Як накрутити волосся утюжком: правила бездоганного укладання

Волосся – це найбільше багатство кожної жінки і якщо ми зуміємо красиво укласти свої пасма, то зовнішній вигляд буде приголомшливим. Адже для кожної жінки дуже важливо ловити на собі захоплені погляди чоловіків! Яка ж зачіска виглядає ефектно? Звичайно ж, локони. Але багато дівчат відмовляються від подібної укладання, оскільки вважають, що її треба довго робити. Але сьогодні ми розповімо вам, як можна зробити красиву зачіску швидко.

Почнемо з того, що нам потрібно для створення подібної укладання. Звичайно, ви можете купити і плойку і випрямляч і користуватися то одним, то іншим в залежності від настрою. Але на жаль, більшості жінок доводиться вибирати, який же прилад для укладання купити, оскільки коштують вони досить дорого.

І в цьому випадку ми рекомендуємо вам придбати випрямляч. Подумайте самі: за допомогою плойки ви ніяк не зможете випрямити пасма, а от про способи накрутити локони, використовуючи випрямляч, ми вам сьогодні розповімо.

Як накрутити локони: підготовка

Перед тим як починати робити укладку, вам варто підготуватися до такої процедури. У першу чергу, вам варто помити голову. На брудній голові будь-яка зачіска буде виглядати досить неохайно. При цьому не забувайте правильно підібрати шампунь по своєму типу. Адже якщо ви помиєте схильні до жирності волосся шампунем для сухого типу, то вже через день вам доведеться мити голову наново. А такий режим миття може призвести до того, що волосся сильно жирнеть за один день.

Після миття голови обов’язково нанесіть на трохи підсушені прядки невелика кількість спеціального засобу для термоукладки. Використання таких засобів є обов’язковим, оскільки при створенні укладання з допомогою праски ви піддаєте свою шевелюру негативному впливу високих температур.

А це в підсумку може призвести до інтенсивного випадання волосся і навіть до часткового облисіння. Варто також згадати про декілька роликах в інтернеті, на яких дівчата прагнуть продемонструвати правила гарного укладання, а в результаті у них прямо під час запису відвалюється пасмо. Тому, якщо вам шкода свою зачіску і ви хочете, щоб вона була здоровою, то не варто нехтувати подібними засобами термозахисту.

Для вдалої укладання волосся вам також варто ретельно розчесатися після нанесення коштів з термозахистом.

Увага! Для розчісування використовувати тільки дерев’яні гребені з тупими і рідкісними зубцями. Так ви вирвете набагато менше волосся. Та й подряпати шкіру голови такий гребінцем практично неможливо.

І ще кілька слів про те, який саме випрямляч підходить для того, щоб красиво накрутити на нього локони. Оптимальним варіантом буде випрямляч з округлими краями. Так вигин пасма буде більш м’яким. Але якщо такого немає під рукою, то ви можете використовувати будь праску.

Як красиво накрутити локони на утюжок: спосіб перший

І першим ділом ми з вами розглянемо найпростіший спосіб зробити собі кучерявий шевелюру. Початковим етапом буде розподіл всієї шевелюри на три або п’ять частин. Кількість частин залежить від густоти, тому якщо у вас аж надто густа шевелюра, то ви можете розділити локони на більшу кількість ділянок.

Потім, вам потрібно зафіксувати одну частину випрямлячем. Висоту захоплення ви повинні регулювати самостійно, оскільки вона залежить від того, як високо повинні починатися прядки. Після захоплення акуратно накручуємо волосся на утюжок і трохи притискаємо їх.

Увага! Тримати локони занадто довго на прасуванні не рекомендується, оскільки так ви зможете спалити волосся. Максимальна кількість завивок одного пасма не повинна перевищувати два-три рази.

Якщо ви правильно накрутіть волосся на праску, то у вас утворюються невеликі спіральки.

І якщо ви їх небагато розділіть, то в результаті вийде досить симпатична зачіска. Також варто обов’язково зафіксувати отриману зачіску за допомогою лаку. Так ви зможете проходити з гарною зачіскою протягом всього дня.

Як накрутити волосся утюжком: спосіб другий

Це спосіб стосується тих, хто хоче отримати в результаті романтичну, але недбалу зачіску.

Для її створення потрібно:

  1. Взяти одну пасмо. Майте на увазі, що пасма повинні бути досить тонкими, інакше у вас нічого не вийде;
  2. Обрану пасмо закручуємо в тугий джгут;
  3. Кожен джгут притискаємо з допомогою випрямляча і тримаємо кілька хвилин.

Для закріплення зачіски можете нанести на волосся невелику кількість лаку середньої фіксації.

Увага! Не варто використовувати лак сильної фіксації, оскільки в цьому випадку волосся не будуть красиво майоріти.

Як правильно накрутити короткі локони на утюжок

Не варто думати, що накрутити можна тільки довгі пасма.

Зовсім ні! І зараз ми вам розповімо, як можна зробити собі гарну зачіску з локонами на коротких волоссі за допомогою праски.

Для початку вам потрібно накрутити на голові велика кількість дрібних пучків. Їх кількість знову-таки буде залежати від густоти волосся.

Потім, ви повинні взяти випрямляч і притиснути кожен пучок.

Але при цьому не рекомендується повторювати таку процедуру на кожному пучку більше рази, адже в такому випадку ви можете досить сильно пошкодити локони.

Як бачите, короткі волосся теж можна накрутити і локони на них будуть виглядати не гірше, ніж на довгих.

Як накрутити праскою кінчики волосся

В даному випадку вам підходить тільки спосіб, який ми описали першим. Просто накручування повинно починатися не зверху або посередині, а у самих кінчиків. Але у такої завивки є одна небезпека: після кількох таких процедур кінчики можуть стати посіченими. А це однозначно негативно позначиться на вашому зовнішньому вигляді.

Щоб уникнути подібних наслідків, рекомендуємо вам періодично робити живильні маски для кінчиків. Ідеальним засобом може бути маска, основним компонентом якої є оливкова або реп’яхову олію. І навіть якщо у вас більше нічого в домі немає, ви можете просто змастити кінчики таким засобом і залишити маску на півгодини.

Можна накрутити локони праскою і не пошкодити при цьому

Відповідь однозначна: можна!

Але для цього вам потрібно дотримувати декілька правил. По-перше, не піддавайте свої локони дії високих температур частіше, ніж два рази на тиждень. По-друге, температура нагріву праски не повинна перевищувати 160-170 градусів.

В іншому випадку ви можете остаточно зіпсувати зовнішній вигляд вашої шевелюри. Ну і, звичайно ж, вам варто робити живильну маску для волосся хоча б один раз в тиждень. Так ви будете живити ваші волосся, щоб вони не стали ламкими і сухими.

Як бачите, накрутити локони за допомогою праски можна. Але при цьому важливо робити все правильно, адже якщо ви будете занадто зловживати таким способом укладання, то ризик зіпсувати зачіску є досить високим.

Так що будьте обережні і удачі вам!

Залишити коментар