Вибираємо місця відпочинку. На яких курортах Сицилії краще зупинити свій вибір?

Сицилія – це неймовірно красивий острів, розташований біля підніжжя «Італійського чобота». Практично всі місця відпочинку на його території мають клас «люкс» і призначені для сімей з високим достатком.

Незважаючи на це, на Сицилії кожен може підібрати те, що йому до душі, однак, в деяких випадках зробити це може бути дуже непросто.

Опис Сицилії

На Сицилію прагнуть потрапити багато. Вона приваблює мандрівників своєю неповторною природою, надзвичайно смачною і вишуканою кухнею, всілякими піщаними пляжами, а також різноманітними цікавими екскурсійними маршрутами.

Крім того, Сицилія є самим сонячним островом Середземного моря. Це неймовірно привабливе для туристів місце розташований досить близько до берегів Африки, але, на відміну від Єгипту та інших африканських країн, тут немає виснажливої спеки.

На Сицилії зберігаються оптимальні умови для відпочинку будь-яких сімей протягом всього календарного року.

Купальний сезон на її території звичайно починається вже з перших чисел квітня, а закінчується приблизно в середині листопада. При цьому навіть в зимовий період температура повітря тут практично ніколи не опускається нижче +15 градусів за шкалою Цельсія, а води – не нижче +16 градусів. Дощі на острові мрії також трапляються досить рідко і, в більшості випадків, вони проходять буквально за кілька годин.

Яким курортів сонячної Сицилії краще віддати перевагу?

Лише поглянувши на карту Сицилії, можна побачити велику кількість курортів, з кожним з яких хочеться неодмінно познайомитися ближче. Якщо почати розглядати цю територію з Мессинську протоки, що відокремлює острів від материка, першим ділом тут нас чекає Калабрійський місто Мессіна, заснований у далекому 730 році до н. е. Довжина пляжної смуги цього курорту становить більше 200 метрів, а на його території розташовуються найпопулярніші місця відпочинку, такі як Таорміна і Еолійських острова.

Сам місто Таорміна знаходиться на східному узбережжі. Він оточений величезною кількістю кипарисів, цитрусових дерев і пальмових гаїв. Така різноманітна рослинність сприяє тому, що повітря в Таорміні просто приголомшливий. Кожне літо в цьому місті проходить дуже яскравий і цікавий фестиваль театру, музики і танцю, подивитися який з’їжджаються творчі люди з різних куточків нашої планети.

У цьому місці можна дуже близько познайомитися з найдавнішої греко-римською культурою. Практично на кожному кроці тут зустрічаються численні пам’ятники і середньовічні палаци.

Эолийский, або Липарийские, острови утворилися в результаті підняття морського дна внаслідок вулканічної активності. Тут розташовуються зовсім надзвичайні чорні піщані пляжі, прямовисні скелі, печери, рифи і безліч термальних джерел.

Деякі туристи вибирають це місце для постійного відпочинку і бронюють номер в одному з місцевих готелів, кожен з яких гідний називатися кращим. Все ж більшість мандрівників воліють жити в інших місцях, щоб мати можливість вільно переміщатися по території інших пляжних курортів Сицилії, а сюди приїжджають на екскурсії і захоплюючі піші прогулянки.

Також на території Мессіни вам можуть бути цікаві такі пляжні курорти, як:

 • Мілаццо;
 • Тимпасси;
 • Спадафора;
 • Фунари;
 • Роккалумера;
 • Скалетта Цанклея;
 • Сан-Грегоріо;
 • Ніцца-ді-Сичилия;
 • Родію;
 • Сан-Саба.

Одними з найкращих курортів Сицилії є території, які оточують провінцію Агрідженто.

Пляжі в цій місцевості просто вражають своєю чистотою і справжністю і входять до двадцятки найбільш популярних місць відпочинку серед туристів з усього світу. Розташована перлина острова на його західному березі, де може бути трохи некомфортно в період літньої спеки, а саме, в липні і серпні.

Особливо це актуально для людей похилого мандрівників, сімей з маленькими дітьми та осіб, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Таким туристам можна вирушати а Агрідженто тільки в червні, вересні або жовтні, коли на вулиці немає виснажливої спеки.

На території цієї провінції розташовується знаменитий пляж Скеля деї Турки, або «Турецька драбина», який має досить своєрідний ступінчастий рельєф. Перебуваючи у цій місцевості, обов’язково відвідайте цю ділянку землі, оскільки він неймовірно привабливий у будь-який час року.

Якщо все ж таки ваш відпустку намічається саме в середині літа, краще віддати перевагу курортам Сицилії в Іонічному морі. Температура води тут рідко піднімається вище 22 градусів, до того ж Іонічне море є самим чистим, тому воно набагато краще за інших підходить для купання маленьких дітей.

Найбільш популярне місце тут – це Катання, в якому на вас чекають близько 60 кілометрів неймовірно красивих піщаних пляжів на будь-який смак.

На цій території постійно чергуються платні і безкоштовні місця відпочинку, тому кожен зможе вибрати те, що підходить для нього по матеріальному становищу.

На жаль, практично всі готелі в Катанні і взагалі на узбережжі Іонічного моря дуже дорогі, тому дозволити собі відпочити в них може лише мала частина російських сімей.

Рахунки на набагато меншу вартість за проживання та інші послуги виставляють готелі, розташовані в глибині острова, в місті Кальтаніссетта. Від деяких з них до моря доведеться добиратися протягом досить тривалого часу, але, як правило, це абсолютно не напружує туристів.

Найкращі пляжі в цій провінції наступні:

 • Пунта Секка;
 • Фунтанаросса;
 • Лунгомаре;
 • Феммина Морта;
 • Манфрия;
 • Монтелунго.

Окремого опису, без сумніву, заслуговують і курорти Сицилії, розташовані на узбережжі Рагуза.

На цій території, протяжність якої становить понад 60 кілометрів, можна зустріти і пляжі з покатистым дном, і береги, зарослі тропічної рослинністю, і дюни, і цікаві місця, які користуються популярністю у професійних дайверів, і різні кручі.

Все це з кожним роком приваблює все більше і більше мандрівників з усього світу.

У будь-якому випадку, яке б місце для проживання на Сицилії ви не вибрали, будьте впевнені, відпустка принесе вам масу позитивних емоцій. Спробуйте побувати і на інших ділянках цього чудового острова – все вони заслуговують того, щоб їх відвідати.

Карта Італії в цілому і, зокрема, Сицилії просто вражає величезною кількістю цікавих пам’яток і унікальних кліматичних зон.

Залишити коментар