Хитрість для білосніжних кінчиків нігтів — відбілюючий олівець

Французький манікюр – класика, яка ніколи не вийде з моди. Незважаючи на всю витонченість і видиму легкість у виконанні, недосвідчені жінки стикаються з низкою труднощів. Для їх вирішення пропонується безліч варіантів, і найпростіший – користуватися білим олівцем для нігтів.

Білий олівець для нігтів: навіщо потрібен?

Купуючи цей предмет, багато жінок задаються питанням: навіщо він потрібен і як правильно ним користуватися?

Друга назва олівця – відбілюючий. Як раз в назві приховано основне призначення – відбілювання, він потрібен для додання більш здорового і доглянутого вигляду. По суті це альтернатива лаку, але використовується тільки для французького манікюру.

Під нігтьовим простором накопичується бруд, пігменти, які можуть істотно псувати зовнішній вигляд нігтів. Крім безпосереднього зміни кольору, грифелем можна очистити простір.

За рахунок фізіологічних особливостей, постійного контакту з агресивними речовинами навколишнього середовища поступово змінюється колір нігтів, які також втрачають свій блиск. Рекомендовано використовувати жінкам, які віддають перевагу натуральність, і з жовтими нігтьовими пластинами.

Важко не погодитися, що пігменти додадуть більш натуральний білий відтінок.

Але не завжди це буде краще покриття лаком. Після покриття прозорим лаком, з внутрішньої сторони нігтя, проходять олівцем, результат може не вразити, якщо лінія «усмішки» має похибки або неправильні риси.

Олівець допоможе приховати недоліки після нарощування, на відновний період. За рахунок складу – біла глина, або медичний крейда, які насичують нігті мінералами – вдається додатково зміцнити нігтьову пластину, але тільки при регулярному використанні.

Як правильно користуватися білим олівцем для нігтів?

Для досягнення чудового результату, в його використанні необхідно дотримуватися ряду правил:

  • спочатку потрібно зробити манікюр – за вибором (обрізний, апаратний тощо), якщо використовуються креми, масла – необхідно почекати повного вбирання і знежирити кінчики пальців, вимивши і ретельно їх висушивши;
  • під нігтями повинно бути абсолютно сухо, інакше вийде неакуратно і размазанно;
  • для класичного французького манікюру, роблять покриття прозорим лаком або гель-лаком;
  • необхідно переконатися в тому, що грифель добре заточений, оскільки якщо кінчик тупий, буде важко фарбувати вузькі простору і рівномірно нанести його;
  • змочіть кінчик грифеля і проведіть їм по внутрішній стороні нігтя, промальовуючи лінію півмісяця, так звану «посмішку»;
  • завершальний етап – акуратне видалення залишків пігменту з шкіри кам’яної паличкою, змоченою у воді, або серветкою.

Переваги олівця, можуть бути одночасно і його недоліком. Натуральний ніготь не може бути білим, як аркуш паперу, він має свою прозорість, жовтизну. Порівнюючи лакове і карандашное покриття французького манікюру по ступені насиченості, ми віддамо перевагу, звичайно, лаку, але результат є штучним. Тому, якщо жінка чекає такого ж ефекту, як і від покриття лаком – марно.

Білий пігмент, змиється буквально відразу ж після першого контакту з рідиною, залишивши після себе лише легку білизну, іноді острівцями, істотно псуючи зовнішній вигляд. До всього іншого, після контакту з водою пігмент вбирається в шкіру пальця – залишаються білі розводи.

Види білих олівців для дизайну нігтів

Методики покриття і косметика постійно удосконалюються, виробники прагнуть враховувати думку і побажання жінок, таким чином, і були створені воскові відбілюючі олівці.

Їх перевага полягає в тривалому терміні служби, т. к. віск щільно і надійно прикріплюється до нігтів і може навіть перенести миття рук.

Порівняно з представниками з крейди або глини, воскові більш рівно і легко лягати, не розмазуються. Деякі фірми стверджують, що їх регулярне використання сприяє відбілюванню нігтьової пластини.

Тандем білого олівця і лаку дозволив створити шар олівець, що зовні нагадує звичайний. На одному кінці є металевий наконечник, для створення тонких ліній, і необов’язково для французького манікюру – це можуть бути візерунки, квіти, будь-який дизайн.

Друга сторона забезпечена спеціальною кистю, яка швидко змінюється з широкої на тонку. Завдяки такому засобу, можна швидко надати пальцях рук доглянутий вигляд і створити ідеальний французький манікюр гель-лаком навіть новачкам у цій справі.

Правила використання лакирующего олівця

Методика його використання схожа на використання гель-лаку.

Обробивши пальці, наносимо базу, після чого широким пензликом покриваємо ділянку нігтя обраним відтінком. Моделювати покриття можна тонкою кистю або металевим стрижнем, за бажанням можна додати рисунки, тонким металевим наконечником). Після завершення моделювання наноситься захисна база (топ).

Переваги лакового олівця полягає у швидкому висиханні шарів – що істотно економить час.

Більш того, невдало виконаний манікюр можна видалити серветкою, при цьому нижній шар не постраждає.

Відгуки про білому олівці для нігтів різноманітні. Одні жінки кажуть, що він не врятує в будь-якій ситуації і крейдяний варіант швидко втрачає вигляд. Тому, якщо хочете ефект френча надовго, то краще використовувати звичайне покриття лаком або лаковані олівці.

Залишити коментар