну завивку – можна надмірно пересушити волосся і позбавити їх вологи.

Добре, якщо безпосередньо перед накручуванням ви обробите шевелюру спеціальними засобами, які будуть фіксувати укладання і також охороняти волоски від термічного ушкодження.

Від того, як саме ви будете тримати прилад, в якому положенні і на якій відстані від коренів волосся — залежить форма, розмір і міцність готового локона. Чим вертикальней ви будете розташовувати прилад при укладанні – тим більш тугі завитки у вас будуть виходити в підсумку. Завжди завершуйте укладання нанесенням спеціальних засобів фіксації – так ваші чарівні кучері будуть триматися довше.

Як закрутити праскою кінчики зачіски

Якщо вам потрібно завити виключно кінчики, то в домашніх умовах для цієї мети цілком можна використовувати праску-випрямляч. Такий спосіб дозволяє добитися ідеально красивих і міцних завитків на кінцях волосся.

Опишемо основні етапи процесу:

  • Візьміть прилад так, щоб його щипці «дивилися» вгору;
  • Затисніть щипцями одну обрану пасмо трохи вище середини, а кінці волосся при цьому притримуйте руками;
  • Зробіть приладом рівно один поворот, закручуючи на нього волоски, і починайте просувати його вниз, до кінчиків пасм і, дійшовши майже до самого кінця – знову зробіть оборот прасування. Після того як випрямляч пройдеться по всій довжині пасма – на її кінці утворюється елегантний і тугий завиток.

Ті ж дії потрібно виконати і на іншому обсязі шевелюри, а після повністю виконаним укладання закріпити її результат лаком.

Класичний локон від середини пасма

Як накрутити класичні локони випрямлячем для волосся? Дуже легко, набагато простіше, ніж плойкою.

Досить дотримуватися наведеної нижче інструкції:

  • Вимийте голову, нанесіть на вологу шевелюру незмивний кондиціонер або бальзам, дайте волосяного покриву висохнути природним шляхом;
  • Візьміть випрямляч так, щоб його щипці дивилися кінцями вниз і захопіть ними пасмо вище середини. Якщо ви хочете отримати тугий і міцний локон – робіть максимально великий кут нахилу. Якщо вам потрібні легкі хвилі – не нахиляйте прилад при протяганні за пасма надмірно. В кінці не забудьте ще раз обернути прилад навколо пасма;
  • Закріпіть результат укладання засобом для фіксації.

Ідеальні завитки для короткого волосся

Цим способом можна накрутити випрямлячем як короткі волосся так і вихры середньої довжини. Для роботи по створенню зачіски вам знадобиться звичайний олівець і кулінарна алюмінієва фольга.

Відокремте від загального обсягу волосяного покриву маленьку прядку, накрутіть її на олівець, поставте вертикально і акуратно підкладіть під створений на олівці локон невеликий шматочок фольги. Обережно витягніть олівець і запечатайте сформований завиток у фольгу. Затисніть цю заготовку щипцями випрямляча і потримайте не більше 8 секунд. Готовий локон виходить ідеальним.

Укладання можна виконувати і на довгі локони, але приготуйтеся до того, що процес буде вкрай трудомістким і довгим, тоді як короткі волосся подібним способом можна укласти хвилин за 20-30.

Модний локон-зигзаг

З допомогою таких локонів ви зумієте створити привабливу і оригінальну укладання, адже дана технологія дозволяє створювати завитки найхимерніших форм.

Візьміть олівець і накрутіть на нього товсту, середню або тонку прядку. Під олівець з заготівлею покладіть шматочок фольги, але локон при цьому вертикально не ставте – майбутня кучерик повинна лягти рівно по фользі. Акуратно вийміть олівець і загорніть у фольгу пасмо під будь-яким потрібним вам кутом. Затисніть заготівлю праскою на 8 секунд.

Цю ж процедуру проробіть на іншому обсязі волосяного покриву і після злегка збийте отримані кучеряшки-зигзаги пальцями. Метод хороший тим, що можна використовувати в одній укладанні не тільки олівець, як основу для локона, але і кілька інших круглих предметів різного обсягу – так зачіска буде виглядати цікавіше в готовому вигляді.

Гофровані кучерики

Для цієї укладання заздалегідь приготуйте набір невидимок. Вычешите вихры так, щоб вони лягли ідеально рівно і приступайте до роботи.

Беріть за невеликий прядки волосся від загальної маси і закручуйте її навколо вказівного пальця. Завивати майбутній локон потрібно до самих коренів, і накрутивши до кінця – приколювати невидимкою. В результаті у вас на голові мають вийти такі оригінальні волосяні петельки. Кожну петельку потрібно буде затиснути щипцями випрямляча і протримати приблизно 5-8 секунд. Після того як в прасуванні побувають всі петельки, дайте їм охолонути і акуратно видаліть невидимки. Завитки розкручуйте дуже обережно! Поправте при необхідності готові кучерики пальцями і нанесіть спрей-блиск.

Об’ємні кучеряшки

Пройдіться по голові масажною гребінцем. Рідкісним гребенем виділіть пасмо середньої товщини і накрутіть її на випрямляч. Намагайтеся докрутити прилад майже до коренів. Порахуйте рівно до трьох і акуратно витягніть випрямляч з готового локона. Таким же чином накрутіть інші прядки. Поправте укладання легкими рухами пальців вгору. Щоб зачіска виглядала максимально природно — використовуйте для її фіксації еластичний лак.

З елегантно завитими локонами будь-яка жінка і дівчина перетворюється на принцесу або королеву, але багатьох дам турбує ось яке питання – чи можна накручувати волосся випрямлячем після кератинового випрямлення?

Користуватися праскою після процедури ламінування волосся

Взагалі, якщо ви робили процедуру кератинового випрямлення волосся, вам відомо, що на фінальній стадії майстер саме праскою витягає пасма.

Термообробка в даному випадку допомагає досягти і ідеальної рівності волосяного покриву, і запечатати лусочки кожного волоска кератином. Так що праскою після даної процедури користуватися можна і потрібно.

Пасма, завиті на випрямляч після процедури обробки шевелюри кератином виглядають краще, і триматися довше – кератин, взагалі, забезпечує стійкість укладання та надає волоссю здоровий блиск.

Важливо! Майстри перукарського мистецтва, все ж радять не робити завивок ні на бігуді, ні на випрямляч відразу ж після процедури.

Дайте волоссю на відпочинок приблизно 2-3 дні, а після цього починайте робити всілякі експерименти.

Залишити коментар