Як і чим можна призупинити старіння шкіри?

Чи ви пам’ятаєте вислів Поля Брега, який кількома фразами зміг довести, що старість не існує зовсім? Він говорив, що в людському тілі відбувається постійне оновлення клітин, і кожна з них не живе довше 11-ти місяців. Звичайно, це не відноситься до зубів і кісток, але все ж… Виходить, що ми повинні бути вічно молодими. Але чому так не відбувається?

Виявляється, що вся вина лежить зовсім не на черговому дні народження, а на отрути, які попадають в організм разом з їжею, питвом і навіть повітрям. Саме вони викликають процеси старіння організму, перші симптоми якого відображаються саме на шкірному покриві.

Провокуючі фактори

Основні причини того, чому відбувається передчасне старіння шкіри, виглядають наступним чином:

  • Утворення вільних радикалів, стающее результатом взаємодії радіації і ультрафіолету. З-за них слабшає кількість і якість еластинових і колагенових волокон, змінюється спадковість клітинних ядер;
  • Ультрафіолет підвищує сприйнятливість клітин, знижує їх імунітет і призводить до надлишку меланіну, тим самим ненависним пігментних плям;
  • Морози та вітри, які иссушают шкірний покрив;
  • Паління провокує старіння шкіри рівний тому, що відбувається з-за ультрафіолету;
  • Стан навколишнього середовища. Наш шкірний покрив, як губка, вбирає все, що є навколо нього, і якщо регулярно не чистити цю «губку», зморшки і ознаки в’янення з’являться дуже рано.

Той факт, наскільки швидко і як саме буде змінюватися вигляд кожного з нас, повністю залежить від того, які типи і етапи, через які відбувається старіння шкіри обличчя відбуватимуться в окремих випадках. У відповідності з цим потрібно розробляти і впроваджувати програми догляду за собою.

«Стомлене обличчя»: втрата пружності шийних і особових м’яких тканин

У жінок такий стан починається вже, приблизно 25 років, і воно характеризується втратою юнацької свіжості, округлості та придбанням перше, ледве помітних, симптомів старіння. До вечора обличчя виглядає виснаженим і навіть трохи старечим, складка від носа до губ чіткіше проглядається, кути рота опускаються, і спостерігається мінімальна набряклість.

Старіння шкіри обличчя у молодих жінок стає результатом хронічної втоми, регулярних стресів, відсутність повноцінного сну і куріння.

Що можна зробити?

Початковий процес старіння можна загальмувати шляхом освоєння мімічного масажу, який оптимізує звернення лімфи і крові. Зробити це можна самостійно, хоча набагато краще звернутися до косметолога. Сеанси не займають більше п’яти хвилин на добу, зате результат їх очевидна вже через місяць.

З косметичних засобів первинні ознаки в’янення можуть зупинити крему на базі ферментів, кислот фруктів, вітамінів, антиоксидантів і ретинолу.

Попутно використовуються ранкові зволожуючі, і нічні живильні засоби.

«Зморшкувате обличчя»

Сприйнятлива і стоншена шкіра обличчя перша покривається сіточкою дрібних зморшок в куточках очей утворяться дрібні «гусячі» лапки, над верхньою губою і підборідді формується «гофре», зморшкуватість стосується і нижнього століття, не кажучи про верхньому. Люди, у яких від природи тонка підшкірно-жировий прошарок, особа, старіють ще швидше, що проявляється у вигляді ввалилися через вікно щік і тотально морщинистого шкірного покриву.

Той факт, що зовнішній вигляд більше нагадує «сухе яблуко», повністю пояснюється постійною
нестачею вологи, це дає їжу для роздумів щодо того, як запобігти подальші негативні метаморфози.

Для початку в місці проживання потрібно встановити прилади, зволожують повітря, захищати обличчя від сонця, морозів і вітрів, прикриваючи його капелюхами та хустками. З косметичних засобів подібні етапи старіння і в’янення шкіри здатні уповільнити легкі сироватки і флюїди швидкого проникнення, бажано, на основі гіалуронової кислоти.

Саме вона чудово утримує вологу всередині епідермісу, хоч і складно туди проникає, звичайно, якщо не використовується у вигляді ін’єкцій.

Старечі деформації

Вивчаючи типи старіння, неможливо не згадати про це, який характеризується суттєвими метаморфозами зовнішності. Найбільше вони відбуваються у людей, які мають від природи повні обличчя з великими рисами, пористий і жирний шкірний покрив, «важкий» зовнішній вигляд. Зморшок, як таких мало, оскільки їх розтягує підшкірний жир. Але саме його велика кількість змушує шкіру обвисати, формувати товсті складки і деформувати свої первинні конфігурації. Це проявляється у вигляді «другого» підборіддя, мішки під очима і набряклості в цілому.

Всі такі етапи старіння стають підсумком сили тяжіння, хвороби, що супроводжується набряками, або банальної втрати пружності шкіри в силу віку людини. Як зупинити подібне старіння шкіри особи?

Потрібно контролювати свою вагу, запобігати набряклість, не відкидати можливість ін’єкцій ботокса і пластичної хірургії. З консервативних методів можна порекомендувати користуватися косметикою з ефектом ліфтингу, маски на основі морських водоростей і грязей, апаратні салонні процедури, класичний масаж обличчя і апаратний дренаж лімфи.

Комбінований і м’язистий

Причиною того, що зморшки зникають, то знову з’являються, супроводжуються зниженням
пружності м’яких тканин та віковими змінами, стає глобальна атака вільних радикалів, що призводить до комбінованого типу старіння.

В даному випадку потрібно всіма можливими шляхами збільшувати вироблення колагену, використовуючи специфічну косметику і досягнення салонної косметології.

Особи, які забезпечені дуже розвиненою системою м’язів, в’януть пізніше всіх. Але, коли це відбувається, шкіра сильно зміщується, і вимальовуються чіткі носогубної складки в області, в районі нижнього і верхнього століття, овал обличчя згладжується, утворюються незмінні «гусячі» лапки.

Останнім типом в’янення особового шкірного покриву є старече. Як запобігти подібне старіння шкіри обличчя не знає ніхто, крім пластичних хірургів.

Але і вони не Боги, і ознаки молодості не збережуться до самої смерті, і їх потрібно буде постійно коригувати і оновлювати. Чи готові ви на це заради краси?

Милі дами, пам’ятайте: навіть якщо куточки очей «прикрашають» гусячі лапки, а від носа до підборіддя тягнуться «носогубки», здорове почуття гумору, блиск в очах і жага нових знань і пригод здатна омолодити вас на всі 10, а то і 20 років! Будьте гармонійні і щасливі!

Залишити коментар