Відпарювач для одягу: рейтинг кращих виробників

Кожна господиня знає, що відпрасована одяг – запорука охайності і естетичності зовнішнього вигляду. Мабуть, прасування — самий неавтоматизований домашній процес. Проте останнім часом праски відходять на другий план, а в господарстві використовується відпарювач для одягу. Рейтинг кращих моделей допоможе вам зробити правильний вибір.

Критерії вибору, або на що звернути особливу увагу?

Останнім часом відпарювачі набувають все більшу популярність серед сучасних господинь. За допомогою такого приладу можна з легкістю розгладити складки на домашньому текстилі, верхній одяг, штани, куртки, сорочки і т. д. Також відпарювачі допомагають позбутися від пилу, ворсу і усунути неприємний запах, який вбирає в себе тканина.

У спеціалізованих магазинах представлено безліч моделей таких домашніх приладів. Рейтинг виробників дозволяє визначити тільки кращі відпарювачі для одягу.

Отже, перш ніж ви підете в магазин і придбаєте відпарювач, давайте з’ясуємо, які ж види цього приладу існують. В цілому відпарювачі можна розділити на дві великі категорії:

  • вертикальні (їх також називають керамічними або стаціонарними);
  • ручні.

Ручні прилади в основному мають невисоку вартість і характеризуються своєю мобільністю і компактністю. Їх зручно переносити, однак вони мають порівняно невеликою потужністю. Цей параметр обумовлює якість розгладження різних видів тканин. Як показує практика, ручні відпарювачі не справляються з грубими або щільними тканинами, а ось натуральні або синтетичні матеріали вони розгладжують без проблем.

Відгуки споживачів свідчать про те, що великою потужністю і, відповідно, високою якістю розгладження мають вертикальні відпарювачі. В їх комплекті є вішалки, стаціонарні кріплення, додаткові насадки. Саме таким моделям варто віддавати перевагу, якщо ви будете використовувати відпарювач не тільки для прасування, але і для чищення домашнього текстилю або верхнього одягу.

Вибираючи відпарювач, звертаємо увагу на наступні технічні характеристики:

  • показник потужності;
  • парове тиск;
  • інтенсивність паровий подачі;
  • об’єм резервуара для води;
  • наявність додаткових функцій і режимів;
  • тривалість безперервного функціонування;
  • параметри шланга.

Тепер про все по порядку. Як ви розумієте, чим більше показник потужності відпарювача, тим якісніше він буде розгладжувати тканини і швидше перетворювати воду у паровий потік. Якщо ви звернули увагу на вертикальну установку, то її потужність повинна бути не менше 1500 Вт.

Показник інтенсивності паровий подачі знаходиться в нерозривному зв’язку з потужністю приладу. Чим вище це число, тим якісніше і швидше ви зможете розгладити тканина. Параметр парового тиску вказується тільки в тих приладах, які оснащені клапаном. Для повноцінного функціонування відпарювача рівень парового тиску повинен варіюватися від 3,5 до 5 бар.

Для вироблення пари в резервуар наливається відфільтрована вода. Чим більший номінальний обсяг цієї ємності, тим довше ви зможете використовувати відпарювач безперервно. Цей параметр впливає і на тривалість безперебійної роботи. Як правило, хороші відпарювачі можуть безперервно функціонувати близько 60 хвилин.

Зверніть увагу і на довжину шланга. Якщо ви купуєте відпарювач для розгладження домашнього текстилю, приміром, покривал, штор і т. д., вибирайте моделі з довгими шлангами. Так вам буде зручніше використовувати прилад.

Думка споживачів про ручних отпаривателях

Вибираючи відпарювач для одягу, багато хто з нас починають стрімко вивчати рейтинги кращих моделей. У сьогоднішній статті ми хочемо також скласти список найкращих приладів, спираючись виключно на думку і відгуки споживачів.

Так, згідно з відгуками, рейтинг кращих відпарювачів для одягу ручного типу очолює модель Philips GC 310/35. Перша ознака, за якою цей відпарювач визнаний кращим, — це рівень потужності. Її величина складає 1 кВт. Крім того, вода перетворюється в паровий потік лише за 60 секунд. Прилад дуже зручний для прасування легких тканин.

