Виготовлення різних форм для торта з підручних предметів

Сьогодні у продажу є багато різноманітних ємностей для випічки, з їх допомогою можна створювати різні десерти. Однак ціни на якісну продукцію досить високі, тому багато хто приймають рішення робити форми для торта своїми руками.

Пропонуємо познайомитися з кількома популярними способами по виготовленню таких пристосувань.

Ємність з фольги

Найбільш легкою у виготовленні є кругла фігура.

Для довговічного використання вона не підійде, однак, для одноразового випікання це самий підходящий варіант. Перевагою є те, що з цього матеріалу можна створювати самі різні фігури.

Для запікання необхідно знайти жорстку ємність діаметром 20 см., яка і стане основою для нашої роботи. Фольга повинна покрити всю поверхню обраної посуду, все зайве обрізають і загинають. Краї верхні додатково повторно ущільнюють, всі шви необхідно закріпити за можливості степлером.

Коли виріб буде готове, його промащують маслом і використовують за призначенням.

Ця форма може бути роз’ємна або суцільна, для цього достатньо залишити один шов незакритим.

Форма з пергаменту

Така кругла форма для випічки будь-яких тортів створюється так само, як і в попередньому варіанті. На металеву основу накладається кілька шарів мокрого пергаменту, який потім ретельно притискають, щоб повторити всі вигини. Після цього майбутня ємність для торта поміщається в тепле місце до повного висихання. Після паперова форма акуратно відокремлюється від металевої основи. На відміну від методу з фольги це більш тривалий спосіб виготовлення.

Пластикова форма-серце

Для роботи знадобляться 2 порожні пластикові пляшки на 1,5 л, гострі ножиці і великий степлер. Відрізаємо горлечка, нижні частини, і розрізаємо по довжині, щоб вийшли прямокутні пластини. Складаємо їх один на одного і одну з коротких сторін закріплюємо степлером.

Вільні краї загинаємо і з’єднуємо тим же способом. У результаті виходить роз’ємна форма для торта розміром 20 див. Її можна використовувати для приготування десертів без випікання або для видавлювання круглого бісквіта.

Форма і жерстяних банок

Для приготування десерту знадобляться кілька бляшанок, ножиці по металу, лінійка і плоскогубці. Подібна роз’ємна форма для виготовлення торта своїми руками може використовуватися багаторазово.

За допомогою ножиць зрізають дно і верхню частину банок. Після залишилися ємності розрізають уздовж всієї поверхні так, щоб вийшли плоскі листи. Кожен з них розрізають на однакові порожнини шириною 15 див. Тепер з допомогою плоскогубців смужки з’єднують один з одним до отримання форми необхідного розміру. Форма виробу може бути рівною для виготовлення круглого торта або візерункової. Важливо дуже акуратно закріпити всі краї, щоб потім легше було виймати готовий виріб з форми, зробленої своїми руками.

Форма з картону

Для роботи знадобиться харчової картон, харчова папір, ножиці, степлер. Спочатку вирізають дно для майбутньої форми. Прямокутник повинен бути великого розміру. З паперу вирізають смужку шириною трохи більше, ніж висота майбутнього торта. Їх з’єднують між собою до отримання бажаного розміру.

Щоб закріпити форму, на основі потрібно зробити невеликі розрізи по нижньому краю. Їх загинають, і кріплять до основи за допомогою степлера. Для того щоб тісто не прилипало, рекомендується покласти всередину вийшла форми пергаментний папір.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть вийти зі складної ситуації і швидко зробити і підручних матеріалів необхідну фігуру для випічки своїми руками.

Залишити коментар