Як можна виправити щілину між передніми зубами

Треми – це відстань між різцями. Діастема – щілина між передніх різців. Це явище є дефектом, що потребують виправлення. Дефект виникає тому, що люди можуть мати спадкову схильність до нього.

Також діастема спостерігається при наявності шкідливих звичок або відсутності іклів. Ще можливе утворення дефекту при захворюваннях пародонту.

Що означає поява щілини між передніми зубами?

Якщо у вас з’явився цей дефект, не турбуйтеся. Вважайте, що вам пощастило. Багато людей витрачають величезну купу грошей на допомогу стоматологів, щоб позбутися від цієї проблеми.

Зазор між зубами виглядає некрасиво, у деяких досить широко, що через нього можна висунути язик. Всяке буває. Тим не менш, наявність діастеми вважається в народі доброю ознакою. Кажуть, що якщо з’явилася щілинка між передніми зубами, значить, людина дуже розумна.

Також дефект означає, що у нього дуже хороші творчі здібності.

Товариські люди можуть мати цей дефект. Все тому, що вони люблять багато говорити. А ще люди, що мають розрив між двома передніми різцями, знають, як правильно боротися з фінансовими питаннями.

Незважаючи на те що це не дуже красиво, присутність зовнішнього дефекту не означає, що та людина сам поганий. Так що не хвилюйтеся.

Чому між передніми зубами з’являються щілини?

З’явилася щілина між передніми зубами – що робити? Якісне лікування діастеми починається з правильного діагнозу з уточненням причин її виникнення.

З даною проблемою стикається кожна п’ята людина на землі, і тому, якщо ви опинилися у цій ситуації, вам не потрібно сумувати. Однак багатьом би хотілося позбутися цього дефекту.

Між передніми зубами може бути істинна або помилкова діастема. Помилкова проявляється у молочних різців, і при зміні на корінні цей недолік повинен зникнути. Щілина між корінними іклами називається істинною і вимагає корекції фахівцем.

Як якісно і швидко виправити щілинку між передніми зубами?

Для цього використовуйте наступні методи:

  1. намагайтеся ретельно стежити за своєю ротовою порожниною, дотримуйтесь гігієну. Вона не зашкодить здоров’ю зубів;
  2. звернися до лікаря відразу, як тільки помітили проблему;
  3. добре відомі ортодонтичні способи, коли на коронки надіваються брекети;
  4. скористайтеся косметичної пластикою вуздечок верхньої і нижньої губи, так як широкі вуздечки можуть викликати зворотний ріст діастеми. Суть пластики в простому хірургічному лікуванні. Спочатку робиться знеболюючий укол, потім накладаються косметичні шви.
  5. можете зробити протезування різців за допомогою штучних коронок. Однак даний метод краще використовувати у разі, коли є певні стоматологічні свідчення. Коли зубки здорові й цілі, то підпилювати їх під коронку буде просто знущанням.

Якщо ви вирішили, що маєте потребу в ідеально рівних різцях без щілин, йдіть до стоматолога. До вибору лікаря відповідально підходьте, краще всього заздалегідь ознайомитися з результатами робіт стоматолога. Методів усунення діастеми кілька, і який підійде саме вам, вирішить лікар.

Найбезпечніший спосіб, як виправити прикус рота, накладання брекетів. Вони виправляють прикус і усувають дефект. Цей спосіб найбільше підходить дітям, у яких відбувається заміна молочних різців.

Результат буде чудовим, але врахуйте, що в цьому випадку ваші власні ікла можуть постраждати із-за надання їм естетичного вигляду. Хірургічне втручання також підходить, якщо джерело проблеми розташований у нижній сітківці верхньої губи.

Також існує практичний спосіб художньої реставрації. В даному випадку стоматолог за один раз наростить різці, використовуючи спеціальний венір. Ось чому ця процедура носить косметичний характер.

Косметичний оформлення порожнини рота – реставруємо щілина між зубами

Для цього лікар стоматолог буде нарощувати вам стінки зубів, яких не вистачає, спеціальним матеріалом. Композитний матеріал необхідно підбирати під колір емалі. Це відновлювальна процедура зовнішнього вигляду і абсолютно неважливо, зруйнований різець або просто змінив свій колір.

Під час процедури забирається велику кількість тканини, зубної коронки, відбувається зміна форми і кольору. Стан зубного ряду приводять до норми з допомогою штучних пігментів.

Реставрація трохи схожа на роботу архітектора. Спочатку закладається фундамент – зубний корінь – і через 5 годин можна приступати до реставрації. Потім нарощується коронкова частина. Дана процедура не має протипоказань, тому доступна навіть вагітним жінкам.

Красива посмішка і доглянуті зуби – запорука привабливості. Тому важливо помічати дефекти, які зачіпають порожнину рота, і вчасно від них позбавлятися.

Залишити коментар