Вивчаємо несподівані і «популярні» ерогенні зони: від теорії – до практики!

Ще древні мудреці розцінювали статевий акт як багатогранне «захід», цілий ритуал, що складається з різних етапів і періодів. Наприклад, фазою плато називається входження статевого члена в піхву жінки. А все, що відбувається перед нею – всіма улюблена і шанована прелюдія.

Навіщо потрібна стимуляція?

Щоб порушити партнера, достатньо вивчити його ерогенні зони і стимулювати їх саме під час цієї фази. Якісна і досить тривала прелюдія значно підвищує шанси на отримання оргазму у жіночої половини людства.

І якщо акт еякуляції у чоловіків є чимось абсолютно природним, жінкам потрібно щось більше, ніж банальні фрикції, щоб досягти піку цього плотської насолоди.

Будь-який чоловік, який любить свою партнерку, або просто хоче доставити їй фізичну насолоду, повинен знати про найбільш активних і чуттєвих точках на її тілі. На жаль, у більшості чоловіків є досить плоскі пізнання на цей рахунок. Вони вважають, що грудна залоза – чи не єдина точка на тілі жінки, масажуючи яку можна сильно порушити її.

Ласка клітора – ще один невід’ємний етап у такому мистецтві, як якісне збудження жінки, і про це говорять всі представники сильної статі. З цим не можна не погодитися, однак варто знати, що ерогенні зони у жінок можуть розташовуватися в інших, найнесподіваніших і екстрагенітальних місцях.

Щоб ваш підготовчий період статевого акту відбувся найкращим чином, варто звернути пильну увагу на реакцію партнерки у відповідь на стимуляцію певних точок тіла. Врахуйте, що не всі пікантні зони розташовуються на статевих органах або в області молочних залоз. Вони можуть локалізуватися в волосистої частини голови, на спині, попереку, і навіть зап’ястях!

Рейтинг самих несподіваних чутливих зон у дівчат

Якщо ви чоловік, вам буде дуже корисна інформація про найбільш несподіваних і дивних ерогенних зонах дівчат. Багато хто не підозрюють, що саме в цих місцях розташовується особлива іннервація, стимулюючи яку, ви можете добитися самого гарячого бажання партнерки по відношенню до себе. А якщо ви – жінка, вам також буде цікаво вивчити особливості свого тіла, про яких, ймовірно, не здогадуєтеся і ви самі. Спробуйте стимулювати наведені нами області в ліжку з коханим, і ви можете здивуватися ефекту!

Топ найнесподіваніших чуттєвих областей тіла жінки:

 • Шия. Тонка лебедина шия жінки ніби створена для інтимних пестощів. І взагалі, саме ця частина тіла вважається найпотужнішою ерогенною зоною у будь-якої людини. Спробуйте підійти до своєї дівчини і встати позаду неї. Приберіть її волосся за голову і почніть покривати ніжними поцілунками одну, а потім і іншу сторону шиї. Можна легенько прикушувати і всмоктувати шкіру в цьому процесі. Але не перестарайтеся – шкіра тут виключно ніжна, тому, якщо «перегнути палицю», ваша партнерка може назавтра хизуватися в людях з «підлітковими» синяками;
 • Волосиста частина голови. Ерогенні зони жінок розташовуються ще й у волоссі! Щоб порушити партнерку, спробуйте пограти з її волоссям, а потім запустіть кінчики своїх пальців між них. Трохи помасажуйте шкіру голови, особливо біля лінії росту волосся скронь і вух. У цей момент в крові жінки відбувається потужний викид ендорфіну, а коли з нею поруч знаходиться її коханий, така щаслива «струс» просто не може не закінчитися актом любові;
 • Зап’ястя. Внутрішня частина зап’ясть жінки є надзвичайно чутливою і податливою до пестощів. І, на жаль, про це здогадуються деякі представники сильної статі. Спробуйте ніжно масажувати цю область у напрямку до серця, використовуючи або подушечки пальців, або розкриту долоню. Якщо інтимна обстановка і має – проведіть по даній області кінчиком мови. Вас приємно здивує бурхлива реакція вашої коханої, а оскільки ви майже гарантовано будете «першовідкривачем», щедра і солодка нагорода точно не змусить себе чекати;
 • Лікті. Внутрішня частина ліктьового згину не менш розташована до пестощів, ніж зап’ясті. Спробуйте покрити лагідними поцілунками цю частину тіла вашої дівчини. Насправді, цей жест куди інтимніше, ніж може здатися з боку. Якщо ви знаходитесь не в приватній обстановці, просто спробуйте використовувати ласки руками. Такий масаж ерогенних зон, якщо не змусить партнерку відразу забажати вас, то точно натякне їй на «продовження вечора». Цілуючи та милуючи внутрішню частину ліктів, ні в якому разі не застосовуйте грубість. Не кусайте, не щипайте і не шльопати дану зону. В іншому випадку, ви ризикуєте домогтися роздратування партнерки, і, як наслідок, прямо протилежного результату своїх старань;
 • Коліна. Ще однією «вибухонебезпечною», і одночасно прихованої ерогенною зоною жінки є коліна. А саме, знову ж таки, область під колінним згином. Обережно проведіть рукою або пальцями по ній. Якщо ваша дама серця не боїться лоскоту і не почне судорожно сміятися, можна приступати до більш наполегливим діям – поцілунків і покусываниям.

