Як користуватися натуральним дезодорантом

Як правило, виділення поту являє собою природний і природний процес. Але є такі випадки, коли людину мучать фізіологічні особливості. Тому він рясно потіє. Ця проблема не є небезпечною для здоров’я, але приносить чималий дискомфорт. Мало того, що на одязі залишаються мокрі плями, з’являється ще й неприємний запах. В результаті, людина страждає комплексом неповноцінності. Він уникає громадських місць, відмовляється від занять спортом, закривається в собі. Сучасні засоби не допомагають позбутися від подібної проблеми. Мало того, вони можуть лише завдати шкоди.

Як працює натуральний дезодорант

За своєю природою піт не видає запаху, коли виділяється. Його створюють бактерії, що розвиваються в цьому середовищі. Саме тому, дискомфорт відчуває не тільки сама людина, але і оточуючі його люди. Велика частина простих косметичних засобів містять спеціальні елементи. Вони закривають пори, за яким виділяється піт. В результаті, відбувається їх закупорка, а це негативний вплив на роботу потових залоз.

До складу натурального мінерального дезодоранту входять виключно природні компоненти. Це природні антисептики і мінеральні солі. Такий дезодорант не порушує роботу потових залоз, і на закупорює їх. Він жодним чином, навіть не зачіпає процес охолодження організму. Дія відбувається таким чином: після використання дезодоранту на поверхні шкіри утворюється тонка плівка, невидима. Вона і захищає епітелій від розмноження патогенних бактерій протягом всього дня.

Переваги натурального дезодоранту

Існує величезна кількість причин, чому варто купити мінеральний продукт.

 1. По-перше, це безпечна косметика. Мінеральний дезодорант складається з натуральних речовин. У його складі немає запаху або спирту, барвника або алюмінію. Він повністю безпечний для людини, так як створюється на основі природних солей. Мало того, мінеральний дезодорант не викликає алергічної реакції, і не дратує шкіру.
 2. По-друге, це універсальний засіб. Його можуть використовувати всі охочі, починаючи від підлітків і закінчуючи дорослими людьми. Як чоловіки, так і жінки. Не має значення ні спосіб життя, ні статура, ні вік.
 3. Крім того, натуральні дезодоранти виготовляються без запаху. Тому при бажанні, кожен може користуватися своїм улюбленим парфумом додатково.
 4. Завдяки своїм якостям і властивостям натуральні дезодоранти використовуються не тільки для усунення неприємного запаху. Вони можуть допомагати в якості антисептичного засобу, наприклад, при укусі комарів або при пошкодженнях шкіри після гоління.
 5. Засіб досить економне, тому його можна використовувати протягом року. При цьому, воно буде настільки ж ефективним, як і в перші дні використання.

 

Чому варто спробувати

Мінеральні косметичні засоби користуються великим попитом і популярністю не тільки за свої заслуги. Тому є і позитивні сторони:

 • Натуральні дезодоранти на основі кристалів не мають протипоказань. Тільки якщо у людини є порушення, пов’язані з процесом терморегуляції.
 • Як уже згадувалося, до складу дезодоранту не входять емульгатори. Тому засіб ніяк не впливає на процес потовиділення.
 • Те ж саме стосується спирту і ароматів, тому ймовірність алергічної реакції зведена до мінімуму.
 • Мінеральні дезодоранти не залишають плям на одязі.
 • Вони не тільки обмежують розмноження бактерій, але ще і вбивають їх.
 • Сприяють швидкому загоєнню ран.
 • Блокують утворення характерного і неприємного запаху.
 • Оригінальні дезодоранти виготовляються за допомогою ручної технології, в процесі яких відбувається ретельна обробка сольових каменів.

Як правильно використовувати натуральний дезодорант?

Якщо це спрей, тоді кристали у флаконі слід залити простою водою. Вони будуть тривалий час розчинятися, саме тому такий засіб використовується протягом року. Навіть, якщо ним користуватися кожен день. Необхідно стежити за рідиною у флаконі. По мірі її використання, слід додавати нову воду.

Коли кристали повністю розчиняться, і рідина закінчиться, ємність можна використовувати вдруге, тільки вже з новими мінеральними речовинами. Як правило, засіб слід наносити після ванни або душу, коли шкіра повністю чиста. Це необхідно, щоб захисний шар утворився на її поверхні, і не давав можливості патогенним мікробам розмножуватися.

Використання мінерального дезодоранту ефективно, особливо якщо планується тривала поїздка за місто або на природу, при переїзді в транспортному засобі громадського призначення. А також, у важких санітарних умовах або під час тривалої подорожі. Дія натурального дезодоранту зберігається максимум до трьох діб.

Цей продукт гіпоалергенний, тому підійде навіть для самої чутливої шкіри. Він допомагає не тільки усунути неприємний запах або загоїти пошкодження, мінеральний дезодорант добре справляється з грибковими захворюваннями. Тому його можна використовувати і на ногах.

Залишити коментар