Ворота безпеки для дітей на сходи

З появою дитини в будинку звичний ритм життя повністю змінюється. Тепер треба не тільки доглядати за малюком, але і обов’язково подбати про його безпеку, адже всередині приміщення знаходиться величезна кількість різноманітних гострих і небезпечних для дитини предметів. Увагу потрібно приділити внутрішнім сходах, з яких дитина може впасти. У цьому випадку на допомогу приходять дитячі ворота безпеки для сходів.

Ворота безпеки: що це?

Воротами безпеки є спеціальні види огороджень, які розроблені безпосередньо для захисту дитини. Їх можна розміщувати біля сходів, камінів, комор, дверей та кімнат, у яких зберігаються гострі і ріжучі предмети.

Легко встановити самостійно ворота безпеки, при цьому ваш пристрій не здатне завдати дитині шкоду. Між прутами простір не занадто широке, тому малюк не зможе застрягти, якщо просуне руку або голову.

Цей пристрій називається воротами завдяки відкривається стулок, тому через них у будь-який момент можна пройти. Якщо в будинку є сходи, рекомендується використовувати спеціальну хвіртку, яка має досить складний замок, і дитина самостійно відкрити його просто не зможе.

Як проводиться монтаж системи?

При бажанні можна зробити ворота безпеки для дітей своїми руками самостійно, якщо уважно вивчити принцип дії пристроїв. Як правило, всі конструкції мають однакові види кріплення, а саме розпірки. Їх необхідно встановити між поручнями або стінками, при цьому обов’язково враховується не тільки модель пристрою, але і те, як розташована сама сходи.

Монтаж бар’єрів проводиться досить просто, також легко їх і прибирати після того, як дитина виросте або при необхідності перенесення на інше місце. Для установки воріт безпеки не доведеться свердлити стіни, так як для кріплень необхідно попередньо придбати спеціальні види затискачів, які представлені в широкому асортименті практично в будь-якому будівельному магазині. Деякі виробники комплектують бар’єри такими кріпленнями.

Ворота безпеки можуть бути стаціонарними, які легко зробити самостійно. Головне, дотримуватися кількох важливих правил:

  1. Не повинно бути гострих кутів, об які може травмуватися дитина.
  2. Не можна залишати широкі проміжні відстані або щербини.
  3. Замок повинен бути досить широким і перебувати високо від підлоги, щоб дитина не могла самостійно відкрити.

В обов’язковому порядку необхідно попередньо виміряти відстань між поручнями або ширину отвору, завдяки чому можна буде уникнути неприємних непорозумінь при монтажі бар’єру.

Під час придбання пристрою, необхідно попередньо перевірити надійність, міцність і безпеку конструкції. Найкраще зупиняти вибір на продукції від великих виробників, але в цьому випадку вартість пристрою може бути досить високою.

Незамінною річчю стає пристрій, який оснащено автоматичним закриттям дверцята, особливо, якщо дорослі дуже забывчивые. Можна придбати унікальну модель, яка має сигналізацію, що працює при відкритих стулках. У тих випадках, коли самі ворота відкриються або дитина навчиться справлятися з замком, буде чути спеціальний сигнал. Такі моделі мають функцію регулювання звуку.

Найголовнішою турботою батьків є дитяча безпека, і сучасні виробники допомагають значно спростити цю задачу. Однак варто враховувати, що з часом дитина виросте і навчиться самостійно пересуватися по квартирі, тому варто заздалегідь видалити всі небезпечні предмети.

Залишити коментар