Хочете стати королевою – будьте нею!

Більшість жінок заслуговують кращого життя, в якій немає місця сірим будням і сльозам, а буде лише захоплення і десятки відданих шанувальників. Але головна проблема в тому, що лише одиниці жінок, дівчат здатні визнати власні помилки і почати дійсно змінюватися, а не тільки розповідати про це. Ви можете стати королевою «балу життя» в будь-якому віці. Але спочатку треба позбутися комплексів.

Позбуваємося комплексів

Незадоволеність власним життям – проблема, знайома представницям прекрасної статі в будь-якому віці. І основною перешкодою, з-за якої не вдається насолоджуватися особистим життям або просуватися по кар’єрних сходах, стає невпевненість у собі.

Природно, такі комплекси зароджуються ще в дитинстві. Батьки повинні допомогти формується особистості адаптуватися в колективі, дитячого садка чи школи, знайти відповідь на питання, як зуміти стати справжньою королевою класу. Довірчі відносини і спілкування дозволять кардинально змінити життя дитини.

Часто мами самі потребують допомоги і не можуть дати правильну пораду дочки, в результаті невпевненість і смирення стають звичним станом молодої жінки. В будь-якому віці можна кардинально змінити своє життя. І основна складова успіху в цьому непростому починанні – щире бажання. А якщо щось не «клеїться» у школі, іноді достатньо просто змінити обстановку. Це хороший спосіб, що допомагає як покращити успішність, так і стати королевою школи.

Перестати жити примарними надіями

Матері не варто налаштовувати дочку на те, що одного разу в її житті з’явиться ідеальний чоловік, який забере її у свій «палац», де вони будуть жити щасливо і благополучно. Так, стати щасливою можливо. І це – найбільш очікуваний відповідь на питання «Як стати королевою?». Але не треба плекати мрії про долю героїні знаменитої дитячої казки «Попелюшка». Чудеса, звичайно, трапляються, але основу щасливого життя ви повинні закласти самостійно.

Такі базові поняття, як повага, турбота, відповідальність, довіру, вміння прощати, не тільки отримувати, а й дарувати любов і теплі почуття – це те, що дівчинка повинна засвоїти ще в підлітковому віці. І коли ми говоримо про пошану, слід пам’ятати, що потрібно поважати себе і свої бажання в тому числі. Саме це допомагає стати впевненіше.

Знайте «ворога» в обличчя

Незадоволеність фізичними даними і інтелектуальними здібностями, низька самооцінка, що вічно гальмує розвиток особистості. Будь-яка нестандартна ситуація призводить вас в замішання: утруднене дихання, клубок у горлі, сльози на очах. Достатньо погляду начальника для того, щоб паніка затьмарила розум. Думка оточуючих для вас асоціюється з вироком суду, а критика може стати причиною безсоння.

Вам дуже складно прийняти правильне рішення. Ви відчуваєте себе некомфортно в незнайомому суспільстві, прагнете швидше опинитися вдома, у звичній обстановці. Із захопленням, а часом з заздрістю дивитеся на інших жінок, яких супроводжують захоплені погляди чоловіків.

Ви намагаєтеся не дивитися в дзеркало, рідко оновлюєте гардероб. Якщо ви знайшли знайомі вам «симптоми», ви на вірному шляху, адже всі ці ознаки є підставою для початку роботи над собою. Самокритичну ставлення дозволяє впоратися з будь-якими проблемами, позбутися комплексів.

Готуємося до прийняття «титулу». Прийоми для боротьби з собою

Насамперед, перестаньте звинувачувати батьків у своїй неспроможності. Якщо вас постійно опікали, саме час міняти. Адже «королева» – це ще й уміння бути стійкою, сильною, а не примхливою. Перекладаючи відповідальність на самих близьких людей, ви стаєте слабкіше, а тріщина в сімейних взаєминах стає більше.

Дитинство пройшло, постарайтеся викреслити з пам’яті сумні моменти, діліться з друзями історіями про щасливі дні і випадках, як, наприклад, коли ви хотіли стати королевою балу, але не стали, що не завадило вам досягти успіхів у подальшому житті.

