Як красиво заколоти волосся – 13 зачісок з шпильками

Всупереч численним думкам про те, що заколоти волосся красиво в домашніх умовах дуже складно, у статті представлені деякі прості зачіски, на які не піде багато часу, але результат здивує.

Класичне моделювання зачісок за допомогою шпильок на волосся будь-якої довжини базується на трьох стандартах: «хвіст», «пучок» і «плетіння коси».

Варіанти зачісок зі шпильками

Безліч зачісок створені на основі такої різновиди, як «пучок». Заколоти волосся таким чином можна з допомогою гумки, так і озброївшись невидимками, шпильками, шпильками, валиком. В результаті простих дій зачіски на базі «пучка» виходять природними і акуратними, але при цьому і оригінальними.

Створювати їх можна як з волосся середньої довжини. Зачіски з категорії «пучок» відмінно підійдуть для тих дам, у яких довге волосся. Таким способом дівчата можуть заколоти свої розкішні волосся, наприклад, в ситуації, коли вони заважають.

Простий пучок

 1. Основа – кінський хвіст або скручений джгут. Для цього необхідно зібрати волосся «в купу» і міцно затягнути гумкою. Рекомендується збирати хвіст як можна вище на рівні верхівки.
 2. Зібравши волосся в одну пасмо, поступово закручувати його по колу проти годинникової стрілки в тому місці, де хочете побачити «пучок».
 3. Закріпити зачіску можна за допомогою другої гумки.

Пишна і об’ємна зачіска створює ефект легкої недбалості, коли отриманий пучок трохи послабити. Для цього трохи розправте його, як би витягаючи окремі пасма волосся – це додасть вашому вигляду романтичних ноток.

Пучок з кіс (Гулька)

 • Основа така ж, як і в попередньому варіанті, – хвіст на потилиці або маківці.
 • Розділіть волосся на три рівні частини.
 • Заплетіть кожну з частин в косу.
 • Намотуйте кожну заплетену косу навколо підстави. Важливо закріпити кінці кос невидимками або шпильками.
 • За бажанням прикрасьте зачіску, наприклад, надівши на отриманий пучок спеціальну гумку-сітку або гарну шпильку з квіткою.

Така зачіска – відмінний спосіб заколоти власницям довгих пишних волосся. Густота дозволяє створити необхідний обсяг «гульки». Заколоти так коротке волосся, а тим більше, стрижку каре — буде досить проблематично.

Низький пучок з косами

У цій зачісці комбінується і акуратне стильне не об’ємне плетіння, затягнутий «хвіст-пучок». Така модель зачіски ідеально підходить для волосся різної довжини.

 1. Розділіть волосся на три частини. Важливо, щоб одна з них була велика, дві інші – менше.
 2. Центральна (найбільша) частина волосся затягується гумкою в хвіст, дві бічні треба заколоти затискачами, щоб вони не заважали.
 3. Кінці отриманого хвоста з основної частини складіть удвічі. Зафіксуйте положення гумкою.
 4. Загорніть хвіст знизу і закріпіть його невидимками.
 5. Дві бічні пасма волосся заплетене в коси.
 6. Кінчики кіс підверніть вниз.
 7. Укладіть кіски одна на одну (навхрест), ведучи їх по голові до заснування головного хвоста. Рекомендується кінчики не вплітати («не ховати»), а красиво заколоти невидимками або шпильками.

Грецький пучок

 • Зробіть прямий проділ.
 • Розділіть волосся на дві однакові частини.
 • Закручуйте їх в окремі джгути, поступово переміщаючись від лоба до потилиці, при цьому захоплюючи вільні пасма волосся.
 • Отримані джгути з’єднайте воєдино на потилиці, зібравши їх в кінський хвіст.
 • Зробіть невелику «западину» перед підставою хвоста.
 • «Закладайте» в отримане поглиблення кінчики джгутів, прикріплюючи їх невидимками або шпильками.
 • Обов’язково зафіксуйте зачіску засобом (лаком, воском).

Грецький стиль зачіски завжди в тренді. Такий образ виглядає гармонійно, доречно з будь-яким стилем одягу. Уособлення жіночності, романтичності одночасно з простотою підходить як для урочистих випадків, так і для «домашнього образу». Нижче описані два основних способи моделювання зачіски, як заколоти волосся красиво і акуратно в грецькому стилі.

Грецький хвіст

Такий «хвіст» підходить для дівчат, у яких довгі та середні волосся. Особливо витончено зачіска виглядає на хвилястого і кучерявого волосся.