Почесне срібло дістається, на думку покупців, отпаривателю моделі Smile SI 1012. Параметр його потужності трохи поступається попередню модель і становить 650 Вт, проте люди, випробували цей прилад, залишають тільки позитивні відгуки про нього. Номінальний об’єм ємності для рідини дорівнює 120 мл.

Бронзова медаль дістається отпаривателю для одягу моделі Philips GC320/25. По своїй ціновій категорії цей прилад випередив дві попередні моделі, однак його технічні характеристики і функціональні можливості це цілком виправдовують. Крім основної комплектації, цей відпарювач продається з чохлом для транспортування і зберігання.

Вибираємо вертикальний техніка: огляд професійних моделей

Як відомо, прогрес не стоїть на місці, і останнім часом покупці більшу перевагу віддають стаціонарним отпаривателям. Це в першу чергу пов’язано з їх функціональними можливостями. Прилад справляється з грубими тканинами, і без особливих зусиль ви зможете розгладити самі глибокі складки на будь-якому одязі і домашньому текстилі.

Рейтинг кращих вертикальних відпарювачів для одягу навіть за відгуками споживачів скласти дуже складно. По-перше, цей ринковий сегмент переповнений різноманітністю моделей відпарювачів, по-друге, у кожної людини суто індивідуальна думка. І по-третє, думка покупця залежить від цільового призначення приладу.

Вивчивши відгуки людей, які вже випробували стаціонарні або мобільні вертикальні відпарювачі, давайте з’ясуємо, які моделі розмістилися на п’єдесталі.

Почесне перше місце займає модель MIE Compatto. Цей відпарювач належить до високого цінового сегменту, але його вартість виправдовується технічними параметрами і функціональними першокласними можливостями. Відпарювач оснащений прасувальної дошкою, також його можна переміщати і використовувати автономно. Довгий шланг дозволить вам погладити штори, настінні килими, великі покривала тощо Об’єм резервуара становить 850 мл, а процес пароутворення займає не більше 1 хвилини.

Не менш популярною моделлю, яка на сьогоднішній день завоювала срібло від споживачів, вважається GM Q7 Multi. Такий відпарювач замінить вам праска і зможе без праці розгладити навіть найбрутальніший і міцний текстиль, очистити тканини від пилу і усунути в’їдаються запах.

Згідно з відгуками споживачів, використовувати саме цей відпарювач дуже зручно, оскільки він може тривалий час працювати в безперебійному режимі. Номінальний об’єм ємності для рідини становить 2300 мл Його потужність дорівнює 1950 Вт. В комплекті є насадки для очисника, також ви можете підключити до парогенератору праска.

Якщо уважно ознайомитися з відгуками покупців, то можна відзначити, що велику популярність серед інших відпарювачів набуває модель MIE Deluxe. Вона сьогодні і замикає трійку лідируючих приладів. Цей відпарювач потрібно віднести до типу вертикальних стаціонарних приладів. Утюжок оснащений металевою основою. Його потужність становить 2250 Вт. Працює такий відпарювач у трьох функціональних режимах.

А скільки в його комплектації аксесуарів! Це просто знахідка для сучасної господині. Так, у комплекті ви знайдете пристосування для прасування стрілки на брюках, дощечку термостійкого типу, різні щітки-насадки для будь-яких видів тканин, у тому числі оксамиту. Не можете ретельно пропрасувати комір? Цей відпарювач впорається з таким завданням без праці, оскільки в його комплекті є спеціальне пристосування.

Насправді, рейтинги моделей сучасних відпарювачів різних видів можна продовжувати практично до безкінечності. Вибираючи відповідну модель, спирайтеся на технічні параметри і, зрозуміло, на розмір свого гаманця. Не забувайте враховувати і цільове призначення відпарювача. Для домашнього використання цілком підійдуть ручні і недорогі стаціонарні моделі. Якщо ви плануєте використовувати відпарювач в професійних цілях, наприклад, готелі, пральні тощо, тоді віддайте перевагу якісним і універсальним моделям. Сподіваємося, що огляд кращих відпарювачів допоможе вам зробити правильний вибір. Удачі!

Залишити коментар