Відносини між жінками: як зав’язуються, основа відносин – карма, дружба, інтим

Які стосунки можуть виникати між двома жінками? Дружні, товариські, любовні, інтимні, почуття ненависті…Іноді між жінками з’являються кармічні стосунки, і тоді вони самі не розуміють, що їх пов’язує. Як здається, немає спільних інтересів, спілкуються в різних соціальних сферах, і відчувають незрозумілу тягу один одному.

Тяга карми

Кармічні стосунки виникають, якщо в минулому житті партнерки перебували поруч і були близькі. Зв’язки, які їх з’єднували, могли бути самі різні. Дві подруги, мати і дочка, батько і дочка, чоловік і дружина, сестри-неразлучницы, батько і син, мати і син, друзі… Душа при вселенні не звертає уваги на статеву приналежність.

Ось і зав’язуються незрозумілі стосунки між жінками, які і розірвати вони не в змозі, навіть якщо вони приносять значні незручності. Розірвати кармічні стосунки можна тільки у разі, якщо вони в минулому житті ґрунтувалися на зв’язці: кредитор-боржник. Наприклад, доводилося доглядати за хворим або містити непрацюючого… Так і тягнеться подібна зв’язок – одна представниця прекрасної статі намагається у всьому допомогти іншій, доставляючи незручність собі, а іноді і їй.

В цьому випадку зазвичай доводиться спостерігати розвиток відносин між дівчиною і жінкою – одна опікується іншу.

Відчуваєш незручностей – потрібно намагатися швидше віддати борги і навчитися бути незалежною. Як тільки це вдасться зробити, зв’язок буде розірвано, і вчорашні, здавалося б – близькі подруги – розійдуться в різні боки, відчуваючи полегшення на душі.

Коли дві душі в минулому доповнювали один одного – таке буває між близнюками або пристрасно закоханими– зі зв’язком доведеться змиритися.

Дружба

Ображені обивателі і науковці в цьому питанні сходяться на думці – дружби між жінками не буває.

Як добре, що життя часто вносять свої корективи і можна побачити справжню дружбу, коли подруги допомагають впоратися один одному з самими важкими ситуаціями.

Вчені-психологи ж вважають, що між двома жінками може бути тільки близьке спілкування або суперництво – справжньої прихильності бути не може.

Навіть мати, порівнюючи себе з дочкою, мимоволі думає про те, як пішла її молодість і краса. Навіть дуже гарна цікава доросла дама «програє» в порівнянні з дівчиною звичайної зовнішності.

А що можна сказати про подруг! Як тільки на горизонті в однієї з них виникає гідний кандидат на майбутнє сімейне щастя, від подруги намагаються віддалитися. Нехай деякі дівчата роблять це несвідомо – у них просто не вистачає часу на спілкування. Але є й ті, хто намагається віддалити подругу від майбутнього чоловіка – раптом відіб’є.

Не варто дорікати в цьому випадку колишню приятельку в непевності. Колишню дружбу повернути подібними висловлюваннями точно не вийде. Але хіба не подібні відносини пов’язують і чоловіків? Вони теж починають зближуватися на тлі загальних інтересів, і розходяться, коли ці відносини закінчуються.

Відмінність друзів-чоловіків від подруг-жінок тільки в одному. Рідкісна жінка просить «подбати про милому» подругу, коли вона їде надовго. Швидше вона залишить ключі сусідці-пенсіонерці і попросить приходити кілька разів на тиждень прибирати і готувати, а заодно і простежити, хто її відсутність відвідував приміщення. Чоловіки ж, йдучи в армію, або перед тривалим відрядженням, просять вірного друга: «Постарайся, щоб моя кохана не нудьгувала!». Один старається. Чим закінчуються такі прохання, здогадатися не важко.

Так що великих відмінностей між чоловічою і жіночою дружбою немає: спілкування – суперництво – допомога у важких обставинах. А ось якщо замислитися, як виникають дружні відносини між жінками, то можна знайти відміну від зближення між чоловіками. Жіноча дружба може вирости із загальних інтересів або минулих інтимних відносин між цими жінками. Розірвавши гомосексуальні стосунки, чоловіки практично ніколи не залишаються друзями.

Чому жодного разу не згадувалася дружба між сусідками або колегами по роботі? Люди, які зблизилися з вимушеному частому проведення часу, рідко спілкуються, розійшовшись у різні сторони. Це може статися, тільки якщо у них є спільні інтереси.

Любов між жінками

Зав’язка любовних стосунків між жінкою і жінкою відбувається завдяки наступним обставинам.

  • Жінки обмануті чоловіками в минулому, розчарувалися в протилежному полі, що
    сприяло зближенню;
  • Хочеться про когось піклуватися, але такий об’єкт довго не виникає на горизонті, а поруч її подруга – така слабка;
  • Опинилися в певних вимушених обставин і по-іншому вижити ніяк неможливо.

Звичайно ж, є жінки, над якими природа «пожартувала» – вони просто фізіологічно не можуть полюбити нікого, крім іншої жінки. Але справжніх лесбіянок серед слабкої статі дуже мало – більшість представниць слабкої статі, які вступають в інтимний зв’язок з собі подібними, бисексуальны.

Чому жінки люблять жінок, що вони знаходять в цьому зв’язку?

Справжні лесбіянки мають чоловічими ознаками, і їх тяга до «своєї статі» ясна. Вони зазвичай великі, схожі на чоловіків зовнішністю і якостями характеру – великі, рішучі, різкі, категоричні. У них в натурі оберігати, захищати, підкоряти. У компанії така дівчина зазвичай «свій хлопець».

Якщо у таких жінок гормональний набір жіночий, то при зустрічі зі слабким чоловіком вони – підкоряючись громадської думки – можуть створити сім’ю. Але чи будуть щасливі?

В основному ж жінки в лесбійській зв’язку знаходять такі плюси:

  • розуміння;
  • любов до себе;
  • впевненість.

Вже була обманута, і може ні один раз. Страшно довірити себе чоловікові в таких обставинах. А ось інша жінка розуміє, що вона теж була в даній ситуації, подолала і надасть підтримку. Набагато простіше відкритися людині своєї статі.

Жінка знає, що може доставити їй задоволення, і намагається задовольнити партнерку, щоб в подальшому отримати плотське задоволення для себе.

Хіба чоловіки можуть так грати на тілі коханої? Їм потрібно підказувати, направляти. З партнеркою своєї статі повністю розслабляєшся – це відображення самої себе. Однакові потреби, аналогічні ерогенні зони, безбоязненный допуск до тіла.

Що рухає жінками, коли вони вибирають партнерок своєї статі, точно сказати не можна, як і поставити діагноз – це відхилення. В любовних відносинах вибір повинен бути вільний, і якщо він не порушує суспільної моралі і не створює небезпеки для оточуючих, сучасне суспільство з ним упокорюється.

Чому обрали цей шлях? Хочеться любити і бути коханою. У деяких випадках іншого вибору зробити неможливо.

Залишити коментар