Вибираємо комплекс вітамінів від втоми

Індустріалізація і урбанізація негативним чином позначилася на екології нашого світу. Повітря забруднене, нестабільні погодні умови, пори року працюють не за графіком.

Від цих факторів змінилося і стан здоров’я живих організмів, в тому числі і людей. Імунітет став низьким, а види вірусів розмножуються і мутують. Крім цього, ослаблений організм щодня піддається стресовим ситуаціям, втоми і нервовим напруженням. Людина не висипається, йде на роботу без настрою.

Втому з кожним днем збільшується. Це вимагає термінового порятунку і відновлення організму. Медицина розробила вітаміни для бадьорості та енергії. Комплекси вітамінів з аптеки виготовлені на основі натуральних елементів, яких потребує людина.

Вони зміцнюють імунну систему, знімають стомлюваність, допомагають відпочити і додають сил. Вітаміни для енергії і тонусу сил призначаються лікарем під час атаки вірусних захворювань. Якщо ви відчуваєте, що маєте потребу в додаткових коштах для бадьорості, купити вітамінний комплекс і користуйтеся по інструкції.

Які види вітамінів пропонує аптека?

В аптеці надані різні види полівітамінів, загальнозміцнюючих засобів, бадів і мінеральних комплексів.

Розглянемо детальніше:

 1. «Вітус Енергія»;
 2. «Дуовіт Енергія»;
 3. «Алфавіт Енергія»;
 4. «Вітрум Енерджи»;
 5. «Центрум»;
 6. «Геримакс Енерджі».

«Вітус» позитивно впливає на стан нервової системи. Препарат рекомендується приймати людям з частою психоемоційної і значною фізичною навантаженням. До його складу входить: кофеїн, інозитол, група В (1, 6, 12), екстракт гуарани, янтарна кислота, таурин.

Інгредієнти однієї таблетки викликають у приймаючого, підвищення працездатності, прилив сил, підняття тонусу, стимулюють мозкову діяльність, знижують дратівливість і млявість.

Рекомендується до прийому:

 • людям з багатогодинною робочої діяльністю біля комп’ютера;
 • при тривалому управлінні транспорту в темний час доби;
 • при відвідуванні спортивного залу;
 • працюючим важкою фізичною працею;
 • учням краще приймати вітаміни перед тестами та іспитами.

Вагітним жінкам, людям, що страждають нервовою збудливістю і безсонням препарат не можна приймати.

При стенокардії та артеріальної гіпертензії варто проконсультуватися з медиком.

Вітаміни для підняття енергії і тонусу «Дуовіт» рекомендується приймати страждають від дефіциту вітамінів групи В.

Препарат знижує стрес, втома і розумове перенапруження. Запобігає передчасному старінню.

Вітаміни «Алфавіт Енергія» підвищують переносимість розумових навантажень, відновлюють нервову систему. Забезпечують легке пробудження вранці і здоровий сон вночі.

Для підтримки настрою спробуйте прийняти «Вітрум Енерджи». Він покращує біохімічні реакції, нормалізує імунну і нервову систему. Рекомендується пити при авітамінозі, фізичних і розумових навантаженнях. Людям палить і вживає великі дози алкогольної продукції для зміцнення й відновлення організму. При зниженні лібідо на основі стресів.

«Центрум» – біологічна добавка. Призначається при незбалансованому харчуванні, авітамінозі і тривалому прийомі антибіотиків. Має загальнозміцнюючу властивістю. Застосовується для підняття імунітету.

«Геримакс» – покращує пам’ять, відновлює після захворювань, підвищує імунітет. Розщеплення енергії сприяє підняттю бадьорості. Препарат не є лікарським. Біологічна добавка відпускається без рецепта лікаря.

Класифікація вітамінів ділиться на водорозчинні і жиророзчинні. Які вітаміни краще брати для енергії і бадьорості – вирішувати вам. Щоб поліпшити стан здоров’я, проконсультуйтеся з лікарем.

Опишіть симптоми, трудову діяльність, стан нервової системи, недавні хвороби. Пам’ятайте, що вітаміни мають побічні ефекти і підходять не кожній людині.

Вітаміни і мінерали для підтримки енергії оснащені докладною інструкцією, з показаннями та протипоказаннями. Перед застосуванням варто уважно ознайомитися з цими даними.

Залишити коментар