Від чого допомагає фурацилін?

Можна з упевненістю заявити, що у кожного вдома є в аптечці упаковка жовтих таблеток, рідина або порошок лікарського препарату Фурацилін. За допомогою цього засобу, можливо, звільнитися від багатьох ускладнень косметичного і медичного характеру, знизити симптоматику деяких недуг.

Від чого допомагають таблетки Фурациліну?

Варто звернути увагу на показання до прийому повествуемого медикаментозного препарату, наскільки вони різноманітні:

 • ссадинки, маленькі рани і подряпини, порізи, тріщини та інші неприємності зі шкірою;
 • опіки першої, другої та третьої стадії;
 • кон’юнктивіт (в тому числі і гнійний вид);
 • сильні пошкодження з гнійним випотом;
 • емпієма плевральної порожнини і пазух біля носа (промивання);
 • запалення слизової оболонки порожнини рота;
 • фурункули;
 • пролежні, блефарит;
 • гнійна інфекція, що вражає кісткову тканину;
 • запалення ясен;
 • трансплантація шкіри;
 • інфекції ранових поверхонь.

Фурацилін відносять до категорії антимікробних препаратів, він є похідним від нітрофурану. Саме з-за цього даний засіб є активним відносно бактерій (як грампозитивних, так і грамнегативних), навіть тієї категорії мікроорганізмів, які стійкі по відношенню до інших препаратів, такого ж призначення. Проте все перераховане – це ще не вся область використання, медичний досвід показує, що дане ліки результативно і в інших випадках.

Допоможе фурацилін від пітливості ніг?

Посилене виділення поту на долонях і шкірі стоп, або науковим терміном – гіпергідроз, у своєму перебігу характеризується розмноженням інфекційних мікроорганізмів. За рахунок їх посиленого поділу і відбувається поява неприємно запаху.

Завдяки тому, що Фурацилін володіє антимікробною активністю, застосовуючи цей препарат, вже з першого разу можна помітити істотні поліпшення: здійснюється усунення вірулентною флори людини і нестандартних симптомів. Для цілого курсу зазвичай вистачає до п’яти компресів за 5-10 хв. При виготовленні розчину для компресів, береться 200 мл теплої і прокип’яченої води і додається до неї 2 таблетки препарату, чекати повного розчинення.

Варто акцентувати увагу на тому, що Фурацилін може і не надати належного впливу при гіпергідрозі. Це відбувається в тих випадках, якщо самі проблеми викликані не інфекційними мікроорганізмами. Тут необхідно звернутися до лікаря для обстеження, встановлення діагнозу та подальшого комплексного курсу лікування, яке призначить лікар.

Фурацилін при хворому горлі

Багато простудні захворювання характеризуються запаленням питуитарных оболонок глотки, які викликані стафілококом або стрептококом. Щоб припинити їх дію, можна прополоскати горло розчином препарату з розрахунку 100 мл кип’яченої теплої води на одну пігулку, що сприяє усуненню болюче відчуття в горлі і зняти запальні процеси.

Фурацилін від молочниці

Молочниця – це грибкове захворювання. Крім інших достоїнств, цей препарат володіє і малої протигрибковою активністю, тому в багатьох випадках, жіночі лікарі призначають внутрішнє промивання розчином на його основі.

Також, щоб зняти неприємні відчуття, такі як печіння, свербіж, біль у піхві, можна підмиватися Фурациліном або робити сидячі ванночки. При приготуванні розчину, береться 3 таблетки на 300 мл кип’яченої і теплої води. Здійснює моментальний ефект, прибираючи сирнистий наліт, попереджаючи його повторне утворення, а також знижує напруженість запального процесу.

Важливо, перш ніж скористатися таким методом, необхідно переконатися у відсутності алергічної реакції на препарат та його компоненти.

Відгуки від споживачів про Фурацилине

 • «З цим препаратом я познайомилася зовсім недавно. Як-то у мене заболіло горло, та ще до такої міри, що голос пропав, їсти взагалі не могла. Друзі порадили купити фурацилін, так як терпіти не було сил, купила і спробувала намішати розчин для горла. У склянці теплої води размешала таблетку, і цілий день посилено полоскала, до вечора голос повернувся» — Христина.

Фурацилін: відгуки від фахівців

 • «Я вважаю, що як антисептик – це нічого особливого, занадто слабкий для використання в області хірургії, занадто мала активність. Його тільки для полоскання горла і можна розглядати», — Сергій (хірург);
 • «Гідність тільки одне – дешевизна. А так, я б сказав, що не результативний, вчорашній день, який настав 10 років тому. І взагалі, давно вже доведено, що в обробці ран розчином такого препарату допомогу приходить не від нього, а від механічної відмивки. Звідси випливає, що найкраще протимікробну – фізрозчин», — Артем (проктолог).

На закінчення варто сказати, що для серйозних дій препарат не підійде, як ми вже з’ясували, спираючись на думки медичних фахівців. Але, впорається з хворим горлом, позбавиться від болючості ясен і пітливості ніг, залікувати ранку, нехай і механічної відмиванням, препарат впорається на всі 100%. Зберігайте його в своїй аптечці!

Залишити коментар