Вушні краплі для дітей

Діти страждають від болю в вухах набагато частіше, ніж дорослі, тому відповідальні батьки повинні бути готові до боротьби з такою неприємністю. Потрібно спільно з лікуючим лікарем своєчасно вибрати і застосувати ефективні вушні краплі для дітей, щоб дитині не довелося довго терпіти болісні симптоми недуги і долати можливі ускладнення.

Захворювання органів слуху особливо небезпечні для дітей. Вушні краплі дітям призначають при отитах – інфекційних ураженнях зовнішнього, середнього або внутрішнього вуха. Щоб не помилитися у виборі лікарського препарату, потрібно визначити вид недуги і стан барабанної перетинки. За механізмом дії краплі можуть бути антибактеріальними, протизапальними або комбінованими.

Цілющі флакончики для маленьких вушок

Широкою популярністю користуються краплі, що містять антибіотики, до яких чутливі шкідливі мікроорганізми, що викликали набряк і запалення органів слуху.

Софрадекс

До складу цього засобу входять антибіотики широкого спектру дії – фрамецин, грамицедин і дексаметазон. Дані речовини в поєднанні з іншими компонентами знищують багато хвороботворні бактерії, що не допускають їхнього подальшого розмноження, знімають свербіж і алергію, усувають запальний процес.

В окремих випадках Софрадекс призначають і немовлятам і дітям молодшого віку, але з обережністю, так як передозування призводить до побічних дій.

Анауран

Комбінований препарат, що містить антибактеріальні та знеболювальні засоби. З допомогою Анаурана можна загальмувати розвиток як грампозитивних, так і грамнегативних мікробів, позбутися від больового синдрому та свербежу.

Малюкам, які не досягли однорічного віку, такі крапельки можна закопувати тільки під суворим контролем лікаря.

Отофа

Рифаміцин (основна діюча речовина) ефективний проти стафілококів, гонококів, стрептококів, пневмококів, эшерихиям, протеям і навіть мікробактерій туберкульозу.

Отофа успішно бореться із запаленням і болем. Ці вушні краплі допустимі для лікування дітей у віці до року, а також вирішуються при пошкодженні барабанної перетинки.

Ципромед

Цей препарат допоможе вилікувати таку важку недугу, як середній отит з перфорацією, адже антибіотик ципрофлоксацин проникає у вогнище запалення і впливає і на що розвиваються бактерії, і на мікроорганізми, які тимчасово не активні.

Ципромед безпечний для малюків, починаючи з 12 місяців.

Отипакс

Вушні краплі з такою назвою, згідно інструкції по застосуванню, можна дітям-немовлятам і не є антибіотиком. Ліки швидко усуває больові відчуття, зменшує набряклість і інші ознаки запалення, дезінфікує слуховий прохід, практично ніколи не стає причиною алергії.

Крім того, у складі засобу є спирт, який витягує вологу з середнього вуха, полегшуючи стан дитини.

Отинум

Активна речовина Отинума – холіну саліцилат — має виражену знеболювальну та антимікробну властивість.

Такі краплі можна придбати для лікування гострого, зовнішнього, середнього отиту, розм’якшення скупчень сірки, дезінфекції після видалення сторонніх тіл з вуха. Отоларингологи часто призначають даний засіб маленьким дітям, але не молодше 1 року.

Лікуйте малюків правильно

Щоб допомогти, а не нашкодити хворому дитині, необхідно знати правила закапування вух.

  1. Нагріті до температури тіла краплі набирають у стерильну піпетку.
  2. Під час процедури маленький пацієнт повинен лежати на боці.
  3. Після закапування масажують хрящик, що прикриває вхід в слуховий прохід.

Безпосереднє закапування можна замінити нанесенням крапель на невелику ватну турунду.

Запалення вух доставляє дитині чимало неприємних відчуттів, заважає повноцінному розвитку і відпочинку, загрожує слуху. Але будь-які отити не представляють небезпеки, якщо вчасно звернутися за медичною допомогою і порадою доктора скористатися вушними краплями для дітей, які показані при виявленої хвороби. Навчіться правильно закапувати ліки, і перші результати не змусять себе довго чекати!

Залишити коментар