Характер жінки по формі її зачіски

Ви коли — небудь замислювалися, що зачіска може багато сказати про характер її власниці? Вчені довели, що це дійсно так.

Якщо ретельно вивчити це питання, то характер жінки по формі її зачіски може визначити навіть чоловік! Щоб скласти правильне враження про людину, корисно дізнатися, як по укладанні волосся можна визначити деякі його особистісні якості.

Зачіска може розповісти оточуючим людям дуже багато. А волосся – природна прикраса для кожної жінки. Недарма французи говорять, що у справжньої леді завжди в порядку взуття, а також зачіска. Якщо жінка захоплюється своїми волоссям, вона впевнена в своїх силах.

Особи, які часто змінюють свою зовнішність, навпаки, намагаються відшкодувати незадоволеність життям у частій зміні іміджу.

Коса

Жінки, які люблять заплітати волосся в косу, як правило, люблять проводити вільний час на самоті з будь-якою книгою. На питання «як справи» такі жінки відповідають односкладними реченнями. Такі дівчата дуже люблять себе, але при цьому, вони піддаються тиску з боку, навіть якщо це їм не дуже подобається.

Любительки такої зачіски вміють йти до поставленої мети незважаючи ні на що. Вони досить іронічні, люблять пожартувати, ніколи не полізуть за словом в кишеню. Підкреслимо одну особливість – чим тугіше заплетена коса у дівчини, тим замкнутішим вона до оточуючих людям.

Хвостик

Насправді характер жінки по зачісці досить легко розпізнати, не потрібно навіть мати якихось особливих навичок. Наприклад, хвіст, як правило, воліють цілеспрямовані жінки. Вони дуже амбітні, хоча враження створюють протилежне.

Але все-таки такі дівчата на перше місце ставлять сім’ю, а вже потім все інше. Люблять ділити людей на «чужих» і «своїх». Коли у такої дівчини народжується дитина, він стає воістину щасливчиком, у нього буде все найкраще і корисне.

Пучок нагорі

Чим вище пучок у жінки, тим вища її самооцінка. Як правило, таку зачіску люблять жінки-філософи, які звикли пускати всі свої справи на самоплив. Якщо у них є можливість уникнути прийняття рішення, повірте, вони нею скористаються. При цьому такі дівчата завжди виділяються своїм зовнішнім виглядом з натовпу. Вони люблять і вміють гарно себе подавати. Відмінною рисою таких дівчат є те, що вони часто вплутуються в різні неприємності, це їх спосіб життя, характер далеко не дуже простий.

Пучок внизу

Від такої особистості з самого дитинства чекають дуже багато, при цьому панночка з усіх сил буде намагатися догодити своїм батькам. З-за чого вже в ранньому віці такі люди часто отримують комплекс відмінниці. Вона дуже сумлінна, послужлива і за життя відповідальна у будь-якій справі. В шлюбі чоловікові з такою дамою буде трохи нуднувато, але при цьому як дружина вона буде виконувати всі зобов’язання на відмінно.

Коротка стрижка

Такого роду зачіски люблять носити дами, які люблять всякі авантюри, можна навіть не дивитися по місяцю народження, щоб зрозуміти, що вони просто обожнюють сунути ніс у чужі справи і природно за це дуже часто отримують. Характер у таких осіб, як правило, дуже ексцентричний, а з віком він буде ставати ще більш яскраво вираженим. Такі особи воліють жити, як їм зручно, не позбавлені почуття гумору і працьовитості.

Кучеряве волосся короткострижені

За цією формою зачіски можна визначити склад розуму її власниці. Така дама вміє концентруватися на важливих речах завдяки тому, що у неї чоловічий характер, вона вміє відкидати все непотрібне в її житті. В коханні та сімейних відносинах їм не дуже везе, так як вольовий характер не кожен чоловік витримає.

Боб — каре

Такого роду зачіски люблять вибирати панянки, схильні до перепадів настрою. При всьому цьому, поганий настрій абсолютно не заважає мати достатньо широкий спектр інтересів.

На роботі у них теж все відмінно. Завдяки своїм амбіціям такі дівчата дуже стрімко піднімається по кар’єрних сходах.

Чоловіки, будьте обережні!

Якщо у вас м’яких характер, така дівчина вмить «зажене вас під каблук». Обставини такі, що чим коротше будуть локони зачіски, тим вимогливіше буде дівчина до свого партнера і оточуючим її людям. Чим довший за формою будуть волосся, тим простіше впоратися з такою дівчиною.

Довге волосся

Довге волосся, як правило, воліють панянки, які з великою радістю перекладають свої проблеми на інших людей. В ідеалі, їхні нескінченні питання вирішувати повинен чоловік. Дами з таким типом зачіски люблять, щоб їх носили на руках, обожнювали їх, заробляли для них багато грошей і приділяли тільки їм масу часу.

При всьому цьому, дами не відрізняються особливим розумом і не вміють хитрувати. Ну а поки що такий чоловік не з’явився, вони якось справляються зі своїми проблемами самі і у них це непогано виходить. Думка така: чим довше волосся, тим більш консервативне у панянки виховання.

Довгі хвилясті локони

Життя цих дам дуже насичена, вони отримують від неї задоволення, є місце веселощам і розпусне життя. Думка така — чим волнистее локони, тим своенравнее їх володарка, вона не пропустить жодного чоловіка повз себе. Іноді ці вельми своєрідні дами спочатку діють, а вже потім думають своєю прекрасною голівкою, і любов до такої спонтанності іноді призводить до поганих наслідків.

Як правило, вони пізно виходять заміж, так як такий характер може винести не кожний. Вони високо цінують хороші моменти в житті, люблять веселощі і просто не виносять одноманітне життя. За своєю суттю такі особи люблять йти на авантюри і «занурюються з головою» в різні пригоди. Люблять жити на «широку ногу», але за чужий рахунок, їм підходять щедрі чоловіки, які можуть собі дозволити необґрунтовані витрати.

Креативна стрижка

Зачіски креативного стилю обожнюють люди, що люблять творити, ну або ті, хто хоче в майбутньому стати подібною персоною. Такі дівчата – прихильниці загальної уваги, вони подобаються сильній статі, дуже розкуті і на першому побаченні можуть вже піти додому до незнайомому хлопцеві. Серед них зустрічається багато таких, хто любить провокувати і керувати людьми.

Ці трохи безрозсудні особи бажають бути своєрідними у всьому, відрізняються себелюбством і вмінням відмовляти. Чим незвичніше зачіска, тим найімовірніше, що ця особа просто боїться показати себе справжню, прикриваючись зухвалим зовнішнім виглядом.

Африканські кіски

Дівчата з косами абсолютно не здатні працювати в офісі, вони не знайомі з такими поняттями, як стриманість, пунктуальність, старанність.

Для них все це занадто нудно і буденно. Набагато цікавіше відправитися в далеку подорож і повернутися через три місяці — після запаморочливої поїздки в теплі краї.

Такі особи не люблять підкорятися чоловікам і вони хочуть самостійно реалізувати себе як особистість, але при всьому цьому такі жінки не забувають про те, що треба заробляти гроші для хорошого життя.

Багато хто не вірять, що по зачісці можна визначити типаж дівчата, всі звикли дізнаватися характер жінки по місяцю народження, але це не єдиний варіант. Зараз у світі нових технологій, не складе труднощів дізнатися трохи цікавої інформації про дівчину з її зачісці.

І вам не буде потрібно з’ясовувати її рік народження, щоб зануритися у вивчення гороскопів – досить зайти в Інтернет і визначити типаж симпатичної жінки за її зачісці.

Залишити коментар