Вправи для талії: качаємо м’язи, робимо силует ідеальним

Багато жінок мріють мати «осину» талію і старанно ведуть боротьбу із зайвими сантиметрами на цій ділянці свого тіла. Але так вже влаштований жіночий організм, що саме в області живота і боків в першу чергу накопичуються жирові відкладення, а йдуть вони навіть при самих старанних тренуваннях останніми.

Вся справа в генетиці і боротися з нею дуже складно. Виявляється, скупчення жиру в цій галузі покликане захищати внутрішні органи від холоду, ударів і струсів.

Крім цього, багато залежить від конституції кожної, окремо взятої жінки. Так, для одних дам нічого не варто «промальовувати» лінію талії відвідавши кілька занять аеробікою, інших це завдання здається нездійсненним. Як же зробити свою талію вузької?

Як позбутися від обсягів талії?

Яку б частину своєї фігури ви не збиралися зменшити, будь то широкі стегна або недостатньо вузька талія, у вас нічого не вийде, якщо не буде у вашому житті трьох основних складових якісного схуднення і підтримки ваги в нормі.

В їх число входять:

  • правильне, здорове і регулярне харчування;
  • повноцінний відпочинок і питний режим;
  • фізичні навантаження та регулярні прогулянки.

Регулярна і якісна «прокачування» преса, тренування косих м’язів і м’язової тканини спини, використання аеробного навантаження обов’язково дадуть результат. Головне – запастися терпінням і дотримувати правила схуднення, і у вас обов’язково вийде зробити талію тонкою.

Як зробити тренування ефективними

Щоб вправи, спрямовані на створення вузької талії, були максимально ефективними проводити їх потрібно в той час, коли ви самі відчуваєте бажання потренуватися. Цей час має бути постійним завжди, в будь-який день.

Що стосується навантаження, то її збільшення повинно бути поступовим. Як би швидко вам хотілося схуднути в талії, завжди потрібно пам’ятати про золоте правило: «Краще робити трохи вправ для вузької талії, але щодня, ніж перенапружити на одному тренуванні і потім тиждень страждати від болю у м’язах».

Підняти настрій, а також краще та якісніше виконувати будь-які вправи допоможуть хороша ритмічна музика і приплив свіжого повітря. Ніяк не обійтися без зручним, не сковувати рухів одягу, яку легко придбати в спеціалізованому магазині або можна пристосувати для цих цілей якісь речі зі свого гардеробу.

Комплекс вправ для зміцнення м’язів талії

Як можна швидко зробити талію вузької?

Існує величезна кількість вправ, в виконанні яких беруть участь м’язи преса, але найбільш ефективними для «промальовування» талії визнані наступні:

  • Повороти ніг. Лягти на спину, лопатки притиснути до підлоги, ноги зігнути в колінах, ступні уперти в підлогу. Виконувати повороти ніг управо-вліво до торкання підлоги стегном від 5 до 15 разів. Тулуб при цьому має залишатися нерухомим, лопатки притиснуті до підлоги;
  • Прокачування преса. Лягти на спину, руки покласти за головою. Ноги випрямити і зібрати разом. Піднімати верхню половину тулуба 10-15 разів;
  • Присідання вліво-вправо. Стати на коліна, руки зчепити за головою. Опускати по черзі таз то на ліву сторону, то на праву, тобто сідати попою на підлогу біля колін. Повторювати 10-15 разів;
  • «Млин». Стати рівно, ноги поставити на ширину плечей. Виконувати повороти вліво-вправо при нерухомому положенні ніг. Зробити 10-20 повторів;
  • Нахили тулуба. Стати рівно, ноги поставити на ширину плечей. Виконувати нахили тулуба вбік як можна нижче. Повторювати 15 разів в кожну сторону.

Ще одним чудовим способом зробити талію тонше є крутіння обруча, а також заняття на тренажері «Грація». В якості щоденної аеробного навантаження для бажаючих схуднути в області талії, а також для тих, кого турбують занадто широкі стегна, відмінно підійдуть заняття на элипсоиде і біговій доріжці.

Прагнучи знайти ідеальні пропорції тіла, завжди потрібно пам’ятати про те, що навіть сама вузька талія не буде вам в радість, якщо ціною її отримання буде власне здоров’я.

Залишити коментар