 1. Розділіть волосся на дві частини прямим проділом.
 2. В області скроні заплетіть косички-колоски за методом плетіння «дракон».
 3. Дійшовши до рівня потилиці, з’єднайте обидві коси-колоска в один хвіст. Його можна заколоти гумкою або шпилькою.

Зачіска з грецьким обідком

Актуальна така зачіска в літній жаркий час року, так як вона дозволить заколоти волосся високо, відкривши шию і лоб. Для створення зачіски вам знадобиться спеціальна пов’язка-обідок. Такий аксесуар буде еластичною основою-каркасом, який і тримає, і прикрашає грецьку зачіску.

 • На розпущене волосся надіти пов’язку-обідок так, щоб лінія гумки проходила по лобі.
 • Починаючи з боків, поступово просуватися до середини, заправляючи окремі невеликі пасма на обідок.

Рекомендується заправляти пасма всередину обідка окремими секціями, так як «в один захід» заколоти їх буде дуже складно.

Для того щоб швидко і красиво заколоти волосся можна використовувати плетіння, яке визнане одним з найбільш безмежних способів моделювання. Існують зачіски, які не вимагають багато зусиль і часу, але при цьому перевершують всі очікування.

Булочка

Красиво заколоти волосся можна за допомогою укладання, яка підходять для середньої і будь-якої іншої довжини. Зачіску можна створити як на прямих волоссі, так і хвилястих.

 1. Зберіть на потилиці два пасма, взяті з боків біля скронь, в один хвостик.
 2. Зафіксуйте їх гумкою або невеликим зажимом.
 3. Решту волосся можна злегка начесать, так ви додасте зачісці об’єм.
 4. Основну масу волосся продевайте в зазор між двома пасмами зверху.
 5. Кінчик отриманого хвостики можна красиво заколоти або акуратно заховати всередину.

Бантик

Для того щоб ця зачіска виглядала не просто красиво, але і елегантно можна скористатися іншою інструкцією. В результаті у вас вийде оригінальний ляльковий бантик.

 • Візьміть пасмо волосся середньої товщини в області верхівки.
 • Зв’яжіть гумкою її як в хвіст, але не повністю, не простягайте все волосся. В результаті повинен вийти пучок.
 • Розділіть пучок на дві рівні частини, розтягнувши волосся з хвоста з боків. Таким чином, вийшов бантик.
 • Зафіксуйте дві частини банта невидимками. Можна скористатися шпильками.
 • Сформуйте серединку: залишився кінець не протянуых загорніть волосся знизу вгору. Потім просуньте його під гумкою біля основи хвоста.
 • Для фіксації можна також заколоти серединку маленькими шпильками.

Кінський хвостик з кос

 1. Розділити волосся проділом посередині.
 2. Заплетіть з боків два зовнішніх колоска.
 3. Зв’яжіть коси в один хвіст, закріпіть його гумкою.
 4. Від хвоста відокремте одну пасмо, а потім обмотайте нею підставу хвоста.
 5. Отримані кінці можна красиво укласти навколо, заховати всередину або заколоти невидимками в області основи хвоста.

Зачіски з невидимками

Невидимки називаються «BobbyPins». Ці аксесуари являють собою звичайні шпильки, які призначені для «невидимого» кріплення і фіксації пасом, локонів волосся. Сьогодні невидимки використовуються не тільки як інструмент для того щоб красиво заколоти довге волосся. Їх можна використовувати в якості прикраси (декору) зачіски.

Існує 3 найоригінальніших зачіски з використанням невидимок:

 • «Хрестик каскадом» на волосся в будь-якому бажаному місці три невидимки-шпильки прикріплюються горизонтально і паралельно один одному. Так можна швидко і красиво прикрасити зачіску, при цьому непомітно додавши обсягу коріння. Четверта шпилька фіксується «хрест-навхрест», як би скріплюючи перші три.
 • «Трикутник» — просто розташуйте три невидимки кінцем однієї до носика іншого. Візуально вони будуть виглядати як одна цілісна шпилька у формі фігури.
 • «Хештег» — «#» розташуйте два невидимки паралельно один одному. Потім дві інші невидимки закріпіть строго перпендикулярно першим.

Залежно від кольору волосся дівчини можна підібрати відповідний відтінок шпильки. Якщо ви блондинка, тоді доречно і красиво будуть виглядати світлі і яскраві невидимки. Якщо ви — володарка темних волосся, тоді варто віддати перевагу простим чорним невидимкам.

Залишити коментар