Повернутися в минуле і попередити неприємні ситуації неможливо, розглядайте їх як уроки. А робота над помилками допоможе уникнути подібних неприємностей. Навчіться припиняти негативні думки по відношенню до себе і оточуючих. Не реагуйте на думку сторонніх, приймайте рішення самостійно, покладаючись на власні знання, інтуїцію, мораль. Якщо складно позбутися впливу оточуючих, подумайте, а чи вони готові допомогти вам у складні моменти?

Зверніть увагу на діяльність, яка вам приносить справжнє задоволення. Дозволяйте собі мріяти, уявляючи себе переможцем. Думки про тріумф обов’язково матеріалізуються, якщо щиро вірити у власні сили, докладати зусилля, а не чекати щедрих подарунків від долі.

Смілива поведінка позитивно впливає на самооцінку, дозволяє впоратися з комплексами. Бездоганна постава, впевнена хода – цим мистецтвом може оволодіти кожен. Ваші жести мають бути впевненими. У перші дні вам доведеться стежити за кожним рухом, але поступово навчитеся впевнено триматися в будь-якому суспільстві. Підіть на курси ораторської майстерності і сценічної мови або запишіться на вебінар. Знайдіть тренера для майстер-класу, здатного вказати на ваші помилки і скоригувати недоліки.

Якщо немає коштів, то інтернет рясніє методиками, що дозволяють самостійно, абсолютно безкоштовно коригувати дикцію і тембр. Вміння рівне спілкуватися, впевнено доводити свою правоту здатне творити дива.

Еталонний зразок

Кожен індивідуальний, тому не варто наслідувати інших людей, повністю копіюючи їх образ і манеру поведінки. Зверніть увагу на людей, які з вашої точки зору гідні поваги, використовуйте історію їх життя, як джерело натхнення. Спостереження за успішною жінкою, з таким же типом фігури, як у вас, допоможе визначитися з вибором стилю, який підкреслює вашу привабливість.

Що б там не говорили, але зовнішність і вироблене вами враження мають вирішальне значення. Привабливість – зброя представниць прекрасної статі, що дозволяє досягти будь-якої мети. Тому мистецтво одягатися гармонійно зобов’язана освоїти кожна жінка.

Бути не просто жінкою, а стати королевою для себе або коханої людини – непросте завдання, але ви можете з нею впоратися. Вважаєте себе некрасивою? Вивчіть фотографії зірок на сцені і в домашній обстановці, без ефектних костюмів, макіяжу та зачіски. Повірте, вони встають з ліжка в такому ж вигляді, як і звичайні люди.

Wow-ефект: здивуйте зміною іміджу

Пара стильних речей, оновлений вміст косметички в поєднанні з послугами професійного перукаря – чарівний коктейль, завдяки якому жінка може почати нове життя.

Акцентуйте увагу на достоїнства фігури, не дозволяйте собі з’являтися в суспільстві без манікюру, зачіски та макіяжу. Доглянута жінка привертає увагу представників протилежної статі.

Несподіване перевтілення – ефективний спосіб, що дозволяє змінити думку оточуючих, паралельно відчувши власні сили.

Якщо ваш гардероб складається з безформних однотипних речей, навіть при пишних формах купіть відверте вечірнє плаття для корпоративу або сімейного торжества.

Прості поради

  • Прикладіть максимум зусиль для того, щоб стати професіоналом у певній сфері діяльності. Регулярно займайтеся підвищенням кваліфікації. Для вас не повинно бути питань, на які ви не зможете відповісти;
  • Тримайтеся впевнено в будь-якому суспільстві. Пам’ятайте, що королевами не народжуються, цей статус – результат копіткої праці. І шанс домогтися цього є у кожної жінки. Ведіть активний спосіб життя;
  • Зневажливе ставлення до власної зовнішності – найпоширеніша помилка жінок. Стежите за модою, купуйте нові вбрання для кожного значимого події, не забувайте про аксесуари. Зверніть увагу і на стильні еротичні речі. Вони дадуть натхнення і допоможуть, якщо ви хочете знати, як стати для коханого королевою в ліжку.

Не відкладайте початок нового життя на наступний місяць або тиждень. Щаслива жінка випромінює особливу енергетику, позитивно впливає на оточуючих. Шлях до досконалості приведе до перемоги!

Залишити коментар