Як надути кульку з гелієм в домашніх умовах

Повітряні кулі – це красива і чудова прикраса будь-якого торжества, це завжди свято, у повітрі якого витає дитинство і безтурботні моменти радості. Легкі, яскраві кулі притягують увагу, радують не тільки око, але і душу, як у дитини, так і у дорослого. Сьогодні кулі мають саму різноманітну форму, розміри, колірну гаму, є з малюнками, написами, прикрасами, це робить їх ще красивіше і оригінальніше.

Прикрасити зал кулями можна для будь-якого святкового заходу, така прикраса завжди буде актуальним, потрібним і універсальним, тому як вони підійдуть для будь-якого інтер’єру і тим більше для будь-якого значущого урочистості.

На сьогоднішній день особливу популярність завоювали легкі кулі, всередині заповнені гелієм. Але щоб наповнити їх цією речовиною, треба мати спеціальну апаратуру, яка є далеко не у кожного. Що ж робити в такому випадку, як в домашніх умовах зробити гелій для кульок?

Способи створення гелію самостійно

Як же можна отримати гелій в домашніх умовах, запитаєте ви. Відповідь проста, прикладіть трохи зусиль і тоді зможете отримати цілий букет повітряних кульок.

Є кілька простих способів, які допоможуть швидко їх наповнити повітрям.

 1. Сода і оцет. Простий варіант, за допомогою якого можна швидко отримати гелиевое речовина, створена вдома самостійно.

Для цього необхідно взяти:

 • столовий оцет;
 • просту соду, яка використовується на кухні;
 • ложку;
 • порожню дволітрову пляшку.

Щоб зробити кулю легким, треба заповнити половину пляшки оцтом. У нього засипати ложкою соду, акуратно надіти на горлечко пляшки. Кулька почне наповнюватися, але літати він не буде, тому як реакція соди і оцту дає вуглекислий газ, а він важче, ніж повітря, однак, це не заважає бути йому гарним, легким і повітряним.

 1. Водневий снаряд. Ще один метод, при якому можна надути кулі вдома, це використання алюмінію і луги.

Для цього треба мати:

 • колбу невеликого розміру;
 • мірну ложку;
 • фольгу або алюміній;
 • луг (гідроксид натрію, підійде їдкий натр і сода каустична);
 • теплу воду.

Отже, щоб наповнити прикраса гелієвим речовиною власного виробництва в домашніх умовах, треба половину колби заповнити водою. Розрізати фольгу на дрібні шматки і покласти в посудину. Додати 3 ложки лугу, надіти на шийку колби сам кульку і добре потрясти, щоб фольга початку взаємодіяти з лугом. При взаємодії алюмінію і луги, всередину кулі почне надходити повітря. Коли фольга розчинитися в рідині, його треба акуратно зняти, щоб він не почав здуватися і зав’язати.

 1. Балон з гелієм. Третій варіант, як швидко надути гелієм кулька в домашніх умовах, це
  використання простого балона, всередині якого є гелиевое речовина. На трубку балона надівається куля, при цьому важливо, щоб була герметичність. Далі, треба плавно повернути кран балона, стежити, щоб він не злетів з трубки. Як надуется, акуратно зняти і зав’язати. Такий метод надування кульок найпростіший, головне знайти балон.

Таким чином, вдома можна легко і швидко наповнити повітрям кулі з використанням підручних засобів, які замінять гелій.

Вони будуть такими ж красивими і легкими, прикрасять будь яке приміщення і створять атмосферу свята.

Залишити коментар