А ще, ви повинні знати, що щоб збудити жінку, варто почати з її ніг. Кожна представниця прекрасної статі таємно або явно, свідомо чи підсвідомо представляє себе королевою. Саме з цієї причини більшість жінок так любить пестощі ніг. Почніть пестити ніжки своєї благовірної з самої нижньої їх частини – пальчиків. Цілуйте їх, лижите, масажуйте пальцями. Поступово підберіться до гомілок і продовжите маніпуляції з ними. А потім переходите на вже відому вам підколінну область.

Не забувайте про стегнах, особливо внутрішній їх частини – шкіра тут є найбільш чутливою і вразливою до пестощів (як мануальним, так і оральним). Не випускайте з уваги сідниці – вони також є однією з найпотужніших ерогенних зон прекрасної леді. Деякі жінки обожнюють ласки спини, причому саме вони здатні порушити їх навіть більше, ніж оральний секс або стимуляція клітора і статевих губ. Випробуйте цей момент на своїй партнерці – бути може, саме від неї ви дочекаєтеся самої гарячої реакції у відповідь на ласки спини!

На жаль, далеко не кожна молода дівчина здатна відчувати оргазм в процесі класичного статевого акту. Про це свідчить сумна статистика, складена психологами і сексопатологами. Деякі дами починають досягати «піку» в сексі лише після народження дитини, причому обов’язково шляхом природного розродження. Тому з вашої сторони надзвичайно важливо не бути ханжею і не цуратися оральних ласк. Спробуйте доставити задоволення партнерці саме таким чином, особливо якщо сумніваєтеся в «справжності» її оргазму під час традиційного коїтусу.

Астрологія і секс

Існує така цікава річ, як ерогенні зони знаків зодіаку.

Тут немає чітких поділів на чоловіків і жінок, і все залежить тільки від зірок. Деякі зовсім не вірять у подібні речі.

Більш того, протестувавши перелічене нижче, багато пар прийшли до протилежного висновку: їх дратувало, коли відбувалася стимуляція саме тієї зони, що вказана в їх гороскопі. Інші не погоджуються з ними і кажуть, що астрологія тут відіграє основоположну роль. Вони також із задоволенням експериментують над своїми улюбленими «піддослідними» і підтверджують, що ерогенні зони точно збігаються з описом сексуального гороскопу.

Отже, на області тіла, які найкраще впливати в ліжку з представниками певних знаків зодіаку?

 1. Овен: потилична частина голови, мочки вух, губи;
 2. Тілець: носогубний трикутник (втім, коли Тельці входять у стан збудження, все тіло стає однією великою ерогенною зоною);
 3. Близнюки: грудна клітка, руки, пальці, пахвові западини;
 4. Рак: соски і вушні раковини;
 5. Лев: спина (по обидві сторони від лінії хребетного стовпа), нижня губа;
 6. Діва: коліна, лікті і область навколо пупка;
 7. Ваги: поперекова область і зона сідниць;
 8. Скорпіон: сідниці і боки;
 9. Стрілець: область стегон і колін, внутрішня частина стегон, тазова область;
 10. Козеріг: коліна і колінні чашечки;
 11. Водолій: вилиці і стопи;
 12. Риби: ноги.

Отже, якщо ви серйозно вирішили оволодіти мистецтвом зваблювання, і завоювати в цьому сенсі рівень «майстри» на думку свого партнера, спробуйте почати практичне вивчення його ерогенних зон. Якісна прелюдія – це ключ до повноцінного сексу і яскравого оргазму.

Нехай у вашій спальні панує любов і пристрасть!

Залишити коментар