Хочу бути велетнем: як стати високим

Для багатьох людей проблема зростання виходить на перший план. Особливо це стосується чоловіків. Однак і багато жінок мріють позбавитися від зайвої мініатюрності. Для цих людей висока статура є недосяжною мрією, здійснити яку можливо, проявляючи наполегливість та силу волі.

Як можна витягнутися в зростанні: чоловічий і жіночий погляд

Ніхто не стане сперечатися, що сильній статі високий зріст необхідний, щоб відчувати себе повноцінним. За статистикою високі чоловіки більш успішні не лише в особистих відносинах, але і в роботі. Часто малорослі представники сильної статі просто миряться зі своєю проблемою, коли вони стають старше 25 років.

Не варто зневірятися, якщо за паспортом вік перевищив цю позначку, адже навіть розмінявши п’ятий десяток можна підтягнутися у висоту на кілька сантиметрів, було б бажання.

Звичайно, скелет людини краще всього підштовхнути в момент його формування, наприклад, в 16 років, але багато людей продовжують рости і після 20. Ті ж юнаки після приходу з армії набувають не тільки додаткову м’язову масу, але і до п’яти сантиметрів зросту.

Панночкам в цьому питанні простіше: одягла туфлі на високому каблуці, уклала волосся у високу зачіску і зайвих 15 сантиметрів додалися самі собою. Та й чоловіки дуже часто цінують саме «дюймовочек».

Однак і такі дами нерідко цікавляться, як можна за тиждень витягнутися в зростанні, хоча, як показує практика, отримати які-небудь результати за цей короткий термін неможливо.

Як витягнутися в зростанні: що для цього треба?

Головними факторами, які допоможуть домогтися «велетенською» комплекції, є наступні:

  • наполегливість;
  • сила волі;
  • правильне харчування;
  • повноцінний сон;
  • систематичність;
  • фізичні навантаження.

Невиконання хоча б однієї з цих вимог може звести до нуля всі інші старання і зростання так і залишиться на колишній позначці.

Наполегливість – у даному випадку характеризує бажання, націленість і ентузіазм. Також дуже
важливо вірити в себе, незалежно від віку і статі. Саме наполегливість є першим відповіддю, який дається на запитання, як у зростанні витягнутися в 16 років і старше.

Як тільки людина починає вирішувати свою проблему з цим фізичним показником, його звичний режим доведеться міняти і переобладнувати.

Це дуже важко, особливо для людей, у яких весь день розписаний по хвилинах, а особистого часу мінімум.

Сила волі – ось що важливо. Тверде рішення досягти результату не повинно бути зламано звичним розпорядком дня.

Щоб зростання почав збільшуватися, організм необхідно забезпечувати мікроелементами і вітамінами. Правильне харчування – ще один фактор, без якого досягнення поставленої мети неможливо. Людям, які хочуть знати, як збільшити свій зріст у домашніх умовах, значно витягнутися, необхідно переглянути свій раціон. В меню повинно бути багато білка.

Вегетаріанцям не варто впадати у відчай!

Крім м’яса, білок міститься в бобових, горіхах, крупах. Також дуже важливо вживати продукти, в яких є велика кількість вітаміну А, наприклад, морква. Крім того, краще відмовитися від алкоголю і сигарет. Доведено, що куріння і випивка в підлітковому віці гальмують зростання людини. Не варто також забувати про кількість чистої води, яку треба випивати в день.

Як часто маленьким дітям кажуть, що уві сні вони ростуть. І їх не обманюють! Дійсно, ріст клітин, а з ними і всього організму, відбувається уві сні. Саме тому повноцінний сон дуже важливий для людини, яка прагне підрости.

Ну і, звичайно ж, фізичні вправи. З цього питання існує маса програм, яку можна підібрати індивідуально. Краще всього звернутися до тренера, який, крім фізичних вправ на ріст, складе і комплекс занять, дозволяють тримати своє тіло у формі.

Трохи про турніку

Напевно багато задавали собі питання: чи можна в зростанні витягнутися за допомогою турніка?

Так, можна. Більш того, цей спосіб найбільш поширений і простий.

Необхідно виконувати кілька вправ по 5-8 разів, щоб отримати надбавку в зростанні до 10 сантиметрів. Головне правило: на турніку тіло повинно знаходитися в розслабленому стані. Основний навантаженням є свій власний вагу.

Через деякий час навантаження можна збільшити, прив’язавши до ніг важки, наприклад, використовувати спеціальні пояси навколо щиколоток, наповнені піском. Вправи, що дозволяють витягнутися в зростанні, треба виконувати систематично, а не раз у тиждень, коли є бажання.

Як правило, турнік можна знайти на будь-дитячому майданчику, у дворі школи, його також легко зробити самостійно в домашніх умовах. Тому записуватися в спортзал немає гострої необхідності, хіба що додатковою метою є збільшення м’язової маси.

Тільки дотримуючи всі правила і дотримуючись систематичності виконання фізичних вправ, можна домогтися бажаного результату і трохи перехитрити Природу.

Залишити коментар