Як фліртувати з чоловіком: корисні рекомендації

Флірт – це мова відносин між чоловіком і жінкою. Особливі слова, жести, міміка приховують за собою симпатію і показують зацікавленість у партнері. Кокетство не обов’язково має бути спрямоване тільки на незнайомого чоловіка. Фліртувати можна і потрібно з чоловіком, колегою, другом дитинства. Що необхідно знати про магії флірту, щоб знайомитися і будувати відносини з самими різними і цікавими людьми?

Флірт з чоловіком

Навіть у благополучній сім’ї без флірту не обійтися. Відносини подружжя з часом стають менш сильними і пристрасними з-за однакових сірих буднів, побутових негараздів або звичайної нудьги. Щоб не дозволити любові згаснути, повернути у відносини пристрасть і романтику, фліртуйте з чоловіком.

Психологи радять жінкам час від часу влаштовувати романтичну вечерю при свічках, відвідувати ті місця, де ви гуляли разом до весілля, купувати еротична білизна, балувати себе новим одягом не тільки для урочистого випадку, але і просто так покрасуватися перед коханим. А ще частіше хваліть чоловіка, говорите про його досягнення, лагідно доторкнутися навіть при швидкоплинному контакті, будьте ніжною й уважною.

Флірт з незнайомцем

Не знаючи, як правильно фліртувати при знайомстві, жінки часто ведуть себе скуто і неприродно, не вміють показати свою зацікавленість і небайдужість. Ось підказки, які допоможуть сором’язливим дівчатам діяти успішно:

 • фліртуйте з позитивним настроєм, не бійтеся проявляти ініціативу, будьте впевненою в собі;
 • щоб зав’язати розмову, скажіть звичайне: «Привіт!» або задайте питання на загальну тему;
 • будьте веселою і безтурботною, отримуйте задоволення від спілкування;
 • використовуйте аксесуари: незвичайні прикраси, парфуми, книга, футболка з цікавим написом допоможуть вам почати розмову;
 • не будьте пасивною, на будь-якому заході або вечірці ведіть себе не як гість, а як господар будинку;
 • слухайте партнера активно і уважно, ніколи не перебивайте співрозмовника;
 • частіше посміхайтеся, це зробить вас більш відкритою для спілкування.

Визначте для себе власну лінію поведінки, яка буде природною і комфортною, тоді ви не будете боятися робити перші кроки назустріч при знайомстві.

Кращі прийоми флірту

Психологи склали точний перелік жіночих поз, міміки та жестів, які просто зводять з розуму чоловіків. Найбільш дієві з них це:

 • короткий пильний погляд, що триває 2-3 секунди;
 • прочинені губи в поєднанні з легким нахилом голови у напрямку до партнера;
 • повільна зміна ніг, коли жінка сидить, поклавши ногу на ногу;
 • дотик жінки до свого волосся, повільне накручування пасом на палець;
 • аромат ванілі або кориці, який виходить від жінки.

Крім поглядів і жестів, важливий також зовнішній вигляд. На думку сексологів, чоловіків привертає і провокує на матч флірт жіночність: чуттєві губи, м’які доглянуті руки, здорові волосся, граціозні і пластичні рухи.

Важливо також місце знайомства. Багатьом чоловікам подобається, коли жінки-водії фліртують з ними, перебуваючи за кермом автомобіля. У більшості випадків таке загравання закінчується знайомством. Але де б ви не зустрілися, не варто порушувати кордонів особистого простору людини і наближатися до нього ближче ніж на 30 див.

Можливі помилки

Якщо ви хочете успішно фліртувати, працюйте над своїм внутрішнім станом. У разі, коли ви відчуваєте невпевненість, смуток, відчай, жодні зовнішні атрибути вам не допоможуть. Зосередьтеся на позитивних емоціях. Згадайте щасливі моменти свого життя, посміхайтеся без особливого приводу, навчитеся відчувати красу кожного моменту.

Ще одна перешкода для флірту – страх перед незнайомими людьми. Намагайтеся бути більш відкритою, думайте про те, що зовсім незабаром цей незнайомець може стати вашим кращим другом або навіть єдиним коханим чоловіком, з яким ви захочете зв’язати життя. Якщо потрібний вам чоловік занадто скромний або сором’язливий, його можна підштовхнути зробити перший крок. Знайдіть привід, щоб зав’язати розмову: запитайте, який годину, допоможіть розібратися в проблемній ситуації.

Галаслива компанія навколо вас може відлякати потенційного партнера. Якщо так сталося, просто не форсуйте події. Дочекайтеся, коли чоловік наважиться заговорити і підтримайте його пропозицію потанцювати або разом випити. Зовсім не обов’язково погоджуватися з тим, що вам робити не хочеться, але можна запропонувати альтернативний варіант. Наприклад, якщо не хочете танцювати, запропонуйте чоловікові разом прогулятися або випити кави.

Завдяки всім перерахованим способів, ви отримаєте задоволення від нового знайомства, а можливо навіть зустрінете свого супутника життя. Використовуйте різноманітні прийоми: жести, натяки, міміку, сексуальний погляд. Не забувайте, що чоловікам подобається щирий інтерес, що проявляється до них, тоді вони відповідають взаємністю.

Залишити коментар