Винна дієта: правила і раціон

Якщо ви вже давно истязаете своє тіло різноманітними харчовими обмеженнями, то чому б не спробувати скинути вагу шляхом дотримання дієти на вині? Всього п’ять діб голодування, скрашенного якісним і корисним алкоголем, і мінімум п’ять кілограм покинуть ваш організм. Заманливо, чи не так?

У чому користь червоного вина?

Якщо вас надихнула винна дієта, то буде цілком доцільно ознайомитися з корисними і негативними характеристиками її головного продукту. У чому ж його сила, і чому французькі красуні обов’язково тримають цей напій у своєму холодильнику, причому точно не в цілях схуднення?

Винна дієта для схуднення приваблює тим, що в одному келиху виноградного спиртного міститься добра половина таблиці Менделєєва. Тут знайшлося місце калію, селену і магнію, активним дубильних речовин і антиоксидантів, поліфенолам, танінами, хрому і багато чому іншому.

Цей продукт являє собою повноцінний і біологічно активний комплекс, в силах якого надати очищає, зволожуючий і оздоровчий ефект на людське тіло.

Цей список поповнює ще один елемент, відомий як ресвератрол, з яким вчені та медики пов’язують дивовижну стійкість народу Франції до захворювань серця, судин і онкологічних патологій.

Згідно проведеним дослідженням стало достеменно зрозуміло, що всього кілька порцій сухого червоного вина може захистити тіло від вірусів, відкладень холестерину і депресивного стану.

Плюси споживання цього напою полягають у наступному:

 • Знижується ризик рецидиву перенесеного раніше інфаркту;
 • Знижується ймовірність інсульту, ракових захворювань і атеросклерозу;
 • Унормовується речовинний обмін;
 • З організму виводяться солі важких металів і токсичні продукти розпаду;
 • Імунна система стає міцніше;
 • Відбувається підвищення життєвого тонусу;
 • Немає необхідності турбуватися про можливі кишкових та шлункових розладах.

Вино для зниження ваги

Завдяки дослідженням, які проводить німецький ендокринолог Памела Фішер-Позовски, стало зрозуміло, яким саме чином ресвератрол впливає на зниження ваги. Справа в тому, що це унікальна речовина природного походження в силах протистояти харчуванню та розвитку жирових клітин, знижувати вироблення цитоксинов і запобігати ожиріння в цілому.

Іспанські вчені не змогли провести свої дослідження, і вони показали, що вина червоних сортів — це відмінний аналог кисломолочної продукції, оскільки вони самим позитивним чином позначаються на кишкової мікрофлори. А тому, келишок такого спиртного, прийнятий під час вечері або обіду, ідеалізує співвідношення шкідливих і корисних бактерій, що мешкають в кишечнику.

Дієта на червоному вині

На п’ять днів вам потрібні такі продуктові запаси:

 • Один літр червоного сухого вина відмінної якості. «Тетрапачный» варіант не підійде, оскільки викличе кишковий розлад;
 • Свіжі помідори, яблука і огірки в кількості 5 штук кожного, причому вибирайте розміром побільше, щоб менше відчувати голод;
 • П’ять яєць, зварених круто, якими доведеться снідати;
 • Кілограм знежиреного сиру, який може замінити сирна маса або твердий сир.

Насправді, винна дієта, розрахована на 3 і більше дня, являє собою просту і методичну схему живлення. Протягом кожного дня доведеться харчуватися ідентичним набором продуктів і напоїв.

Повної заборони підлягає:

 • Солодке і солоне, тобто здатне утримувати надлишкову рідину в тілі;
 • Будь-яка інша рідина, крім вина і очищеної води, причому обсяг останньої не може бути менше 1,5 літра.

Позитивні і негативні моменти

Винна дієта, розрахована на 5 днів, дає реальний шанс скинути до п’яти кілограм зайвої ваги, причому дотримуватися її можливо як у звичайні, так і у святкові дні. Ще однією позитивною рисою є повна відмова від солі, що призводить до нормалізації речовинного обміну, зниження набряклості і виведенню з тіла токсинів і шлаків.

Споживання якісного червоного вина покращує якісний склад крові, активізує процеси кровотворення, зменшує концентрацію непотрібного холестерину і позитивно впливає на судини і серце.

Мінуси, якими володіє винно сирна п’ятиденний дієта, полягають у її протипоказання, оскільки дотримуватись подібний раціон харчування дозволено лише абсолютно здоровим людям. Тому потрібно виключити хвороби в зародковому, гострому або занедбаному стані.

До всього іншого, така дієта дуже сувора по відношенню до солі, в результаті чого організм залишають не тільки шкідливі, але і корисні солі, такі як солі калію, наприклад.

Всі ці мінуси іноді призводять до необхідності коригувати мінеральний обмін в тілі худне, і повторно використовувати винне схуднення тільки через пару-трійку місяців.

Залишити коментар