Вітаміни з женьшенем: у чому користь?

На прилавках аптек можна знайти величезну кількість вітамінних комплексів, які здатні значно поліпшити ваше самопочуття. Основна відмінність представлених препаратів – їх склад. Є спеціальні препарати, розроблені для жінок, чоловіків і дітей.

Вітаміни виробляються на основі різних корисних рослин. Великою популярністю останнім часом користуються комплекси з женьшенем. Чому вони так затребувані і чи варто їх застосовувати, слід розібратися.

Вітаміни з женьшенем: у чому користь?

Вітамінний комплекс, створений на основі женьшеню, приваблює споживачів своїм натуральним складом.

Сама рослина – джерело вітамінів і мікроелементів. У ньому є вітаміни групи В, С, мідь, калій, магній, йод, залізо, кальцій та інші корисності. Недарма женьшень в Китаї називають не інакше як корінь життя.

Для більшої привабливості виробники збагачують свої вітаміни відсутніми мінералами.

Це робить складу препарату оптимально збалансованим і корисним. Такі вітамінні засоби, завдяки натуральним компонентам, добре засвоюються організмом і рідко викликають побічні дії.

Споживачам важливо з усього різноманіття препаратів вибрати вітаміни з екстрактом женьшеню, які будуть підходити саме їм. Щоб не прогадати, слід ретельно вивчити склад перед покупкою. А поки обговоримо найбільш популярні препарати, в які входить цілющий корінь.

Вітаміни з женьшенем: обговорюємо популярні засоби

З усіх наявних препаратів, у складі яких присутній корінь корисного рослини, можна виділити три основних.

Обговоримо їх докладно:

  • Вітамінний комплекс Геримакс. Препарат має безліч позитивних відгуків від споживачів. Люди зазначають, що приймаючи вітаміни, вони стали менше втомлюватися, легше переносять навантаження і стрес. Препарати допомагають справлятися з фізичним та розумовим навантаженням. Вітаміни Геримакс з женьшенем можна приймати як чоловікам, так і жінкам. Обмеженням є лише дитячий вік до 12 років. Препарат випускається у формі таблеток і сиропу, вживати його потрібно 1 раз в день. Іноді засіб викликає безсоння, щоб такий побічний ефект не виник, рекомендується пити комплекс вранці;
  • Вітаміни Вітрум Енерджи. Препарат можна назвати новинкою, так як на прилавках він з’явився не так давно. Але навіть за короткий термін встиг завоювати любов споживачів. Завдяки входить до складу женьшеню, комплекс має тонізуючу дію, активує мозкову діяльність, збільшує тривалість працездатності індивіда. Пити Вітрум Енерджи рекомендується не менше 1 місяця, а в рік пройти два курси прийому. У добу вживається лише одна таблетка;
  • Вітаміни Дуовіт Енергія. Крім цілющого кореня, у складі цього комплексу є великий перелік інших мінералів і вітамінів. Якщо вірити відгукам, то вже через 21 день після початку прийому препарату поліпшується концентрація уваги, зміцнюється організм, нервове збудження йде на спад. Якщо приймати вітаміни рекомендованим шестинедельным курсом, то можна помітити поліпшення здоров’я і прилив бадьорості. Дія таблеток спрямоване на зміцнення імунітету і нормалізацію обмінних процесів. Завдяки такому впливу комплекс набрав більшу популярність.

Всі перераховані вітаміни гарні по-своєму. Їх склад трохи різниться, але виділити лідера з трьох комплексів просто неможливо.

При правильному прийомі таблеток вони не чинять негативного впливу на організм, навпаки, дарують бадьорість, легкість, покращують самопочуття.

Застосування вітамінних комплексів корисно не тільки звичайним людям, але і тим, хто професійно займається спортом. До складу препаратів натуральний, тому навряд чи викличе побічний ефект.

Але все-таки, щоб вибрати «свій» препарат, проконсультуйтеся з лікарем. При такому підході куплене засіб дасть оптимальний результат.

Говоримо про протипоказання

Обговорювані сьогодні кошти мають натуральний склад. Це ми вже відзначали. Тому викликають якісь негативні наслідки вкрай рідко, добре засвоюються організмом. Але, як і у будь-яких аптечних засобів, у вітамінчиків з женьшенем є протипоказання.

Вітамінні комплекси не рекомендується вживати жінкам у період вагітності і грудного вигодовування. Дітям молодшого віку також варто утриматися від вживання пігулок.

Перед покупкою кошти уважно вивчіть склад. Важливо, щоб в ньому не було компонентів, на які у вас є алергія. Індивідуальна непереносимість тих чи інших становить таблеток може спровокувати ряд неприємних симптомів: нудоту, блювоту, діарею та інше. Якщо ви помітите подібні симптоми, то негайно припиняйте прийом препарату.

Якщо ви приймаєте вітамінний комплекс, то будьте обережні з вживанням чаю і кави.

Деякі складові препарату можуть вступати в реакцію з зазначеними напоями і викликати побічні ефекти. Прийом будь-яких вітамінів, особливо натуральних, приносить організму значну користь. Але купувати пігулки навмання все-таки не варто. Оптимальний варіант – перед покупкою таблеток порадитися з лікарем. Тільки фахівець може дати пораду, який вітамінний комплекс необхідний вам в цей момент, а також докладно розповість про курс лікування і схемою прийому засобу.

Здоров’я безцінне, піклуйтеся про нього. Удачі!

Залишити коментар